Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 23-29 Kasım 2020 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 23-29 Kasım 2020 Tüm Burçlar yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun astroloji yorumunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 23-29 Kasım 2020

Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

Hayatınızı istediklerinize göre şekillendirin. İş hayatınızda istikrardan vazgeçmeyin. Paranın kölesi olmamaya çalışın. Uzaklardan haberler alacaksınız. Çevrenizdeki iş arkadaşlarınızı sevmek zorunda değilsiniz fakat saygı duymak zorundasınız. Kimseye karşı antipatik ve öfkeli olmayın. Hayalleriniz konusunda istikrarlı olun. Özel hayatınızda ve kişisel ilişkilerinizde düşünmeden konuşmamaya özen gösterin. Hafta sonuna doğru banka ödemelerinde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kıtlık bilincinden uzak durun. Soğuk algınlığı ve gribe karşı dikkatli olun.

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs

Aşk hayatınızda yaşadığınız haksızlıkları geride bırakıyorsunuz. İşlerinize odaklanıyorsunuz. Bu hafta çevrenizdeki kişileri şaşırtacaksınız. İşlerinizi yaparken panik yapmamaya çalışın. Zirveye çıkmak için angarya işlerle uğraşmak gerekir. Bolluk ve bereket devreye giriyor ve hiç aklınızda olmayan yerlerden çok güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Yalnız olanlar köklü aşklara başlayabilirler. Evli olanlar ise eşleriyle aralarını düzeltecektir. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin, iştahınızı kontrol altında tutun.

İkizler Burcu 22 Mayıs-22 Haziran

Maddi anlamda kaygı ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Maddi sorunlarınız bitmek üzere. Kendinize duyduğunuz güven artıyor. Çevrenizdeki sorumsuz kişileri olduğu gibi kabul edin. Üzerinde çalıştığınız projeyi yeniden ele alabilir ve bu kez sonuca ulaşabilirsiniz. Yaptığınız hiçbir yatırımdan pişman olmayın. Kendinizi suçlamaktan vazgeçin. Uzun zamandır yalnız olanlar Cuma günü itibariyle biriyle tanışabilir. Başarılı olmak için anı yaşamaya özen gösterin.

Haftalık Burç Yorumları 23-29 Kasım 2020-Yengeç Burcu 23 Haziran-22 Temmuz

İş hayatınızda sağlam adımlar atacaksınız. Çözümsel odaklı olmanız parasal yönden bereketinizi artıracak ve herkesi etkileyeceksiniz. Yeni kararlar almakta zorlanacaksınız. Aşk hayatınızda her şey netleşecek. Bilinmezlik ve belirsizlik sizleri zorlayabilir. Hafta boyunca çalışmaya özen gösterirseniz her şeyi planladığınız gibi yapabilirsiniz. Kararlı olduğunuz takdirde harika bir döneme girebilirsiniz. Çekiciliğiniz bu hafta inanılmaz artacak. Çalışın, düzenli yaşayın ve kararlı olun.

Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos

Enerjinize ve yaşama şeklinize çok önem vermelisiniz. Enerjinizi koruduğunuz takdirde iş hayatında göz önünde olacaksınız. Aşk hayatınızda özgür kalmak isteyebilirsiniz. Bu hafta hayalleriniz tek tek gerçekleşiyor. İşsiz olanlar daha önce başvuru yaptığı bir işten geri dönüş alabilirler. Yeni bir ortama girmek için çok doğru bir haftadasınız. Çalışanlar enerjilerini yüksek tuttukları takdirde maaşlarına zam alabilir, işlerinden terfi alabilirler. Kendi hatalarınızı görüp onları düzeltmeye odaklanın. Yaşadığınız tüm zorluklara gülerek karşılık verin.

Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül

Bu hafta evde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Çözülmesi gereken problemleri rahatlıkla çözeceksiniz. Geçmişe değil, geleceğe konsantre olun. Mümkün olduğunca net olmaya çalışın, bu şekilde her şeyin hayrınıza olduğunu fark edeceksiniz. Kendi işinizi kurmaya hazır değilseniz, bu yatırımdan vazgeçin. İkili ilişkilerde şans, davranışlarınızda gizli olacak. Aşk hayatınızda birlik bilincinde olun. Partnerinize karşı olabildiğince anlayışlı olmaya özen gösterin. Yalnız olanlar geçmişi özlemekten vazgeçsin. Geçmişi bırakın, tamamen geleceğe odaklanın.

Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim

Ev eşyalarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Öfkeli tavırlardan uzak durun. Sağlığınıza dikkat etmeye devam edin. Düşündüklerinizi hayata geçirmede acele edebilirsiniz, eğer acele ederseniz geç kalırsınız. Partnerinizle güzel vakit geçirmeye zaman ayırın. İşsiz olanlara yeni iş kapıları açılabilir. Mücadele etmekten vazgeçmeyin, elbet başarılı olacaksınız. Yalnız olanlar yeni tanışacakları kişileri çok iyi tanımadan bağlanmamaya dikkat etsin. Kazalara karşı dikkatli olun.

Haftalık Burç Yorumları 23-29 Kasım 2020-Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım

Her konuda umudunuzun artacağı gelişmeler olacak. İş hayatınızda sizi yoran her şeyi geride bırakmaya çalışacaksınız. Aşk hayatınızda sizi üzen gelişmeler olabilir. Aşk herhangi bir zamanda karşınıza çıkabilir. İkili ilişkilerinizde geçmişte yaşanmış olayları günümüze taşımayın yoksa bu ayrılıklara, kırılmalara neden olabilir. Çalıştığınız kişilerin gözünde inanılmaz etkiler bırakacaksınız. Hissettiğiniz gibi iş başarılarını elde edebilirsiniz. Sağlık konusunda bu hafta kendinizi izole etmek zorunda kalabilirsiniz. Korkmayın ve panik yapmayın. Her konuda kendinize güvenin.

Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık

Disiplinli olursanız her şey istediğiniz gibi olacak. Aşk hayatınızda mutlu olmak için başkalarının etkisinden kurtulun. Baş ağrılarınızı hafife almayın. Arkanızdan iş çeviren insanların yüzlerini tek tek görebilirsiniz. Çocukları olanlar, onların eğitimi konusunda çözümler geliştirebilirler. Kendinizi daha güvende hissedeceksiniz ve bunu çevrenize de hissettireceksiniz. Eski sevgililerden haber gelirse onları ciddiye almayın. Denenmişi asla denemeyin. Baş ağrılarına dikkat edin.

Oğlak Burcu 22 Aralık-21 Ocak

Hayat sizi her konuda zorlayabilir. Maddi konuda tutarlı olmaya çalışın. Verdiğiniz sözlerin arkasında durun. Sürekli size haksızlık yapan kişilerle çatışmalara girebilirsiniz. Çevrenizde mutsuz olan kişilerin sizi etkisi altına almasına asla izin vermeyin. Tükenmişlik hissinden uzak durun. Duygu ve düşünceleriniz konusunda kararlı olun. Size kötülük edenlerle uğraşmayın. Ekonomik konuda isyan etmekten vazgeçin. Bütçe planlaması yapmadan alışveriş yapmayın. Ateşlenme ve enfeksiyona karşı dikkatli olun. Sağlığınıza dikkat edin.

Kova Burcu 22 Ocak-19 Şubat

Mutlu olmayı fark ediyorsunuz. Fikir ayrılığı yaşadığınız kişilere dikkat edin. Verilen bazı kararlara karşı direnç göstermeyin. Kafanıza neyi koyduysanız o konuda başarılı olacaksınız. Mücadele etmekten ve ısrarcı olmaktan vazgeçmeyin. Yatırım yapabilir veya hobi edinebilirsiniz. Ailenizden alacağınız destekle şans yanınızda olacak. İş hayatınızda bütün dikkatinizle çalışırsanız, iş arkadaşlarınız tarafından kıskanılacak kadar beğenileceksiniz. İşsiz olanlar iş teklifi alabilir. Paranızı paylaşmaya özen gösterin.

Haftalık Burç Yorumları 23-29 Kasım 2020-Balık Burcu 20 Şubat-20 Mart

Derin düşüncelere dalmamaya özen gösterin. Size sıkıntı çıkaracak kişilere karşı dikkatli olun. Artan şansınız sizi mutlu edecek. Yaşadığınız acılar geride kaldı ve güçlendiniz. Kimseyi kimseye şikayet etmeyin. Biten ilişkilerinizin arkasından konuşmayın. İş hayatınızda zorlandığınız konuları kendi içinizde düşünerek çözebileceksiniz. İş hayatında pat diye kimseyi yarı yolda bırakmayın. Doğru duruş sergilediğiniz takdirde parasal konuda inanılmaz şanslı olacaksınız. Uyku düzeninize dikkat edin. Hayatınızdaki gereksiz kişilere yol verin.

Haftalık Burç Yorumları 23-29 Kasım 2020 Tüm Burçlar-Nuray Sayarı-Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var YouTube kanalından yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir