Haftalık Burç Yorumları 22-28 Şubat 2021 Tüm Burçlar

Paylaş:

Haftalık Burç Yorumları 22-28 Şubat 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 22-28 Şubat 2021

Koç Burcu

Sosyallikten elinizi ayağınızı çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Önemli işler yerine kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Araştırma yapanlar, araştırmaya dair konular önem kazanabilir. Hayatınızdaki kişinin durum ve olayları önem kazanacak. İş hayatınızda bazı önemli konular gündeminizde olacak. Neyin, niçin olduğunu çok kısa bir şekilde algılayabilirsiniz. Bağırsak, mide sistemi, alerji ve sinirsel sağlık durumlarına daha fazla dikkat edin. İşlerinizi bir düzene koyun. Yaptığınız hatalar ile yüzleşip yolunuza devam edeceksiniz.

Boğa Burcu

Sevdiklerinizle daha yakından ilgileneceksiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizle olmaktan mutluluk duyacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz, emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Geleceğe dair çok güzel planlar yapıyorsunuz. Aşk hayatınız hareketleniyor, sevdiğiniz insanla aşk konuşmaları yapabilirsiniz. Sporla ilgilenebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili olaylar gündeminizi oluşturabilir. Size yapılan eleştirileri doğru bir şekilde alırsanız, başarılı olursunuz.

İkizler Burcu

Parasal konularda sevdiklerinizi düşünerek hareket etmek isteyeceksiniz. İş hayatınızda ikili ilişkileriniz gayet güzel ilerliyor. İş hayatında terfi ve zam alabilirsiniz. Göz önünde olduğunuz ortamlarda güzel işler başaracaksınız. Ev ve ailenizde düzenli bir rutine ihtiyacınız var. Aile ortamında önemli mevzularla karşılaşabilirsiniz. Vitamin ve mineraller almaya özen gösterin.

Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 22-28 Şubat 2021

Kendi çevrenizi organize edip, kendi fikirlerinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Hareketli bir hafta yaşayabilirsiniz. Hayatın keyfini yaşamaya başlayacaksınız. Eğitim konuları gündeminizde olabilir. Daha az tanıdığınız kişilerle, yapacağınız işlerde daha iyi sonuçlar alacaksınız. Maddi konuda destekleneceksiniz. Etrafınızdaki insanların sorunlarıyla ilgilenmek sizi zorlayabilir. Kısa vadeli bilgisayar, sosyal medya, satış, tanıtım, reklam ve pazarlama alanlarında atılacak adımlar haftayı belirleyecek.

Aslan Burcu

Hafta ortası itibariyle hayat sizi destekliyor. Maddi sıkıntılarınızı çözme konusunda uygun bir zamandasınız. Karşı tarafa daha fazla sevgi ve tutkuyla yaklaşacaksınız. Parasal konularda kimseye borç vermemeye özen gösterin. İş hayatınızda alacağınız önemli projeleri bu hafta başlatırsanız karşılığını iyi bir şekilde alabileceksiniz. Elinize geçecek olan parayı verimli ve pratik bir şekilde kullanın. Midenize dikkat edin.

Başak Burcu

Arkadaş ortamlarınızda kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Algınız ve ilginiz yeni tanıştığınız kişide olacak. Sevdiğiniz insanla aranızdaki bağı kuvvetlendirmek için uygun bir zamandasınız. Hayatında birisi olmayanların, hayatına birisini girebilir. Uzun vadeli işler ve ortaklı işlere girmek için uygun bir zamandasınız. Alacağınız haberler doğrultusunda mide sıkıntıları, bağırsak problemlerine açık olabilirsiniz. Alacağınız önemli kararlar olumlu olacaktır. Bu hafta şanslı olacaksınız.

Terazi Burcu

Göz önünde olacağınız ortamlar önemli olacak. Sevdiğinize sevginizi göstermek isteyeceksiniz. Sadece kendinize göre hareket etmeyin, sevdiğinize ve ailenize göre de hareket edin. İş hayatınız bu hafta önceliğinizde olacak. Kilo almaya yatkın olacaksınız, dikkatli olun. Cumartesi gününden sonra beklenmedik olaylar yaşayıp, duyacaklarınıza çok şaşırabilirsiniz. Uzun zamandır merak ettiğiniz bir olayın içyüzüyle karşılaşabilirsiniz. Psikolojinize dikkat edin. Önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın.

Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 22-28 Şubat 2021

Eğitim hayatı hafta boyunca daha çok gündeminizde olacak. Toplumsal konu ve olaylarla daha fazla ilgileneceksiniz. Ailevi konuları ele almak önemli olacak. Aşkı damarlarınıza kadar hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Çocuğunuza karşı daha sevecen olacaksınız. Uzun yürüyüşler yapmak size iyi gelecektir. Arkadaşlarınızla yapacağınız işler ve konuşmalar sizin için önemli olacak. Sevdiğiniz insanla ve arkadaşlarınız arasında zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu

Borç dengesine bakmak, alacak-verecek hesabı yapmak sizin için önemli olacak. Alacağınızın peşine düşebilirsiniz. Farkı yerlerde bulunmak isteyeceksiniz, farklı insanlardan güzel teklifler alabilirsiniz iş konusunda. Evinize, yuvanıza daha fazla sevgi göstereceksiniz. Evde tamirat ve bakım işleri devreye girebilir. Evinizde misafir ağırlamak önem kazanacak. Bu dönem evinizde olmaktan büyük mutluluk duyacaksınız. Aynı zamanda ev girişimi için uygun bir zamandasınız. Alacağınız iş teklifi sizi kararsız bırakabilir.

Oğlak Burcu

Sevdiğinizle ilgili olaylar gündeminizde olacak. Bu hafta vaktinizi diğer insanlarla geçirmek isteyeceksiniz. Yakın çevrenizdekilerle bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Bilgisayar, dijital ve internetle ilgili işlerinizde 3 hafta boyunca çok güzel bağlantılar kurabilirsiniz. Karşı tarafın beklentilerini, onun isteklerini, onun hayatta yapmak istediklerini destekleyeceksiniz, normalde kendinize dönük birisisiniz. Uzak yerlerden güzel haberler alabilirsiniz. Seyahat, eğitim konular gündemde olacak. Uzak akrabalarınızdan güzel haberler alabilirsiniz.

Kova Burcu

Mide sıkıntıları, şişkinlikler, gaz problemlerine açık görünüyorsunuz. Yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin. 3 hafta boyunca kazançlarınızı hızlandıracaksınız. Güzel fırsatlar önünüze gelecek. Geçmişte yaptığınız görüşmelerin ve konuşmaların, şimdi hayatınızdaki yerini öğreneceksiniz. Elinize ekstra para geçecek. Ailenizde yaşadığınız sıkıntı ve problemler artık geride kalıyor. Gözden kaçırdığınız bir borç ya da ödeme gündeminizde olabilir. Eşinizin parasıyla ilgili konular daha fazla zamanınızı alacak.

Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 22-28 Şubat 2021

Evli olanlar çocuklarının konularıyla meşgul olacaktır. Sevgilisi olanlar, onunla yapacağı aktiviteler gündeminde olacak. Sosyal çevrenizden gelecek haberler haftaya damgasını vuracak. 3 hafta boyunca kendinizi seveceksiniz, önemseyeceksiniz, dış görünüşünüze daha fazla önem göstereceksiniz. Siz kendinizi sevdikçe insanlarda sizi sevecektir. Sevdiğiniz insandan gereken önemi göremeyebilirsiniz, çünkü sevdiğiniz kişi daha çok sağlığı ve işiyle ilgilenebilir. Sevdiğiniz insanı çok fazla eleştirmemeye özen gösterin. Taşınma ve sevdiğiniz kişinin hayatında vereceği kararlar önemli olacak. Yalnız olanlar yeni birileriyle tanışabilir.

Haftalık Burç Yorumları 22-28 Şubat 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

(Görüntüleme: Toplam 1.032, Bugün 1)

Leave a Reply