Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 22-28 Mart 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 22-28 Mart 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 22-28 Mart 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 22-28 Mart 2021

Koç ve Yükselen Koç Burcu

Sosyal ortamlarda insanların dikkatini çok fazla çekeceğiniz bir haftadasınız. İş yaşamında biraz zorlanmalar yaşayabilirsiniz, fakat haftanın başında iş konusunda şanslı olacaksınız. Cesaretiniz geri geliyor. Çarşamba günü içinizde biriktirdiğiniz duygularınızı yakın çevrenize yansıtabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatında verdiği kararlar sizi de çok ilgilendirecektir. Taşınma hareketleri artabilir, yalnız olanlar ise yeni birileriyle tanışabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu

Kendinizle daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Kafanızdaki düşünceler sürekli hareket etmenizi söylerken, fiziksel haliniz olduğunuz yerde kalmanıza neden oluyor. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız önem kazanıyor. İş konusunda yeni keşifleriniz maddi yönden kazançlar sağlamanızı sağlayabilir. İş hayatında çalışma arkadaşlarınızla fikir çakışmaları yaşanabilir. Cuma günü hayal ettiğiniz şeyleri almaya yakın olabilirsiniz. Bel bölgenize, kalça alanlarınıza ve böbreklerinize ekstra dikkat edin. Şeker intoleransınıza da dikkat edin.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu

Maddi konularda biraz daha tutumlu olmak isteyeceksiniz. Aktiviteler, organizasyonlar ve tatil fikirlerinin arttığı bir dönemdesiniz. Sosyal ilişkileriniz artacak. İş alanlarınızda güzel işleri keşfedeceksiniz. Çarşamba günü artan enerjinizle, birlikte çalıştığınız insanları sözlerinizle kırabilirsiniz, bu konuda dikkatli olun. Toplum içinde kimseyle savaşa girmemeye çalışın. Uzun süredir konuşmadığınız kişilerle aranızı düzeltebilirsiniz. Hareketliliğinize birçok insan gıpta ile bakacak.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 22-28 Mart 2021

Bu hafta yaptığınız her şeyde şanslı olacaksınız. Farklı yerlerde ve kültürlerde insanlarla birlikte olmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Yeni arkadaşlarınızla gelecek hayatınızı hareketlendiriyorsunuz. Eğitim hayatında olanlar, beraber çalıştıkları kişilerle güzel sonuçlar elde edebilir. Çarşamba günü tanımadığınız insanlara karşı ani tepkiler verebilirsiniz, dikkatli olun. Alıngan olabilir ve kararsızlıklarınız yüzünden bazı işlerinizde bozulmalar olabilir. Cuma günü istediğiniz iş yaşamı konusunda şanslı olacaksınız. Bazı fikirlerinizin aile ortamınızda kabul görmesi çok kolay olmayabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu

Maddi konularda kafanızdaki fikirleri etrafınıza aktarabileceğiniz zamanlardasınız. Maddi kazançlarınızı artırabileceksiniz. Çarşamba günü maddi konularda çevrenizle zorlu konuşmalar yapabilirsiniz, bu konuda dikkatli olun. Para ve arkadaşlar konusunda biraz daha sabırlı olmalısınız. Eğitime dair yurt dışına yönelik bir planınız varsa, yine hukuki davanız varsa, bu alanlarda işlerinizi yoluna koyacaksınız. Cuma günü sosyal çevrenizde bir konuya liderlik edebilirsiniz, bu konuyu halletmeniz çevreniz için çok önemli olacak. Siz büyük planlar kurarken, yakın çevrenizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak Burcu

Çarşamba gününe kadar çok fazla iş yapabilirsiniz. Kafanızdaki planlardan sevdiğiniz kişiye bahsedin, ondan alacağınız geri dönüşler sizin için güzel olacak. Çarşamba günü kalabalık ortamlarda sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz, bu kabalık ortamlarda kavga etmemeye dikkat edin. Evli olanlar, eşinin ailesinin aldığı kararlar nedeniyle tepkili olabilirler. Cuma günü itibariyle eşinizin veya patronunuzun parasal konularında çok şanslı olacaksınız. Kariyer alanınızda cuma günü çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Elinize geçen parayı akıllıca harcamaya özen gösterin.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu

Bu hafta işleriniz ön planda olacak. Pazartesi beklediğiniz paranın gelmesiyle keyifli zamanlar geçireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlara çok çabuk tepkiler verebilirsiniz, bu konuda dikkatli olun. Eğitimsel konularda biraz daha çaba göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Net olarak yolunuzda ilerlemeye çalışın. Fiziksel ve ruhsal değişim kararları gündeminizde olabilir. Alınganlıklarınızın üstesinden gelebilirseniz, hayat sizin için daha güzel olacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 22-28 Mart 2021

Pazartesi günü ilişkilere dair çok güzel haber ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla konuşma yaptıktan sonra kısa vadeli hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. İlişkisi olmayanlar, birilerinden güzel etkiler alabilir. Sevdiğiniz insanla parasal harcamalar konusunda tartışmalar yaşayabilirsiniz, birbirinizi kırmamaya çalışın. İş değiştirme veya iş projelerinizi gerçekleştirme konularında şanslı olacaksınız. Hakkınızı konuşarak almaya özen gösterin. İş konusunda kendinizi çok fazla yormayın, bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. İş hayatındaki bencilliklerinizle yüzleşmek durumda kalacaksınız.

Yay ve Yükselen Yay Burcu

Ailenizde halledilmesi gereken bir konuyu çok rahat bir şekilde ele alacaksınız. Gayrimenkulle ilgili bir konunuz varsa pazartesi günü bu işinizi halledin. Çarşamba günü sevdiğiniz insana karşı kırılgan olabilirsiniz. Kızgınlığınızı sevdiğiniz kişiye göstermede kırıcı olmayın. Çocuğunuza karşı olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir. Aşk, çocuk, hobi, sanatsal faaliyetlerle ilgili bolca dua edin. Cuma günü ilişkilerde risk almanız ve hareketlenmeniz gerekiyor. Ortaklı işlerde kendinizi göstereceksiniz. Sosyal çevrenizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Özel hayatınız ve arkadaşlarınız arasında barışçıl olmaya çalışın.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu

Sevdiğiniz insanın planlarına göre tüm hafta boyunca hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Hayat sizi kendi halinize bırakmayacak. Kariyer ve iş fırsatları önem kazanacak. İletişimsel işler, sosyal medya ve internet üzerinden pazarlama gibi işlerde güzel bağlantılar kuracaksınız. Bu hafta birisine yaptığınız iş veya iş teklifi gelirse, bu işin uzun soluklu olma ve size farklı kapılar açma olasılığı yüksek olacak. Bütün bunları yaparken titizlik ön planda olacak. Çarşamba günü beraber iş yaptığınız kişilerin söylediği sözlere tepkiler verebilirsiniz. Cuma günü evle ilgili güzel adımlar atılabilir. Pazar günü itibariyle kariyerinizde önemli açılımlar devreye girebilir.

Kova ve Yükselen Kova Burcu

Maddi konularda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Ailenizden fikirler alarak maddi konularda yatırımlar yapabilirsiniz. Evle ilgili girişimleriniz önem kazanacak. Sevdiğiniz kişinin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın sürekli size yeni fikirlerle gelmesi sizi zorlayabilir. Çarşamba günü borsa, döviz v.s yatırımlara aniden girmemeye özen gösterin. Sosyal medya ve dijitale dayalı her türlü işinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz. Akrabalarınızla olan bağlarınızı daha da kuvvetlendireceksiniz. Yakın ve uzak akrabalarınızla olan ilişkilerinizi dengede tutmaya çalışın.

Balık ve Yükselen Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 22-28 Mart 2021

Pazartesi her zamankinden farklı bir gün sizi bekliyor olabilir. Yakın çevrenizden sıra dışı teklifler alabilirsiniz. Ailenize karşı çok sert çıkışlar yapmaktan uzak durun. Kafanızdakileri hızlı bir şekilde yapmak isterken, çevrenizdekilerin tepkileriyle karşılaşmak sizi sinirli hale getirebilir. Cuma günü ailenizdeki olayları konuşarak ve çözüm üreterek çözmeye çalışın. Maddi konularda alacak-verecek durumlarında dengeli olmaya özen gösterin.

Haftalık Burç Yorumları 22-28 Mart 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.