Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 20-26 Eylül 2021

Haftalık Burç Yorumları 20-26 Eylül 2021

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Haftalık Burç Yorumları 20-26 Eylül 2021 koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun astroloji yorumunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 20-26 Eylül 2021 Tüm Burçlar

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Bire bir projeler üzerinde çalışmak ve önemli bir diğer, iş ortağı, arkadaş veya sevilen biriyle ortak hedefler peşinde koşmak söz konusu olduğunda, kendinden emin güneş, yedinci ortaklık evinizden geçerken özellikle kendinden emin hissedeceksiniz. 22 Eylül – 22 Ekim aralığında yaşanacaktır. İşbirliğine öncelik vermek ve yolun her adımında çalışırken birbirinizi dinlemek başarıya yol açabilir.

24 Eylül’de, ortaklıkla ilgili yedinci evinizdeki iletişimci Merkür’ün, muhtemelen tartışmacı bir yönde çok fazla hatalı olan ateşli bir konuşmanın sonucu olarak, çatışmayı başlatarak, burcunuzdaki go-getter Mars’a karşı çıkmasına dikkat edin. Geri adım atmak, derin bir nefes almak ve diplomasi ve sabır için çabalamak için elinizden gelenin en iyisini yapmak üretkenliği artırabilir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

22 Eylül’den 22 Ekim’e kadar sağlıkla ilgili altıncı evinizden geçen öz-imge-bilinçli güneş hareket ederken, günlük rutininiz ve sağlık hedefleriniz etrafında bir özgüven patlamasının tadını çıkarmalısınız. Daha agresif itmeler (kardiyo, koşma veya süper temiz sağlıklı bir beslenme planı izleme gibi) ve zihinsel ve duygusal olarak kendinize bakma (terapi, ses banyoları veya meditasyon düşünün).

Ve 27 Eylül’den 13 Ekim’e kadar, iletişimci Merkür, ortaklıkla ilgili yedinci evinizde ilerliyor ve üç haftalık gerilemeye başlıyor ve ihtiyaçlarınızı netleştirmek ve romantik ve/veya iş ortaklarıyla paylaşmak için iyi yapacaksınız. Şimdi net, etkili bir diyalog, yoldaki karışıklığı önlemenize yardımcı olabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle ve özel biriyle daha keyifli boş zamanların keyfini çıkarmak, kendinden emin güneş 22 Eylül’den 22 Ekim’e kadar beşinci romantizm ve kendini ifade evinizden geçerken daha doğal gelebilir. Neşenizi ve rahatlamanızı sağlamaktan çekinmeyin. Kişisel bakımınızı günlük rutininize dahil etmenin yeni yollarını bulmak güçlendirici ve canlandırıcı olabilir.

O zaman, yönetici gezegeniniz, iletişimci Merkür, orada gerilemeye başlamadan önce, sağlıkla ilgili altıncı evinizde ilerlerken, ilgi çekici yeni bir sağlık yaklaşımı araştırmaya veya 27 Eylül ile 13 Ekim arasında önemli tıbbi randevular almaya dalmanız iyi olabilir. Artık tüm bilgileri toplamak, yolda ortaya çıkabilecek tümseklerde gezinmenize yardımcı olabilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 20-26 Eylül 2021

Kendinden emin güneş, 22 Eylül’den 22 Ekim’e kadar dördüncü evinizden geçerken, güzel bir yemeğin tadını çıkarmak, fırıncılık yapmak, bahçecilik yapmak, mekanınızın iç tasarımını bir atmosferde mükemmelleştirmek gibi ev içi zevklere daha fazla zaman ayırmaya can atacaksınız. sakinlik, sonbahar temizliği ve tatil sezonuna hazırlanma hissini artıran bir yol. Sevdiklerinizle eski geleneklerin tadını çıkarmak da kalbinizi ısıtabilir ve emsalsiz bir duygusal doyum sağlayabilir.

Ve 27 Eylül’den 13 Ekim’e kadar, haberci Merkür, romantizm ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizde ilerliyor ve diğer önemli arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınızla yaratıcı çabaları tartışmak ve neşeli, neşe getiren planlar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Artık içten, çapkın iletişim vurgulanıyor, bu yüzden özellikle sanatsal bir şekilde özel bir şey paylaşmak istiyorsanız, bunun için gidin.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Yöneticiniz, kendine güvenen güneş, 22 Eylül’den 22 Ekim’e kadar üçüncü iletişim evinizden geçerken, takviminizdeki ve yapmak istediğiniz sosyal planlardaki tüm bu yapılacaklar hakkında bir özgüven patlaması yaşayacaksınız. Kendinizi öne sürmek genellikle kolaydır, ancak şimdi, bu günlük etkileşimlere yaklaşma şeklinizde daha da merkezlenmiş hissedeceksiniz. Meslektaşlarla birlikte beyin fırtınası yapmak veya arkadaşlarla büyük bir resmi tartışmak için verimli bir zaman olabilir.

Ve 27 Eylül’den 13 Ekim’e kadar, iletişimci Merkür, oradaki gerilemesinden önce ev hayatınızın dördüncü evinizden geçiyor. Sevdiklerinizle önemli konuşmalar yaparak ve önümüzdeki haftalarda iyileştirilmiş iş-yaşam dengesi için kendinizi hazırlamayı kolaylaştıracak şekilde organize olarak yararlanın.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

22 Eylül’den 22 Ekim’e kadar, öz imaj odaklı güneş ikinci gelir evinizden geçerken, değerlerinizi ve hayallerinizi yansıtan profesyonel fırsatların peşinden gitmek için ekstra güçleneceksiniz. Bu dönem somut mali ödüllere yol açabilir.

Ardından, 27 Eylül’den sonra, yönetici gezegeniniz haberci Merkür, Ekim’de gerilemesi başlayana kadar üçüncü iletişim evinizden geçerken arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle, meslektaşlarınızla ve daha üst seviyelerle bağlantı kurup planlar yapacaksınız. Tüm bu beyin enerjisi aslında sizin için biraz bunaltıcı olabilir, bu yüzden beş dakikalık bir esneme seansı veya yatmadan önce meditasyon uygulaması rutini kadar basit görünebilecek kişisel bakımınıza öncelik vermek için zaman aşımına uğradığınızdan emin olun.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Kendine güvenen güneş 22 Eylül’den 22 Ekim’e kadar burcunuzda dolanırken, cildinizde özellikle rahat hissedecek ve uzun vadeli hayallerinizin peşinden koşmaya gelince ateşleneceksiniz. Bu sizin mevsiminiz, bu yüzden her hakkınız var. Boğayı boynuzlarından tutup mümkün olduğunca parlayacaksınız. Görünüşte uzun süredir müşteri olan o üst düzey veya adımla tanışın.

Ve 27 Eylül’den sonra, haberci Merkür, 13 Ekim’de başlayacak olan geri hareketine kadar ikinci gelir evinizden geçecek. Uzun vadeli finansal hedefler konusunda netleşerek ve tüm ördeklerin sırayla olmasını sağlayarak bu andan en iyi şekilde yararlanın. Ardından, en cesur konuşmalarınızı iş arkadaşlarınızla ve üst düzey kişilerle paylaşmaktan çekinmeyin. Sıkı çalışma, özveri ve coşkunun kazanan bir kombinasyonu, kalbinize koyduğunuz her şeyi satacağınızdan emin olabilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 20-26 Eylül 2021

Kendinden emin güneş, 22 Eylül’den 22 Ekim’e kadar on ikinci maneviyat evinizden geçerken, hayal kurmak ve üretken hissetmek için güzel bir zaman.

Ardından, 27 Eylül’den sonra kalbinizden geçenleri gerçekten etkili bir şekilde kelimelere dökmek için yeşil ışık alacaksınız, bu arada haberci Merkür 13 Ekim’de oraya geri gitmeden önce burcunuzdan geçiyor. Bu enerjiyi koymak için iyi bir şey yapabilirsiniz. Bir ilişkide kullanmak, partnerinizle derin duygusal yaralar veya fanteziler hakkında açılmak veya daha üst seviyelerle buluşmak ve şimdiye kadar arka cebinizde tuttuğunuz özlemleri sözlü olarak ifade etmek. Her iki durumda da, şimdi iletişim hatları ne kadar açık olursa, önümüzdeki haftalarda kişisel yolculuğunuz o kadar sorunsuz olabilir.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Burcunuzdaki duygusal ayın, macerayla ilgili dokuzuncu evinizde sosyal Venüs ile uyumlu bir üçgen oluşturduğu 22 Eylül’de, kendinizi olumlu, hassas ve ufuk açıcı bir deneyim yaşamakla ilgileneceksiniz. İhtiyaçlarınızı önemli bir kişiyle veya sevdiğiniz biriyle paylaşmak, mükemmel oyun planına ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Ve genellikle ruhsal arayışlara çekilseniz de, iletişimci Merkür 27 Eylül’den 13 Ekim’e kadar on ikinci maneviyat evinizde ilerlerken, psikoloji, meditasyon veya metafizik uygulamalar yoluyla kendiniz hakkında daha fazla şey öğrenmek için daha fazla pompalanmış olabilirsiniz. Artık mümkün olduğunca fazla bilgi ve destek toplamak ve bu konuya girmek, önümüzdeki haftalarda ortaya çıkabilecek eski yaralarla daha iyi başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

İşinizde yetkinlik ve özgüven geliştirmek genel MO’nuzdur, ancak kişisel imaj odaklı güneş 22 Eylül’den 22 Ekim’e kadar kariyerinizin onuncu evinden geçerken profesyonel konularda ekstra bir özgüven patlamasının tadını çıkaracaksınız. Masaya dengeli, diplomatik, sanatsal bir bakış açısı, daha yüksek seviyelere hitap etmenin ve daha fazla sorumluluk ve fırsattan bahsetmiyorum bile, tanınmalarını kazanmanın özellikle akıllı bir yolu olabilir. Bir galibiyet hakkında konuşun.

Ve sonra, 27 Eylül’den sonra, haberci Merkür, 13 Ekim’de oraya geri gitmeden önce onbirinci ağ kurma evinizden geçiyor. Kalbinize yakın ve değerli olan ekip çabalarında arkadaşlarınızla, komşularınızla veya meslektaşlarınızla işbirliği yapmak, özellikle entelektüel olarak teşvik edici ve tatmin edici hissedebilir. Duygusal olarak tatmin olabilirsiniz. Herkesin güçlü yanlarının parlaması için yer açmak, grup başarısını oluşturur.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Beceri setinizi geliştirmek ve ufkunuzu genişletmek için her zamanki rutininizden vazgeçmek, kendinden emin güneş dokuzuncu yüksek öğrenim ve macera evinizden geçerken 22 Eylül ile 22 Ekim arasında her zamankinden daha çekici gelebilir. Kısa bir gezi planlamayı veya bilgi toplama çabalarınızı destekleyecek bir uygulama indirmeyi düşünün. Zihinsel ve ruhsal gelişiminize öncelik vererek gençleşeceksiniz.

Ve 27 Eylül ile 13 Ekim arasında, iletişimci Mercury, kariyerle ilgili onuncu evinizde ilerliyor ve size profesyonel hedeflerinizi ilerletmenize yardımcı olabilecek fikirleri önermek, beyin fırtınası yapmak için ücretsiz bir podyum sunuyor. Bu dönemde, önümüzdeki haftalarda herhangi bir yanlış anlaşılmayı önleyebilecek net, uzun vadeli anlaşmalara imza atmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 20-26 Eylül 2021

Dilinizi tutmanız iyi olabilir veya en azından, duygusal bağlar ve ortak kaynaklarla ilgili sekizinci evinizdeki haberci Merkür’ün ikinci gelir evinizdeki go-getter Mars’a karşı çıktığı 24 Eylül’de iletişime çok daha diplomatik bir yaklaşım düşünebilirsiniz. Bunun nedeni, özellikle sevdiklerinizin dahil olduğu para sorunlarının gergin bir çatışmanın önünü açabilmesidir. Ancak daha yumuşak, daha sabırlı bir ton kullanmak, huzuru korumanıza yardımcı olabilir.

Ve sonra iletişimci Merkür, 27 Eylül’den 13 Ekim’e kadar dokuzuncu yüksek öğrenim evinizde ilerlerken, oraya geri gitmeden önce, profesyonel beceri setinizi geliştirmenin ilginç yollarını araştırmanız iyi olur, çünkü bu, sonuçta kariyerinizde ilerlemenize yol açabilir.

Haftalık Burç Yorumları 20-26 Eylül 2021-Kaynak: yahoo.com

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir