Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 19-25 Temmuz 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Temmuz 2021 Tüm Burçlar

2019 Dünyanın Yorumu-Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Temmuz 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Temmuz 2021

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Konsantre ol. Venüs, çarşamba günü başak tarafından yönetilen ayrıntılara dikkat sektörünüze girerek farkındalığınızı artırıyor. Aslan sezonu perşembe günü başlıyor ve başarı için daha kendinden emin ve büyük riskler almaya istekli olacaksın. Cuma günü kova burcunda dolunay, sizi binmek ya da ölmek ile yeniden bağlantı kurar ve sadık arkadaşlıklara yaklaşma şeklinizi yeniden şekillendirecektir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Kendine güvenini artırma zamanı. Venüs, çarşamba günü başak tarafından yönetilen benlik saygısı bölgenize girerek güveninizi destekleyecek. Aslan sezonu perşembe günü başlar ve sizi eviniz gibi hissettiren insanlarla/yerlerle hizaya getirir. Cuma günü kova burcunda dolunay, sizi büyük kariyer değişiklikleri getirebilecek insanlara bağlayabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

“Aile” senin için ne ifade ediyor? Venüs, çarşamba günü başak tarafından yönetilen ev/aile bölgenize girerek aile ilişkilerinizi uyumlu hale getirmenize yardımcı olacak. Aslan sezonu perşembe günü başlıyor ve mutlu bir şekilde yeni öğrenme ve iletişim yollarını öğreneceksiniz. Cuma günkü kova burcundaki dolunay, güvenli bir tatil yaparak veya sadece yeni bir yer hakkında daha fazla şey öğrenerek seyahat etme merakınızı güçlendirecek.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 19-25 Temmuz 2021

Sözlerini kullanmayı unutma. Venüs, çarşamba günü başak tarafından yönetilen iletişim bölgenize girerek iletişim becerilerinizin gücünü artırıyor. Aslan sezonunun perşembe günü başlaması, kişisel/finansal güvenlik için bağlamlarınızı netleştirmenizi sağlayacak. Kalbinizi paylaşıyorsanız, cuma günü kovada dolunay bu hafta sonunu tutkulu bir hale getirebilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Oynamayı unutma. Venüs çarşamba günü başak tarafından yönetilen zevk bölgenize giriyor ve oyuna, zevke ve somutlaşmaya öncelik vermenizi istiyor. Doğum günün kutlu olsun. Kişisel sezon perşembe günü başlayacak ve uygulamaya cesaret koyarken evren arzularını öncelik verecektir. Cuma günü kova burcundaki dolunay sizin için romantik bir hikayeyi başlatır, derinleştirir ve/veya tamamlar.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Topun güzeli sensin. Çarşamba günü Venüs burcunuza giriyor ve kendinize olan sevginizi ve ilişki sevginizi harika şekillerde geliştiriyor. Aslan sezonu perşembe günü başlıyor ve geçen yılı gözden geçirmek isteyeceksiniz. Neyin teslim edilmesi ve korunması gerektiğini belirleyin. Cuma günü kova burcunun yönettiği refah bölgenizde gerçekleşecek. Dolunay size ihtiyacınız olan kişisel gelişim değişikliklerini verecektir.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Çok sıkı mı tutuyorsun? Venüs, çarşamba günü başak tarafından yönetilen kapanış sektörünüze girerek, verilen ve alınan sevgiyi sınırlayan fikirleri, ortakları ve alışkanlıkları bırakmanıza yardımcı olacak. Aslan sezonu perşembe günü başlar ve topluluğunuzu/arkadaşlıklarınızı harika şekillerde genişletir. Cuma günü kova burcu tarafından yönetilen kendini ifşa bölgenizde bir dolunay, bir gerçeği savunmasız bir şekilde paylaşmanızı istiyor.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 19-25 Temmuz 2021

Arkadaş mı, sevgili mi, yoksa her ikisi mi? Venüs, yukarıdakilerin en iyilerini harmanlayarak çarşamba günü başak tarafından yönetilen topluluk bölgenize giriyor. Sınırları bir küçük bulanıklaştırın! Aslan sezonu perşembe günü başlıyor ve sizden kariyer hayallerinize güvenle ilerlemenizi istiyor. Cuma günü kova burcundaki dolunay, duygularınızı açıkça paylaşırsanız, aile/ev acılarından kurtulmanıza yardımcı olacak.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Aşk bir beceridir! Venüs çarşamba günü başak burcuna giriyor ve sizden ve eşlerinizin sevme sanatını nasıl uyguladığınızı gözden geçirmenizi istiyor. Aslan sezonu perşembe günü başlıyor ve keşfetmek ve öğrenmek için daha fazla alana özlem duymanızı sağlıyor. Göreyim seni! Cuma günü kova burcunun yönettiği iletişim bölgenizde gerçekleşecek. Dolunay, bu hafta sonunu meraklı ve canlı bir hale getiriyor.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Rahat mesafe nedir, oğlak? Venüs, çarşamba günü başak tarafından yönetilen uzun mesafeli aşk bölgenize girerek aradaki boşluğu güçlü olarak algılamanıza yardımcı oluyor. Aslan mevsimi perşembe günü başlıyor ve yıldızlar isteklerinize daha fazla pişmanlık duymadan sahip çıkmanızı istiyor. Kova burcundaki cuma dolunayı, değerlerinizi uygulamaya koymaya öncelik vermenize yardımcı olacak.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Seni tamamen canlı hissettiren nedir, Kova? Venüs, çarşamba günü başak tarafından yönetilen yakınlık bölgenize girerek, kendinize ve başkalarına hediye olarak kendinizi nasıl açacağınızı düşünmenize yardımcı olacak. Aslan sezonu perşembe günü başlıyor ve sizi karşıtların romantizmdeki rolü hakkında düşünmeye davet ediyor. Cuma günü burcunuzda olan dolunay size istediğiniz zihinsel, duygusal ve davranışsal sıfırlamayı verecek.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 19-25 Temmuz 2021

Zıt kutuplar birbirini çeker, Balık! Venüs, çarşamba günü başak tarafından yönetilen romantizm bölgenize giriyor ve karşıtların gerginliğini “kimya” olarak düşünmenize yardımcı oluyor. Aslan sezonu perşembe günü başlıyor ve sağlığınızı güçlendiren yeni alışkanlıklara bağlı hissedeceksiniz. Cuma günü kova burcundaki kapanış bölgenizde gerçekleşecek dolunay, sizi engelleyen her şeyi bırakmanızı istiyor.

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Temmuz 2021 Tüm Burçlar-Kaynak: Colin BedellYahoo

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir