Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Şubat 2024

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Şubat 2024 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarını yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Şubat 2024

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Bu hafta doğru kapıları çalıyorsunuz.

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Balık burcundaki Venüs ve sezgi evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve kariyer eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Bu hafta işte neler olacağına dair çok iyi bir fikriniz olabilir. Departmanınızda veya şirketin kendisinde neler olacağına dair iyi bir his duyabilirsiniz. Artık buna göre plan yapabilirsiniz. Koç, Evren sana mesajlar gönderiyor. Duraklayıp bu fikirlerin zihninize yerleşmesine izin vermek iyi bir fikirdir.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Başkalarına karşı sabırsız olabilirsiniz, ancak Balık burcundaki yeni ayın dikkatli bakış açısı altında zamanın hiçbir anlamı yoktur. İşler bittiğinde yapılır. İnsanlar istedikleri zaman ortaya çıkıyorlar. Bu aynı zamanda kendiniz için belirlediğiniz son teslim tarihlerinden bazılarını serbest bırakabileceğiniz anlamına da gelir. Koç, bu kendine bir mola vermek için iyi bir zaman.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Bu hafta popülerliğiniz artıyor. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Balık burcundaki Venüs ve arkadaşlıklar evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve eğitim eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Boğa, eski okulunla iletişime geçebilirsin. Belki yeniden bir araya gelmeyi planlıyorlar ya da mezun olduğunuz için sizden para istiyorlar. Veya üniversitede birlikte kaldığınız veya lisede tanıdığınız bir kişi sizinle sosyal medya aracılığıyla iletişime geçebilir. Ve şimdi yetişmek için bir fırsatınız var. Eski bir dostluk yeniden yeşerebilir.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca odak noktanız hayırseverlik faaliyetleri ve toplumu canlandırmak olabilir. Boğa, bir hayır kurumuna bağış toplama etkinliğine katılmanız veya kilisenize veya sinagogunuza yardım etmeniz mümkündür. Kendi mahallenizde bir proje yapmak için evler inşa eden kar amacı gütmeyen bir kuruluşla çalışabilirsiniz. Ya da belki evsizler barınağı için bir giyim kampanyasına bağışta bulunuyorsunuz.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Bu hafta ilahi ilham alabilirsiniz. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Balık burcundaki Venüs ve kariyer evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve kaynaklar eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. İkizler, bu, şirketin web sitesine, özellikle de çalışan portalına göz atmak ve henüz erişmediğiniz ayrıcalık ve faydaları görmek için harika bir gün. Kendinize ait bir işletmenizin olması da mümkündür ve bu, işletme vergisi kesintileri gibi kendi faydalarını da beraberinde getirir.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca halk tarafından çok daha görünür olacaksınız. Bu, sosyal medyanızın daha fazla göze ulaşabileceği anlamına gelir. Sevgili İkizler, abone sayınız daha önce gördüğünüzden daha hızlı artabilir. Sosyal medya algoritmaları mesajlarınızı dünya çapında çekebilir. Veya sosyal medyayı kullanmıyorsanız, bu yeni bir iş için özgeçmişinizi göndermek veya işletmeniz için biraz pazarlama yapmak için iyi bir gün.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 19-25 Şubat 2024

Bu hafta Evren ile birlikte yaratıyorsunuz. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Balık burcundaki Venüs ve eğitim evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve ilişkiler eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Yengeç burcu, okuldan tanıdığınız biri size ulaşabilir. Bunu sosyal medya aracılığıyla yapabilirler ya da araştırıp e-postanızı bulmuş olabilirler. Bu kişi sizi her zaman kalbinde tutmuş olabilir. Bugün özel biriyle yeniden bağlantı kurabilirsiniz.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca seyahat planları yapmak iyi olacaktır. Bazı iş gezileriniz olabilir veya akrabalarınızı ziyaret etmek için eve dönebilirsiniz. Bu aynı zamanda hayalinizdeki seyahate bakmak için de iyi bir zamandır. Bu konuda ciddi ol Yengeç. Maliyetini düşürün ve bunun gerçekleşmesi için ne kadar tasarruf etmeniz gerektiğini görün. Fotoğraflarını vizyon tahtanıza koyun. Evrenle birlikte yaratmaya başlamanın zamanı geldi.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bu hafta birçok çeyrekten temettü alabilirsiniz. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Balık burcundaki Venüs ve yatırım evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve rutinler eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Leo, yatırımlarını otomatikleştirmek için bir şeyler yapıyor olabilirsin. Otomatik para yatırma işlemlerine veya dolar maliyeti ortalamasına yönelik bazı stratejilere bakıyor olmanız mümkündür. Kaynaklarınızı potansiyel yatırımlara odaklamak için iyi bir zaman. Gelecekte size temettü getirebilir.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca birinin arzusunun nesnesi olabilirsiniz. Leo, romantik bir ilişki gelişebilir. Eğer çıkıyorsanız, birlikte yaşamaya veya nişanlanmaya doğru bu adımı atabilirsiniz. Zaten yerleşik bir aşk ilişkiniz varsa, akşamlarınıza biraz oyun katarak işleri bir adım öteye taşımak isteyebilirsiniz. Bu çok keyifli bir zaman olabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Bu hafta harika bir şeyler gelişebilir. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Balık burcundaki Venüs ve ilişkiler evinizin Oğlak burcundaki Plüton’la ve zevk ve risk alma eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Birisine çıkma teklif etmek için harika bir gün. Başak, birinin kollarına atlamaya hazır olabilirsin ama her şey senin eylemi başlatmanla başlar. Veya zaten bir aşk ilişkiniz varsa, sevgilinizin elinden tutup onu yatak odasına götürmek isteyebilirsiniz. Biraz havai fişek patlatabilirsin. 

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca birçok yeni insanla tanışabilirsiniz. Başak burcu, yeni bir gruba dahil olmanız veya yeni bir ofiste çalışmanız mümkün. Arkadaşlarınızdan bazılarının bir parti düzenliyor olması ve onların arkadaşlarıyla (sizden bu kadar sık ​​ve parlak sözlerle bahsedenlerle) tanışmanız mümkündür.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Bu hafta doğru yolda ilerliyorsunuz. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Venüs’ün Balık burcunda olmasıyla ve günlük rutinler evinizin Oğlak burcundaki Plüton’la ve konutlarınızla altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Bugün bahar temizliğinizi erkenden yapıyor olabilirsiniz. Dağınıklıktan kurtulmanız, eşyaları toplamanız ve bunları evden çıkarmanız mümkün. Terazi burcu, ziyarete gelecek birine yer açmak için mobilyaların yerini değiştiriyor olabilirsiniz.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca, günlük olarak yaptığınız şeylere bakmak ve bunların hedeflerinize giden yolda size nasıl yardımcı veya engel olduğunu anlamak çok iyi bir fikir olacaktır. Bunlar günlük meditasyon, egzersiz ve sebze yeme gibi şeyleri içerebilir. Terazi burcu, manevi yolculuğunuz önemlidir. Her gün dua etmeye, mum yakmaya veya manevi metinleri okumaya zaman ayırabilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 19-25 Şubat 2024

Bu hafta tutku olabilir. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Balık burcundaki Venüs ile zevk ve romantizm evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve iletişim eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Siz ve partneriniz çok hararetli bir sohbete sahip olabilirsiniz. Akrep, bu mesaj (etkileyici emojilerle) veya çok samimi bir görüntülü sohbet yoluyla olabilir. Aynı odadaysanız bu, ikinizin de bu aşk ilişkisinde neye ihtiyaç duyduğuna dair bir konuşma olabilir. Bugün fanteziler ve arzular ortaya çıkabilir.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca hayatta nelerden keyif aldığınızı keşfetmek iyi bir fikir olabilir. Zevkler değişiyor ve son iki yılda kesinlikle çok fazla gelişme kaydettiniz. Daha önce hoşunuza giden şeyler artık ilginizi çekmeyebilir. Akrep, bu, neye çekildiğiniz konusunda dikkatli olmaya başlamanın ve bundan daha fazlasını hayatınıza nasıl koyabileceğinizi görmenin zamanıdır.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Bu hafta eviniz bir araya geliyor. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Balık burcundaki Venüs ve akrabalar evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve para evinizle altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Yay burcunda çocuklarla veya oda arkadaşlarıyla para tartışması yapma fırsatı doğabilir. Paranın nasıl paylaştırılacağı hakkında konuşmanız gerekebilir. Ancak heyecan verici yatırımlar yapmak için parayı bir araya getirmeniz de mümkündür. Refah yaratmak için güçlerinizi birleştirmek için iyi bir gün.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca ailenizin ve atalarınızın soyunun etrafında çok fazla enerji olacak. Yay, aile ağacınıza bakıyor veya albümlere koymak için resimler çekiyor olabilirsiniz. Bir aile birleşimi veya dönüm noktası niteliğinde bir aile etkinliği olabilir. Ailenizde yeni bir bebek doğabilir ya da birisi evleniyor olabilir, dolayısıyla aileniz giderek genişliyor olabilir. Bu aynı zamanda büyüdüğünüz evi ziyaret etmek için de iyi bir zamandır.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu hafta sınırları ortadan kaldırıyorsunuz. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Venüs’ün Balık burcunda olması ve iletişim evinizin kendi burcunuz Oğlak burcundaki Plüton’la altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Şu anda gerçekten duyulabiliyorsunuz. Söylediğiniz kelimeler, konuşma sırası ve kullandığınız benzetmelerin tümü hedef kitlenize ulaşabilir. Oğlak burcu, bir tebrik kartı yazıyor olmanız, bir podcast kaydetmeniz veya bir roman yazmanız önemli değil. Bugün kendinizi güzel bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca ufkunuzu genişletmek isteyeceksiniz. Her zaman seyahat ettiğiniz küçük çevrenin dışına çıkarak başlayabilirsiniz. Oğlak burcuysanız, yeni bir bakkal, yeni bir restoran veya şehrin diğer ucundaki bir spor salonunu deneyebilirsiniz. Mahallelerden geçebilir ve etrafınızda başka neler olduğunu görebilirsiniz. Ve bu sadece ilham vermekle kalmıyor, aynı zamanda etrafınıza koyduğunuz sınırların ortadan kalkmasına da yardımcı oluyor.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta işler yolunda gidiyor. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü Balık burcundaki Venüs ve para evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve sezgi eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Örümcek hissiniz karıncalanıyor olabilir. Bunun bir yatırımla veya satın almak istediğiniz bir şeyle ilgisi olabilir. Kova burcu, bu harekete geçmek için en iyi zaman olabilir, ancak aldığınız mesajları gerçekten anlamak için bir anlığına duraklamak isteyebilirsiniz. Satıcının sözüne güvenmeyin. İçeriden yönlendirilin.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca öz değer duygunuzu gözden geçirmeniz çok önemli olacak. Kova burcu, değerli olduğunu hissettiğinde fırsatlar gelir. Bu, kendinize nasıl davrandığınızla, kendinizle nasıl konuştuğunuzla veya birlikte takıldığınız insanlarla ilgili olabilir. Güven duyduğunuz bir yerden harekete geçtiğinizde harika şeyler olabilir. Bu, yörüngenizi değiştirmek için iyi bir gün.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 19-25 Şubat 2024

Bu hafta eylem harika sonuçlar getiriyor. 

Hafta, 19 Şubat Pazar günü kendi burcunuz Balık burcundaki Venüs’ün Oğlak burcundaki Plüton’la ve arkadaşlıklar eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Balık burcu, tanıdığınız biri (belki de bir tanıdık) size harika bir fikir verebilir. Bu, seyahati veya yaratıcı bir projeyi içerebilir. Artık ilham aldığınıza göre kenarda beklemeniz için hiçbir neden yok. Bugün harekete geçmek için güzel bir gün.

Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Şimdi yeni on iki aylık ay döngüsüne başlıyorsunuz. Önümüzdeki dört hafta boyunca mümkün olduğunca çok yeni şey yapmak isteyeceksiniz. Balık, bunlar senin ektiğin tohumlar ve önümüzdeki altı ay içinde büyüyüp muhteşem bir hasada dönüşebilirler. Yeni şeyler yapmak, yeni bir iş aramayı, bir ilişkide değişiklik yapmayı veya yeni bir saç modeli yaptırmayı içerebilir.

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Şubat 2024-Kaynak: yahoo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir