Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Ekim 2020 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Ekim 2020 Tüm Burçlar; koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Ekim 2020

Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

Her şeyden şüphe etmeniz insanların tepkisine yol açacak. İş hayatınızda para konularında kendinizi kanıtlayacaksınız. Parasal konularda ilerleme yaşayacaksınız. Gizemli konular ilginizi çekmeye başlayacak. Özel hayatında problemleri olanlar partneriyle konuşarak anlaşmalıdır. Koç erkekleri, eşleriyle yaşadıkları problemleri arkadaşlarıyla paylaşmamalıdır. Sözleşmeye imza atacaklar iyice anlamadan imza atmasınlar aksi halde dolandırılabilirler. Başkalarına faydalı olmak için kendinizi yıpratmamaya özen gösterin. Göz sağlığınıza dikkat edin.

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs

Bu hafta seyahatlere çıkabilirsiniz. Her konuda elinize birçok şans ve fırsatlar geçecek. Fikirlerinizi söylerken zorlanabilirsiniz. Konuşurken yanlış anlaşılabilirsiniz bu yüzden dikkatli olun. Banka işlemlerinizde sorun olan her şeyi çözümleyeceksiniz. Gizemli ve ruhani konulara ilgi duyacaksınız. Maneviyatta içe dönük bir hafta yaşayacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla sorun yaşayabilirsiniz, onları oldukları gibi kabul edin. Harcama yaparken planlı olmaya özen gösterin. Eklem rahatsızlıklarına dikkat edin.

İkizler Burcu 22 Mayıs-22 Haziran

Arkadaşlarınızdan çok fazla etkilenebilirsiniz. Aile üyelerinizle iletişiminizi güçlendireceksiniz. Evinizde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Pazar gününe kadar size dert olan arkadaşlarınızla konuşmayın. Sorununuzu işin uzmanına giderek çözmeye çalışın. Maddi açıdan çok şanslı olacaksınız. Ailenizle iletişiminiz kuvvetli olacak. Dişlerinize dikkat edin. Sorun olan şeyleri kendiniz çözmeye çalışın.

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Ekim 2020-Yengeç Burcu 23 Haziran-22 Temmuz

İş hayatınızda daha önceden yapmış olduğunuz yatırımların sonucunu alacaksınız. İş hayatınızda planlı ve programlı olacaksınız. Aşk hayatınızdaki mutluluk uzun süreli olacak. Çevrenizdeki kişilerin sizin değerinizi anladığını göreceksiniz. Düşünmeden hareket etmek istemeyeceksiniz. Çok şanslı olacaksınız ve herkes sizi konuşacak. Hayatı irdeleyerek ve seçerek yaşamak isteyeceksiniz. Geçmişe tekrar şans vermeyin. Hobinizi meslek haline getirebilirsiniz. Solunum yollarına dikkat edin.

Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos

Aile içinde yanlış anlaşılmalar olabilir. Kendinizi ifade etmek de zorluk yaşayabilirsiniz. Sözleşme imzalamak ya da yeni bir şey almak için uygun bir zamanda değilsiniz. Yapmak istediğiniz ve sizi mutlu eden şeylerden vazgeçmeyin. Kayıplarınız bu hafta kazanca dönüşecektir. Yeni yatırımlar için doğru bir haftada değilsiniz. Anne ve baba olanlar, çocuklarıyla olan iletişiminde dikkatli olmalıdır. Psikolojinize dikkat edin. Her konuda birkaç kez düşünmeden harekete geçmeyin.

Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül

Çocuklarınızla iletişim konusunda başarılı olacaksınız. Disiplinli ve dikkatli olmanızda fayda var. İnternetten alışveriş yaparken dikkatli olun. Kandırılmaya ve para kaybına karşı dikkatli olun. Aşırı alıngan olup hatalar yapabilirsiniz. İş hayatında bırakın insanlar sizi methetsin, siz kendinizi methetmeyin. Yakın akrabalarınızla bu hafta savaşmayın. Kimse hakkında konuşmayın. Daha önce yaşamış olduğunuz sağlık problemlerine karşı dikkatli olun. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye özen gösterin. Bu hafta yeni aşk başlayabilir.

Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim

Ortaklık kurmak için araştırmalar yapın. Yeni bir iş kurmak için doğru bir zamanda değilsiniz. Aşk hayatınızda her şey istediğiniz gibi gidiyor. Fikir ayrılıklarına karşı dikkatli olun. Başkalarını mutlu etmek için çabalayacaksınız. Birileri arkanızda işler çevirebilir, arkanızdan konuşabilir, bu tarz insanlara uymayın. Haklı olmaya çalışmayın yoksa psikolojinizi bozarsınız.

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Ekim 2020-Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım

Günlük işleriniz için harekete geçin ve sistem kurun. Açık düşmanlarınızla yüz yüze geleceksiniz. Ani olarak çıkan olaylara karşı duruşunuzu dengeleyin. Görmüş olduğunuz rüyalar sizlere rehberlik edecektir. Uzun süredir yaşadığınız ödemeler konusu bu hafta daha da zor geçecek. İsyan etmek yerine borçları akışına bırakın. Bolluk ve bereket olumlaması yapın. Kin ve nefret duyduğunuz kişileri affederseniz evinize bereket yağacaktır. Nefret etmekten vazgeçerseniz psikolojiniz düzelecektir.

Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık

İş hayatınızda çok dikkatli olmalısınız. Toplumsal faaliyetlerde bulunmak isteyeceksiniz. İlişkilerinizde uyumlu ve dengeli olmaya çalışın. Aksi halde ilişkilerinizde altüst olabilirsiniz. Evli olanlar partnerlerine karşı anlayışlı olmalıdır. Kadın yaylar hayatlarındaki erkeklere iki kat özen göstermelidir. Baş ve diz ağrılarına karışı dikkatli olun. Bu hafta güler yüzlü ve tatlı dilli olun.

Oğlak Burcu 22 Aralık-21 Ocak

Mutluluğunuzu artırmak için çaba harcayacaksınız. İletişim kurarken dikkatli olun. Arkadaşlar ve dostlar konusunda seçici olun. Sağlığınıza aynı özeni göstermeye devam edin. Sözleşme ve anlaşmalara dikkat edin. Bu hafta yeni iş kararları almayın. Yanlış anlaşılmalara neden olacak sohbetlerden kaçının. Bu hafta misafirlerden uzak durun. Kendinizin neye ihtiyacı olduğunu belirleyin. Bu hafta başkalarına öğretmek yerine kendinize ilgi gösterin.

Kova Burcu 22 Ocak-19 Şubat

Uzun süre kapalı yerde çalışmak sizi yoracaktır. İş hayatınızda istediğiniz projelerde gecikme ya da ertelenmeler olabilir. Yurt dışı ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Şuanda ülke veya şehir değiştirmek sizin için iyi bir karar olmayacaktır. Kovalar herhangi bir şeylerini değiştirmesinler. İş çevrenizde önemli olduğunuzu hissetmek isteyeceksiniz. Hiç kimsenin ilişkisini düzeltmeye çalışmayın yoksa suçlu siz olursunuz. Eklem ve kas ağrılarına dikkat edin. Kendinize duyduğunuz güveni koruyun.

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Ekim 2020-Balık Burcu 20 Şubat-20 Mart

Aşk hayatınızda ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi olmayın. Bu şekilde davranırsanız hayatınızdaki kişiyi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Sevgi dolu olmaya özen gösterin. Para harcama konusunda dikkatli olun. Sağlığınız yerinde bu yüzden fazla evham yapmayın. Kayıplarınız kazanca dönüşecek, paralarınız geri gelecektir. Plansız ve programsız alışverişlerden kaçının. Maddi zorlukları geride bırakıyorsunuz. İş hayatınızda düzelmeler yaşanacaktır.

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Ekim 2020 Tüm Burçlar-Kaynak: Nuray Sayarı-Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var YouTube kanalından yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir