Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ocak 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ocak 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ocak 2021

Koç Burcu

Hayatınızda her şey hızlı akmaya başlayacak. Parasal alacak-verecek dengenize dikkat edin. Olmayacak konulara aşırı tepkiler verebilirsiniz. Ani bir para gündeminize gelebilir. Yaşadığınız hızlı gelişmelere açık olmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızın ev sorunları karşınıza gelebilir. Sorumluluklarınız artıyor. Sosyal medyadan tanışacağınız kişilerle şansınız yüksek olacak.

Boğa Burcu

Kendi köşenize çekilip geçmişin muhasebesini yapabilirsiniz. Daha fazla kendinizi düşünüp harekete geçeceksiniz. Karşınıza değişik fırsatlar gelebilir. Özgürlük duygunuz ağır basmaya başlıyor, çalıştığınız işten ayrılmak isteyebilirsiniz. Toplumsal konularla daha çok içli-dışlı olacaksınız. Kariyerinizde salı günü sonrası hızlı gelişmeler yaşanabilir. Sağlığınıza, fiziki görünümünüze ve gelecek adımlarınıza dikkat edin. Maddi konularda çarşamba günü iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Planlar ve programlar bu hafta gündeminizi belirleyecek. İş hayatınızda çeşitli fırsatların size geldiğini görebilirsiniz. Öğrencileri bu hafta zorluluklar bekliyor. Yurtdışı bağlantılı konu ve olaylar daha fazla gündeminizde olacak. Önemli sorumluluklar sizi bekliyor. Tehlikeli durumlardan ve insanlardan uzak durmanız sizin faydanıza olacaktır. Öfke patlamaları ve anne kardeşleri tarafından olaylar hayatınızı etkileyebilir. Şartları ve durumları çok fazla zorlamamaya özen gösterin. çarşamba günü karşınıza çok iyi bir fırsat gelecek. Farklı bir insanla tanışabilirsiniz. Hafta sonu sorumluluk üsteleneceksiniz.

Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ocak 2021

İşlerinizi tıkır tıkır halledeceksiniz. Yatırım yaptığınız konularda hafta başı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda bazı sıkıntılar canınızı sıkabilir. Arkadaşınıza yardım etme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Parasal konularda kendinizi ortaya koyacağınız bir dönem. Ruhsal ve spiritüel konularla ilgilenmek sizin için önemli olabilir. Bir arkadaşınızın hayatında yaşayacağı olay sizi de etkileyebilir. Karşılığını beklediğiniz işte hızlı bir artış veya azalış yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol edin. Hafta sonu önemli bir sorumluluk yükleneceksiniz ve hayata olumsuz gözlerle bakacaksınız.

Aslan Burcu

Dışarıda gezmek ve hava almak isteyeceksiniz. Perşembe ve cuma günleri daha fazla işlerinizin üstüne düşeceksiniz. İkili ilişkiler, sosyal hayat ve işle ilgili konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Eşinizin ailesi ve sizin aileniz arasında dengesizlikler devrede olabilir. İkili ilişkilerde karşı tarafı daha fazla düşüneceksiniz. İkili ilişkilerinizde daha fazla popüler olacaksınız. Çarşamba günü sosyal alanlarda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Tutamayacağınız sözlerin altına girmeyin.

Başak Burcu

Parasal konularda gelişmeler haftayı belirleyecek. Perşembe ve cuma ani ve beklenmedik olaylar gündemde olacak. Kendinizi daha fazla önemseyeceksiniz, iş gücünüzü daha fazla kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. Hafta sonu itibariyle sağlığınızda ufak tefek sorunlar oluşabilir, bu yüzden sağlığınıza gereken önemi verin. İş hayatında özgürlüğünüze düşkün olabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın aile sorunlarına şahitlik edebilirsiniz. Çarşamba günü işle ilgili güzel gelişmeler yaşanacak. Eğitimle ilgili tanımadığınız birilerinden çok önemli haber alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru parasal harcamalarınıza dikkat edin.

Terazi Burcu

Perşembe gününe kadar yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Sevdiğiniz kişinin konuları gündeminizde olacak. İkili ilişkilerde, aile ve çocuklarda özgür olmak isteyeceksiniz. Hayata vereceğiniz tepkilerde aşırılıktan uzak durun. Borsada yatırım yaparken aşırı riskten uzak durun. Hobiler ve sanatsal işlere yoğunlaşabilirsiniz. Çarşamba gününden sonra parasal konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Tehlikeli insanlardan ve durumlardan uzak durun. Ameliyat olmamaya özen gösterin bu dönem. Yakın arkadaşınızla evlilik yoluna girebilirsiniz. Hafta sonu çocuğunuzla ilgili önemli sorumluluk üstelenebilirsiniz.

Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ocak 2021

Tansiyon ve baş ağrıları gündeminizde olabilir. Ailenizde sevdiğiniz birinin sizin üzerinizde kuracağı baskı, sizi kısıtlayabilir ve bu durumda sizi isyankar yapabilir. Bu olayları siz abartıyla karşılıyorsunuz. İlişkilerinizi bu hafta çok fazla yormayın. Vaktinizi sevdiklerinize ve ailenize harcayacaksınız. Emlak konusunda şanslı bir sürece giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla ilgili beklenmedik olaylar yaşanabilir ve bu durum sizi de içine çekebilir. Ailevi konularda parasal gündem sizi zorlayabilir. Ev alımı için paraya ihtiyacınız olabilir.

Yay Burcu

Perşembe gününden sonra sağlığınızla ilgili konularla ilgileneceksiniz. Yakın çevreniz ve iş hayatınızda gerginlikler hafta başında yaşanabilir. Her şeye biraz abartılı tepkiler verebilirsiniz. Karşınıza gelecek fırsatları hayatınıza geçirmede zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizin ailevi konularda zorlandığını göreceksiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanacak. Sosyal medya konuları hız kazanacak. Hormonal fonksiyonlarda ve boğaz bölgesinde yaşanacak sıkıntılar çarşamba gününüze damga vurabilir. Yakın çevrenizden iyi konuştuğunuz birisiyle ilişkinizi ilerletebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Perşembe gününe kadar evde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Sevdiğiniz kişinin olayları haftaya damga vuracak ve siz ona yardım etmek isteyeceksiniz. Parasal harcamalarınıza dikkat edin. İş fırsatları karşınıza gelebilir, daha önceden çalıştığınız işlerde yeniden bir oluşum devreye girebilir. Önümüzdeki 1 ay boyunca maddi konular gündeminizde olacak. Spor aktivitelerinde dikkatli olun. Borsada risk almaktan uzak durun. Genel olarak risk almaktan uzak durun. Hafta sonunda parasal sorumluluk alıp almama konusunda kararsız kalacaksınız.

Kova Burcu

Bu hafta aile hayatınıza çok dikkat edin. Hayatı hızlı yaşayacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle veya aile büyüğünüzle anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Hayatınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Evinizden gitmek isteyebilirsiniz. Özgürlük kavramı bu hafta baskın olacak. Fiziki durumunuz ve hayati kararlarınız önemli olacak. Önemli kararlar almak isteyeceksiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Elektrik patlamalarına ve makine bozulmalarına karşı çok dikkatli olun. Pazar günü alacağınız bir karar hayatınızı çok fazla etkileyecek. Kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ocak 2021

Yakın çevrenizle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayan yakın çevrenizle sürtüşmeler yaşanabilir. Önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen gösterin. Yalnızlık hissiniz artıyor ve yalnız olmak isteyeceksiniz. Bir şirketle şanslı bir şekilde çalışabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde iletişimsel sorunlar yaşanabilir. Araba kullananlar kısa yolculuklarda kazalara karşı dikkatli olmalıdır. Beklemediğiniz yerlerden destekler görebilirsiniz. Çalışma hayatında disiplinli olun.

Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ocak 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

(Okunma: Toplam 58, Bugün 1)

Leave a Reply