İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ekim 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ekim 2021 Tüm Burçlar

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ekim 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ekim 2021

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

İşle ilgili yapılması gerekenleri listenizden çıkarmak, yalnızca normalden daha kolay gelmekle kalmaz, aynı zamanda, sosyal Venüs’ün altıncı evinizdeyken 19 Ekim’de iş arkadaşlarınızla ve daha üst seviyelerle olan ilişkilerinizi geliştirmek için eğlenceli ve fırsatlarla dolu hissettirebilir. Günlük rutin, kariyerle ilgili onuncu evinizdeki şanslı Jüpiter ile uyumlu bir üçgen oluşturuyor. Ayrıca özellikle iyimser hissedeceksiniz, bu nedenle ileriyi düşünmek, hayal kurmak ve ilerlemek istediğiniz hedefleri yansıtmak için ideal bir zaman olabilir.

Ve 22 Ekim’den 21 Kasım’a kadar, kendine güvenen güneş, duygusal bağlar ve cinsel yakınlıktan oluşan sekizinci evinizden geçerek, özel biriyle derin, yürekten ve hatta muhtemelen fiziksel bir bağ geliştirme iştahınızı artırır. Bire bir zamana öncelik vermek, dönüştürücü deneyimler sağlayabilir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Romantizmle ilgili beşinci evinizdeki ilişki odaklı Venüs’ün dokuzuncu yüksek öğrenim evinizdeki dönüştürücü Plüton ile uyumlu bir üçgen oluşturduğu 21 Ekim’de, özel biriyle veya diğer önemli kişinizle ideal olarak paylaşılan keyifli, yaratıcılığı artıran anların özlemini çekeceksiniz. Birlikte konfor alanınızdan çıkmak (bir yolculuğa çıkmayı veya yeni bir şeyler öğrenmenize olanak tanıyan bir deneyimi paylaşmayı düşünün) bağınızı heyecan verici bir şekilde güçlendirebilir.

22 Ekim’den 21 Kasım’a kadar, kendine güvenen güneş ortaklıkla ilgili yedinci evinizden geçerken, bire bir etkileşimleri yalnız zaman veya grup etkinlikleri yerine tercih edeceksiniz. Siz ve sevgili bir arkadaşınız, yakın meslektaşınız veya diğer önemli kişilerle birlikte neyi başarmak istediğinizi belirleyin. Ardından, adım adım birlikte çalışmak üretken olabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Ev hayatınızın dördüncü evindeki romantik Venüs, duygusal bağların ve cinsel yakınlığın sekizinci evinde görev yöneticisi Satürn ile uyumlu bir açı oluşturduğunda 24 Ekim’de bağlılığa odaklanacak ve en yakın ilişkilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle birlikte yaşamayı, yeni, uzun vadeli bir sözleşme imzalamayı veya en derin, en içten duygularınızı sevdiğiniz biriyle paylaşmayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı. Ortak gelir getiren iç tasarım veya projelerle yaratıcı olacaksınız.

Ve 25 Ekim’de, kendinden emin güneş, sağlık ve günlük rutinin altıncı evinde iletişimci Merkür ile eşleşiyor ve fitness planlarını araştırmak söz konusu olduğunda yelkenlerinizde rüzgar olacak. Arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla en sevdikleri çevrimiçi sınıflarda veya uygulamalarda kontrol etmek, sizi tamamen yeni bir kişisel bakım bölümüne hazırlayabilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ekim 2021

Üçüncü iletişim evinizdeki sosyal Venüs’ün yedinci ortaklık evinizde dönüştürücü Plüton ile uyumlu bir üçgen oluşturduğu 21 Ekim’de, özellikle ortak girişimlerle ilgili olarak, net bir şekilde bilgi toplayabileceksiniz. Sevdiğiniz biriyle ciddi bir şekilde kalpten kalbe sahip olmak istiyorsanız, kartlarınızı masaya koymanın tam zamanı. Bu daha da yakınlaşmayı sağlayabilir.

Ve 22 Ekim’den 21 Kasım’a kadar, kendinden emin güneş romantizmle ilgili beşinci evinizden geçerek yaratıcı kendini ifade etme, eğlence, flört etme ve sevdiklerinizle, özellikle de özel biriyle veya önemli biriyle spontane maceralar için iştahınızı artırır. Zevk peşinde koşma dürtülerinize teslim olun ve arkadaşlarınızla ve sevgililerinizle tasasız bir şekilde bağlantı kurun.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Kendine güvenen güneş, 22 Ekim’den 21 Kasım’a kadar dördüncü evinizden geçerken, odak noktanız sevdiklerinizle zamanında, yakın aile ilişkilerini teşvik etmek ve sığınağınızı beslemek olacak. Kendinizi en sevdiğiniz sonbahar tariflerini (büyükannenin her zaman sevdiği) pişirirken veya ev ofisinizi daha rahat hissettirmek için çeki düzen vermenin yollarını bulurken bulabilirsiniz. Kısacası, dışarı çıkıp dolaşmaktansa yuva yapmayı tercih ediyorsanız, doğru yoldasınız.

Ve 24 Ekim’de, ikinci gelir evinizdeki sosyal Venüs, günlük rutininizin altıncı evinde görev yöneticisi Satürn ile uyumlu bir üçgen oluşturuyor ve sizi bir müşteriyle uzun vadeli bir ilişkiye kilitleyen veya büyük bir projeyi taahhüt eden bir sözleşme imzalıyor. Zamanla üstesinden geleceğiniz, profesyonel ilişkileriniz ve banka hesabınız için faydalı bir hamle olabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

21 Ekim’de, burcunuzdaki sosyal Venüs’ün, romantizmle ilgili beşinci evinizde dönüştürücü Plüton ile uyumlu bir açı oluşturduğu 21 Ekim’de, sıradan bir ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımak veya diğer önemli kişiye derin, yürekten duygular ifade etmek için istekli olabilirsiniz. Şimdi sezginizi takip etmek ve bunu yapmanın güçlü sonuçlarını görmek için harika bir zaman.

O zaman, kendinden emin güneş üçüncü iletişim evinizden geçerken 22 Ekim’den 21 Kasım’a kadar randevular, günlük işler ve görevler, buluşmalar ve ağ oluşturma fırsatlarıyla takviminiz kesinlikle patlayacak. Bu sizin için doğal bir arazi olsa da, başkalarına görünmek için kendinizi sınırlarınızın ötesine zorlamaya da hazırsınız. Bununla birlikte, kendinize bakmak, dinlenmek ve enerjinizi geri kazanmak için kaliteli zaman ayırdığınızdan emin olun.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Maneviyatın on ikinci evindeki yönetici gezegeniniz, romantik Venüs, ev yaşamınızın dördüncü evindeki şanslı Jüpiter ile uyumlu bir üçgen oluşturduğunda 19 Ekim’de en yakınınız ve en sevdikleriniz için sevgi dolu hissedeceksiniz. Sevdiklerinizle bağ kurmak ve öz bakımınıza ekstra enerji harcamak için gündeminizde zaman ayırmanız iyi olabilir; bu, ruhunuzu yenilemeye hizmet edebilecek iki çabadır.

Ardından, 22 Ekim’den 21 Kasım’a kadar ikinci gelir evinizdeyken kendinden emin güneş, ideal olarak uzun vadeli profesyonel hedeflerinizi ve kişisel değerlerinizi yansıtan yeni gelir akışları peşinde koşmak için harekete geçirileceksiniz. Uzun vadeli bir vizyon ve ardından onu gerçeğe dönüştürmek için adımlar atmak, bu an için gerçekten güçlendirici ve doğru hissettirebilir.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ekim 2021

Onbirinci ağ evinizdeki sosyal Venüs’ün üçüncü iletişim evinizdeki şanslı Jüpiter ile uyumlu bir üçgen oluşturduğu 19 Ekim’de arkadaşlarınızla ve meslektaşlarınızla büyük, heyecan verici fikirler üzerinde kolayca bağlantı kuracaksınız. Grup beyin fırtınası yapmak veya devam eden, uzun vadeli bir ekip çalışması için adım atmak için harika bir gün. Ve 21 Ekim’de Venüs, orada dönüştürücü Plüton ile pozitif bir üçgen açı oluşturacak ve bağlantılarınızın yoğunluğunu artıracak ve usturanız başarmak istediğiniz şeye odaklanacaktır.

Ayrıca, 22 Ekim’den 21 Kasım’a kadar, kendine güvenen güneş burcunuzdan geçerek size kişisel hedeflerinize doğru adımlar atmaya yönlendirilebilecek bir “yapılabilirlik” enerjisi patlaması getirir. Kalbiniz planda olduğu sürece, uçacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Kendinden emin güneş maneviyatla ilgili on ikinci evinizden geçerken, 22 Ekim ile 21 Kasım arasında rüyalarınıza, sessiz kişisel bakım rutinlerinize ve önünüzdeki her şey için plan yapmaya odaklanarak “yeraltında” biraz zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Hayat normalden daha az canlı bir ton alacak olsa da, kişisel gelişim ve gelecek haftalarda ve aylarda neyi başarmak istediğinizi belirlemek için bu hala heyecan verici bir zaman olabilir.

Ve 24 Ekim’de, kariyerle ilgili onuncu evinizdeki sosyal Venüs, ikinci gelir evinizdeki görev yöneticisi Satürn ile uyumlu bir üçgen oluşturuyor ve belirli bir projede daha fazla zaman veya yaratıcı enerji harcamak için kaydolmak daha da büyük sonuçlara ve getirilere yol açabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Yüksek öğrenim ve macerayla ilgili dokuzuncu evinizdeki sosyal Venüs’ün burcunuzdaki şanslı Jüpiter ile uyumlu bir üçgen oluşturduğu 19 Ekim’de yeni bilgi ve deneyimlere olan iştahınız artıyor. Doğaçlama bir hafta sonu gezisine çıkmak veya ufuk açıcı bir podcast dinlemek olabilir, aradığınızı bulmak için bir arkadaşınızla veya sevdiğiniz biriyle buluşun.

Ardından, kendinden emin güneş ağ oluşturmayla ilgili onbirinci evinizden geçerken, iş arkadaşlarınızla bağlantılarınızı güçlendirmek 22 Ekim’den 21 Kasım’a kadar daha doğal bir şekilde geliyor. Bir iş arkadaşınızla yaratıcı bir projeye başlamanın veya birbirinizin uzun vadeli hedeflerini artırmak için işbirliği yapmanın özelliklerini konuşmak isteseniz de, şimdi topun yuvarlanmasını sağlamak için odak ve özgüvene sahip olacaksınız. Ekip çalışması sonuçlarınızı güçlendirir.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Maneviyatla ilgili on ikinci evinizdeki şanslı Jüpiter, sekizinci duygusal bağlarınız ve cinsel yakınlığınızdaki sosyal Venüs ile pozitif bir üçgen açı oluşturduğunda, 19 Ekim’de, mümkün olan en iyi şekilde, duygularınızın içinde olacaksınız. Arzularınızı ve motivasyonlarınızı yönlendiren köklü duygularla temasa geçmek, artık ilişkileriniz hakkında size yardımcı olabilir ve hatta yaratıcı ilham kaynağı olabilir.

Ve kendine güvenen güneş, 22 Ekim’den 21 Kasım’a kadar kariyerinizin onuncu evinden geçerken, işte ilgi odağı olmak için harekete geçeceksiniz. Uzun vadeli oyun planınızı ortaya koyarak ve masaya getirebileceğiniz tüm becerilere işaret ederek beklentilerinizi üst düzeylere duyurmak, sizi umut verici, heyecan verici yeni bir rotaya sokabilir.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ekim 2021

Özellikle 19 Ekim’de ikinci gelir evinizdeki go-getter Mars’ın ağ oluşturma ile ilgili on birinci evinizdeki şanslı Jüpiter ile gergin bir kare oluşturduğu bir ekip projesi üzerinde çalışırken, işte dürtüsel bir hamle yapmak için cazip olabilirsiniz. Cesur hissedeceksiniz, ancak ilerlemeden önce eylemlerinizin uzun vadeli sonuçlarını düşünmek size en iyi şekilde hizmet edebilir.

Ve 22 Ekim’den 21 Kasım’a kadar, kendinden emin güneş, dokuzuncu yüksek öğrenim ve macera evinizden geçerek bilinmeyeni keşfetme iştahınızı artırıyor. İster yeni tarifler deniyor olun, ister farklı yürüyüş parkurlarına göz atın veya ufku açan belgeseller izleyin, olağanüstü deneyimler entelektüel ve duygusal olarak onarıcı olabilir. Kendinize konfor alanınızın ötesine geçmek için alan bırakmak, şimdi güçlenmiş hissetmenin anahtarıdır.

Haftalık Burç Yorumları 18-24 Ekim 2021 Tüm Burçlar-Kaynak: yahoo.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir