Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 15-21 Şubat 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 15-21 Şubat 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 15-21 Şubat 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 15-21 Şubat 2021

Koç Burcu

Bu hafta sizin için önemli olacak ve sürekli bir koşuşturma içinde olacaksınız. Maddi ve çevresel faktörlerden yana değişimler yaşayacaksınız. Bu hafta biraz daha esnek olmaya özen gösterin. Bu dönem önemli sırlarınızı etrafınızdaki kimseyle paylaşmayın. Sağlığınıza her zamankinden fazla dikkat edin ve vitaminlerinizi alın. Yalnız olanlar, yeni tanışacağı kişiyle aşka yelken açabilir. Var olan ilişkilerde ise ortaya çıkan tansiyonlara karşı dikkatli olun. İletişimsel yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalıyor.

Boğa Burcu

Haftaya isteksiz enerjiyle başlayabilirsiniz. Masabaşı işlerle uğraşacaksınız, eğer büyük işleriniz varsa bunlar yapmada zorlanabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili önemli kararlar devrede olabilir. Oluşan olaylar karşısında kendinizi kitlememeye çalışın, esneklik bu durumlarda önem kazanacaktır. Hayal gücünüz artıyor, bu hayal gücünü çevreniz için kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizle tartışmamaya çalışın, aranızdaki bağ daha da kuvvetleniyor. Bel ve böbrek bölgenizi sağlam tutmaya özen gösterin, gelecek korkusu buna neden olabilir.

İkizler Burcu

Çevrenizle anlaşamama gibi etkiler devrede olabilir. Hızlı bir hafta geçireceksiniz. Eğitimle ilgili konular, uzak yerlerden alınacak haberler, seyahatle ilgili konular, ticaret, hukuk, iş konularında bazı zamanlarda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu zorlanmalar size nelerin değişmesi gerektiğini gösterecek. Kariyer ve iş fırsatlarınız artıyor. Anne tarafınıza karşı sevginizi göstereceksiniz. Önemli görüşmeler iş konusunda yapabilirsiniz. Alacağınız haberlerin moralinizi bozmasına izin vermeyin.

Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 15-21 Şubat 2021

Maddi konularda ciddi değişimler yaşayacaksınız. Parasal konularda hayat sizi test ediyor olacak. Maddi konularda neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Farklı noktalardan hayata yaklaşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu dönem öğrenmekten ve keşfetmekten zevk alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir insan ilginizi çekebilir. Pazar günü itibariyle maddi konularda daha iyi ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Aslan Burcu

Seyahat konuları gündeminize gelebilir. Değişimler ve dönüşümler karşınıza gelebilir. İstenmedik değişimler sizi zorlayabilir. Hayatınızda olan kişinin aile bağlantıları sizin sabrınızı test edebilir. Sevdiğiniz insanla birlikte olacağınız kalabalık ortamlarda bazı sıkıntılı durumlar içerisinde olabilirsiniz. Ödemelerinizin üzerine odaklanabilirsiniz. Boşanmış olan kişilerin nafaka ödemeleri sorun oluşturabilir. Banka, faiz ve kredi gibi parasal ödemeler önem kazanacak. Rüyalarınızdaki hissiyatınız çok önemli olacak. Yalnız olanlar yeni birileriyle tanışabilir.

Başak Burcu

Ödemeler konusunda hızlı bir haftaya başlıyorsunuz. İş, hizmet ve sağlık alanlarında büyük değişimler yaşayacaksınız. Bu yaşayacağınız değişimler sizin hoşunuza gitmeyebilir, fakat esnek olursanız bu değişimlerin hayatınıza nasıl hizmet ettiğini göreceksiniz. Özel hayatınıza, sevdiğinize ve ikili ilişkilerinize daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. İşinizde yaşadığınız değişimi sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Hayatınızda olan kişiyle yapacağınız tartışmaları daha güzel bir seviyeye taşımaya çalışın. Sıkıntı yaşadığınız iletişimsel konularda büyük rahatlamalar yaşayacaksınız.

Terazi Burcu

Her türlü ilişki sizin için önemli olacak. Hayatınızda olan kişiyle yapacağınız planlar gününüzü daha iyi ve verimli hale getirebilir. Aşk hayatınızda ciddi değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatında bazı değişmesi gerekenleri fark edebilirsiniz. Ekonomik anlamdan risk almak için uygun bir dönemde değilsiniz. Borsa, döviz v.s yatırımlardan uzak durun. İş, hizmet ve sağlık alanlarınız aktif durumda olacak. İşlerde tembel yönünüz ortaya çıkabilir. Çok çalışacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle tutkulu bir hafta sonu geçireceksiniz.

Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 15-21 Şubat 2021

Ev ve aile alanlarınızda yapılması gerekenleri bu hafta ortaya koyacaksınız. Hızlı bir giriş yapacaksınız yeni haftaya. Aile hayatınızda bazı konular sizi zorlayabilir. İlişkinizde ya da aile ortamınızda büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız değişimler, sizin neyi yapılandırmanız gerektiğinizi, size gösterecek. Kendinize, özelinize, aşk hayatınıza, keyfinize ve hobilerinize daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Eğitmenlik ve danışmanlık konuları hızlanacak. Sevdiğiniz insanla hafta sonu yaşayacağınız tartışmanın üstesinden kolaylıkla geleceksiniz.

Yay Burcu

Çalışanlar işlerinde kendi verimliliklerini gösterecektir. Çalışmayanlar ise hobilerine daha fazla zaman ayıracak. Yaptığınız iş ve girişimlerinizde büyük değişim ve dönüşümler yaşayacaksınız. Esnek olmanız bu dönemi daha rahat atlatmanıza katkı sağlayacaktır. Yakın çevrenizin sağlığı ve ailevi konuları gündeminizde olacak. Evinize, ailenize ve yuvanıza daha fazla yöneleceksiniz. Bu hafta sağlığınıza daha fazla önem verin. Yakın çevrenizden biriyle tutkulu bir ilişki içerisinde olabilirsiniz. Hayata biraz daha değişmesi gereken gözlerle bakacaksınız.

Oğlak Burcu

Ev, aile ve yuva odak noktanız olacak. Her şeyi evinizden yönetebileceksiniz. Maddi konularda atılması gereken önemli adımlar bu hafta devrede olacak. Siz değişim ve dönüşümü maddi konularda yaşayacaksınız. Farklı şekillerde para kazanabilirsiniz. Yatırım konularında risk almaktan uzak durun. Çocuğunuzun iş hayatında önemli testler karşınıza çıkabilir. Yakın çevrenizle daha fazla iletişimde olacaksınız. İletişimsel işlerde üretkenliğinizi fazlaca kullanacaksınız. Pazar gününden itibaren maddi konularda rahatlamalar yaşayacaksınız.

Kova Burcu

Kısa vadeli programlar bu hafta devrede olacak. Ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli değişim ve dönüşümlere maruz kalabilirsiniz. Değişimlere çok çabuk tepki gösteriyor olabilirsiniz. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünerek aile üyelerinize tepkiler gösterebilirsiniz. Ne kadar esnek olursanız, bu dönemi o kadar rahat geçirirsiniz. Parasal konular sizin gündeminizi oluşturacak. İşlerinizin karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla aranızı bozmamaya çalışın. Kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz.

Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 15-21 Şubat 2021

Kendinize olan güveninizin yerine geleceği bir döneme giriyorsunuz. Sağlığınızda kendinizi güçlü ve kuvvetli hissedeceksiniz. Çarşamba günü yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Yakın çevrenizdekilerin iş alanlarındaki sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konular, spiritüel alanlar, geri planda durduğunuz konular, kendinize sakladığınız sırlar karşınıza çıkabilir. Yaşadığınız sıkıntılara karşı mutlaka esnek olun. Yakın çevrenizle sıkıntılar yaşarken, hiç beklemediğiniz bir yakınınızla bir elektriklenme yaşanabilir. Ev, aile ve ilişkiler alanlarınızda sıkıntılar geride kalıyor.

Haftalık Burç Yorumları 15-21 Şubat 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.