Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 15-21 Mart 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 15-21 Mart 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 15-21 Mart 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 15-21 Mart 2021

Koç ve Yükselen Koç Burcu

Bu ay önemli olaylar karşınıza gelecek. Cumartesi gününden itibaren güneş sizin için parlamaya başlayacak. Üzerinizde olan enerjisizlik geride kalacak ve kendinize olan güveniniz artacak. İletişimsel işlerinizde uzaklardan alacağınız haberler önem kazanacak. Yurt dışı bağlantılı işleri olanlar bu alanlarda şanslı olacak. Beklenmedik yerlerden güzel haberler alabilirsiniz. Doğru bağlantılarla istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu

Sal gününden itibaren kendi isteklerinize göre hareket edeceksiniz. Sosyal çevrenizle daha fazla etkileşimde olacaksınız. İş alanında sanatsal yeteneklerinizi daha fazla göstereceksiniz. İş konularında gerçeklikten uzaklaşmamaya çalışın. İnsanlardan göreceğiniz desteklerle geleceğe yönelik planlarınızı harekete geçireceksiniz. Kendinize daha fazla zaman ayırarak geleceğe yönelik düşünmeye çalışın. Karşı tarafı gereksiz kıskançlıklarla yormamaya çalışın.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu

Sosyal çevrenizle yapacağınız planlar bu hafta devrede olacak. Kariyerinizde önemli konuşmalar ve görüşmelerde hareketlenmeler yaşanacak. Hayal gücünüz doğru bir şekilde çalışacak. Harcamalarınız konusunda doğru planlamayla, ailenizle beraber konuşarak ilerlemeniz gerekebilir. Uzun zamandır tahsil edemediğiniz paranız karşınıza gelebilir. İkili ilişiklerde ve özel hayatınızda kıskançlıklardan uzak durun. İşlerin arkasındaki olayların iç yüzünü öğrenmeden duramayacaksınız. Sosyal çevrenizle olan etkileşiminizi artıracaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 15-21 Mart 2021

Eğitim, öğrenim hayatınızda ilerlemeler olacak ve bu konularda görüşmeler yapabilirsiniz. Sizi daha az tanıyan kişilere karşı daha fedakar ve anlayışlı olabilirsiniz. Bu tavırlarınız karşı taraftan yanlış anlaşılabilir. Eğitim, hukuk, dış ticaret, medya iş alanlarında gözünüzü dört açın çünkü hayalperest olabilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel sonuçlarla karşılaşacaksınız. Yakın çevrenizle yapacağınız planlar hayatınızı şekillendirecek. Kariyeriniz ve iş bağlantıları bu haftadan sonra önem kazanacak. Sağlığınıza dikkat edin.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu

Parasal konular önem kazanacak. Parasal ödemelerde kafa karışıklığı ve dalgınlıklarına karşı dikkatli olun, aksi halde ödemelerde rahat edemezsiniz. İş hayatınızda güzel sonuçlar alırken, attığınız adımların karşılığını alacaksınız. Artık kendinizi göstermekten mutluluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz. Eğitimsel konular hız kazanıyor, kendinizi dış ortamlara atabilirsiniz. Yaptığınız işlerde risk almak isteyebilirsiniz. Yurt dışına çıkmak, dil öğrenmek alanlarında şanslı olacaksınız.

Başak ve Yükselen Başak Burcu

Sevdiğiniz insanla bazı konuları konuşmak için bir araya gelebilirsiniz ama kafa karışıklığı, karar verememe gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde verici olmanız, suistimale karşı açık olmanıza neden olabilir. Ortaklı işlerinizde yapacağınız imzalı anlaşmalara karşı dikkatle yaklaşın. Aşk hayatınızda şanslı olacaksınız. Sevdiğiniz insanın çevresinden konu ne olursa olsun destek alacaksınız. Hafta sonundan itibaren daha çok parasal konularla ilgili olacaksınız. Bu aralar tanışacağınız insanlar, hayatınızda önemli değişimler ve dönüşümlere neden olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu

Tüm hafta boyunca ilişkilere odaklı olacaksınız. Daha fazla çalışmak isteyeceksiniz fakat kafanızı toplamakta güçlük çekebilirsiniz. Diğer insanlara karşı yardım seviyeniz çok fazla artacak. İnsanlarla iletişiminizde yumuşak olacaksınız, bu durum sizin suistimal edilmenize neden olabilir. Sağlığınızda yanlış teşhislere karşı dikkatli olun. Yakın çevrenizi misafir olarak ağırlayabilir ve onların sorunlarını çözüme kavuşturabilirsiniz. Yalnız olanların hayatına birisi girebilir, ilişkisi olanlar ise karşı tarafın isteklerine göre hareket edebilir. Popülerlik işi ve danışmanlık işi hayatınızda önem kazanacak.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 15-21 Mart 2021

Aşk hayatınızda hareketlenmeler olacak. Aşk hayatınızda fazla hayal kuruyor olabilirsiniz. Moda, sanat, reklam, sinema alanlarında çalışanlar kendilerini göstereceklerdir. Yakın çevrenizdeki güçlü insanlardan güçlü destekler göreceksiniz. Yakınınızdaki kişilerden iş konusunda destek almak çok önemli olacak. Çalışma hayatında liderliğinizi göstereceğiniz ve risk alacağınız bir dönemdesiniz. Baş bölgenize dikkat edin. Çalışmaktan ve spor yapmaktan mutlu olacaksınız.

Yay ve Yükselen Yay Burcu

Aile büyüklerinizle konuşurken alıngan tavırlarınıza karşı dikkatli olun. Ev alırken veya kiralarken detaylara dikkat etmeye özen gösterin. Ailenizle konuşurken hayalperest tavırlar takınabilirsiniz. Aileniz için yapılması gereken şeyleri yapabileceksiniz. Aşk ve bağımsız olma konuları bu dönem çok fazla hayatınızda olacak. Hayatınızda cesur olup hiçbir şeyden korkmayacaksınız. Evinizde parti verip misafirler ağırlayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu

İletişimsel işleriniz hız kazanıyor. İnternet üzerinden yapılan işerde daha fazla kendinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Kararsızlık ve kafa karışıklığına karşı dikkatli olun. Enerjinizi yapılması gerekenlere verin. Ailevi konular önem kazanacak. Ev tadilatına başlayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova Burcu

Maddi konularda kafa karışıklıkları, aldanmalar, kararsızlıklar, alınganlıklara meyilli olacaksınız. Parasal konuşmalarda gerçekçi olmaya çalışın. Fedakarlıklarınızı karşı tarafa belli ederseniz, suistimallere açık olursunuz. Parasal işlerde hiç beklenmedik yerlerden çok güzel teklifler alabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerden haberler alabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilişkileriniz iyi gidecek. Öğrenci olanların eğitim hayatı iyi yönde olacak.

Balık ve Yükselen Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 15-21 Mart 2021

Geri planda durduğunuz evde, iş hayatınızda artık konular görünür hale gelmeye başlıyor. Hayatınız için önemli olan konular görünür olmaya başlayacak. Kararsızlıklardan uzak durmaya özen gösterin. İnsan ilişkilerinde sınırlarınızı iyi belirleyin, çoğu insan sizin fedakarlığınızı kullanmak isteyebilir. Sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler önemli olacak sizin için. Maddi konular ön planda olacak. Girişimcilik yapanlar güzel paralar kazanabilir. Cebinize giren para için çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Attığınız adımların karşılığını alacaksınız.

Haftalık Burç Yorumları 15-21 Mart 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.