İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 14-20 Aralık 2020 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 14-20 Aralık 2020 Tüm Burçlar

2019 Dünyanın Yorumu-Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 14-20 Aralık 2020 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 14-20 Aralık 2020

Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

Boyun ağrılarına karşı dikkatli olun. Vücudunuzun size vermiş olduğu alarmlara kulak verin. Girişimlerinizi doğru yönde değerlendirmek isteyeceksiniz. Çalışmaktan yana pes etmezseniz, başarınıza başarı katarsınız. Çalışma hayatınızda sonuca ulaşmaya odaklanın. Her olayı kafanıza takmamaya çalışın. İşsiz olanlar, hayal gibi gördükleri işlerden haber alabilirler. Hayatı izleyin ve tecrübe edinmeye özen gösterin.

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs

Aşk hayatınızda bazı konular netleşiyor. Netlik size mutluluk kazandıracaktır. Kariyerinizde yeni başlangıçlar olabilir. İştahınızı kontrol etmeye çalışın. Yalnız olanlar yeni aşklara başlayabilir. Partnerleri olanlar, hafta sonuna doğru onlardan sürprizler alabilirler. Sağlıkta ve beslenme konusunda iradeli olun. Umutsuz olmayın, neyin nereden geleceği belli olmaz.

İkizler Burcu 22 Mayıs-22 Haziran

İş hayatınıza odaklanmanız gerekebilir. Düzenli ve programlı çalışmaya devam edin. Başlamış olduğunuz işi bitirmeden başka bir işe odaklanmayın. Aşk hayatınız için önemli bir hafta geçireceksiniz. Sağlığınızı korumaya devam edin. Üst solunum yollarına dikkat edin. Eleştiriyi direkt kişiye yapın, başkalarına anlatmayın. Sözlerinize çok dikkat edin, yanlış anlaşılabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları 14-20 Aralık 2020-Yengeç Burcu 23 Haziran-22 Temmuz

İlişkinizdeki bağları güçlendirmek isteyeceksiniz. İş hayatında kazançlı bir döneme giriyorsunuz. İşsiz olanlar, yeni iş fırsatları için başvurularda bulunmalıdır. Zinde olmak için bol bol dinlenin. Uykusuz kalmamaya dikkat edin. Hareketli bir hafta yaşayacaksınız. Yaşam enerjiniz artıyor. Çok sevdiğiniz birinin size karşı olan kıskançlığını göreceksiniz. Bu kişiye karşı sınır koyabilirsiniz. Kimsenin sevgisini zorla satın almayın. Konsantrasyonunuzu artıracak aktivitelerde bulunan.

Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos

Partnerinizi ihmal etmemeye çalışın. Partnerinizle konuşarak mutlu olabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaştığınız zorlukları aşacaksınız. Keyifli ve güzel zamanlar sizleri bekliyor. Yalnız olanlar, geçmişte yaşamış olduğu şanssız ilişkiler yüzünden kendisini suçlamasın, her şeyi bir tecrübe olarak görsün. Hazır olduğunuz zaman yeni bir ilişkiye başlayın. Kendinizi suçlamaktan vazgeçin. Olumsuz düşüncelerden arının. Geleceğe odaklanın.

Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül

Kariyeriniz istediğiniz gibi ilerliyor. İş hayatında hangi konularda hata yaptığınızı bulmalı ve çözümler üretmelisiniz. Kendinizi iş hayatında kullanılmış hissediyorsanız, bunun nedeni sizsiniz, çünkü bunun olmasına izin verdiniz. Aşk hayatınızdaki sorunlarla yüzleşin. Her açıdan verimli bir hafta olacak. Yalnız olanlar, yeni kişilerle tanıştırılırsalar denemekte fayda var. Mutluluk sizin elinizde.

Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim

Hayatınızda risk alacağınız bir dönemdesiniz. Aşk hayatınızda baskıcı olmaktan kaçının. Bu hafta duygu yoğunlukları yaşayabilirsiniz. İş hayatında yaşadığınız haksızlıklar yüzünden artık kimseyi idare etmek istemeyeceksiniz. İş hayatında radikal kararlar alabilirsiniz. Artık yıpranmak ve tüketilmek istemeyeceksiniz. Riskli ve korkusuz adımlar atacaksınız. Yalnız olanlar, yeni aşklara başlayabilir. Gözlerinize dikkat edin. Risk almaktan korkmayın.

Haftalık Burç Yorumları 14-20 Aralık 2020-Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım

Stresten uzak durmaya çalışın. Yaptığınız yanlışlar bunalıma girmenize ve stres yaşamanıza neden olabilir. İş hayatınızda önemli imzalar atabilirsiniz. Yeni işlere adım atabilirsiniz. Bu işlerden iyi paralar kazanabilirsiniz. İlişkinize zaman ayırmazsanız zorlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Düşünmeden konuşmamaya özen gösterin. Yalnız olanlar, arkadaşları vasıtasıyla yeni birileriyle tanışabilir. Hissettiğiniz gibi yaşayın. Bildiğinizi uygulayın.

Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık

Evli olanlar, aşk hayatlarındaki sırlarla yüzleşecektir. Gidenin peşinden göz yaşı dökmeyin. Aldatan kişi kendine yapmıştır. Birçok yay, kendisine zarar verene aşık olduğunu fark edecek. Kariyerinizde istekleriniz gerçekleşiyor. Bu hafta maddi olarak zorlanacaksınız. Sizi çekemeyenlerden, başarınızla intikam alacaksınız.

Oğlak Burcu 22 Aralık-21 Ocak

Bedeninizdeki ağrıları önemseyin. Aklınızdaki sorular canınızı sıkabilir. Aşk hayatınızda dengeli olmaya çalışın. Beraber plan yaptığınız şeylerden vazgeçebilirsiniz. Eşinize verdiğiniz hiçbir sözü ihmal etmeyin. Eskiden kırgın olduğunuz kişilerle görüşmek durumunda kalırsanız, olumsuz duygulardan arınmaya çalışın. Yalnız olanlar, yeni aşklara başlayabilir. Evli ve çocuk sahibi olmak isteyenler muradına erebilir.

Kova Burcu 22 Ocak-19 Şubat

Uzun zamandır beklediğiniz haberleri alacaksınız. Asla benim olmaz dediğiniz şeylere sahip olacaksınız, inanılmaz paralar elde edeceksiniz. Aşk hayatınızda yorulduğunuzu fark edeceksiniz. Soğuk algınlığına karşı dikkatli olun. Sosyal çevrenizde ve evliliğinizde kıskanç insanların farkına varacaksınız. Eşinize karşı baskıcı olmamaya dikkat edin. Yalnız olanlar, yorgun ise yeni bir ilişkiye başlamasın. Ruhunuza baskı kurmayın.

Haftalık Burç Yorumları 14-20 Aralık 2020-Balık Burcu 20 Şubat-20 Mart

Yaşam enerjinizi düşürmeyin. İş hayatınızda dengeli olmaya çalışın. Aşk hayatınız sakin ve huzurlu olacak. Aşk hayatınızda agresiflikten uzak durun. Yeni birliktelikleri olanlar, birbirlerini tanımaya zaman ayırsın ve aceleci olmaktan uzak dursun. Ailenizle ve akrabalarınızla yaşadığınız iletişimlerde hiçbir şeyi imkansız görmeyin. Mahkeme işleri, nafaka, miras ile ilgili işlemlerde beklenen haberler gelebilir. İş kurmak isteyenler güzel bir döneme girdiler. Yatırım, altın, döviz gibi işlemler yapabilirsiniz. Dinlenmeyi unutmayın.

Haftalık Burç Yorumları 14-20 Aralık 2020 Tüm Burçlar-Nuray Sayarı-Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var YouTube kanalından yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir