İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 13-19 Eylül 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 13-19 Eylül 2021 Tüm Burçlar

Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları 13-19 Eylül 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu astroloji yorumlarını yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 13-19 Eylül 2021

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

14 Eylül’de, günlük rutininizin altıncı evindeki kendinden emin güneş, kariyerinizin onuncu evindeki dönüştürücü Plüton ile uyumlu bir üçgen oluşturduğunda, profesyonel yolunuzu ilerletmek için bir araştırma projesine veya oyun planına daha derine dalmak için ilham alabilirsiniz. Her iki durumda da, gerçek evrime, değişime ve tamamlanmaya yol açabilecek adımlar atmak için gününüzde zaman bulmak için güçlenmiş hissedeceksiniz.

Ve 17 Eylül civarında, sağlıkla ilgili altıncı evinizdeki yeni ay, kişisel bakım hedefine ulaşmak için güzel bir zamandır. Adım adım bir eylem planı oluşturmak somut sonuçların önünü açabilir. Ve 19 Eylül’de, yedinci ortaklık evinizdeki duygusal ay, burcunuzdaki eylem odaklı Mars’a karşı çıktığında, sabır ve diplomasi bir ortakla çatışmayı önleyebilir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevdiklerinizle tatlı, neşeli, spontane bir eğlence ve kendini ifade etme fırsatları için can atıyorsanız, yeni ayın yaklaştığı 17 Eylül civarında zevk ve yaratıcılık arayışında arka plana iş koymak için yeşil bir ışık alacaksınız. Romantizmle ilgili beşinci evinizde oluşacak. Yüksek öğrenim ve macera ile ilgili dokuzuncu evinizde görev yöneticisi Satürn ve dönüştürücü Plüton ile uyumlu üçgenler oluşturduğundan, rutininizi sarsmanın ve ufkunuzu genişletmenin yollarını bulmak aslında size bir başarı ve kişisel gelişim duygusu getirebilir.

Ve 19 Eylül’de, altıncı evinizdeki duygusal ay, on ikinci maneviyat evinizdeki eylem odaklı Mars’a karşı çıkıyor ve köklü arzuları çok uzun süredir bastırıyormuş gibi hissediyorsanız stresli olabilirsiniz. Gerçeği söylemenin zamanı gelmiş olabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Ev hayatınızın dördüncü evindeki kendinden emin güneşin, duygusal bağların sekizinci evinde güçlü Pluto ile pozitif bir üçgen oluşturduğu 14 Eylül’de, kendinizi sevdiklerinizle derin ve anlamlı bir deneyimin özlemini çekerken bulabilirsiniz. Zihninizde ve kalbinizde gerçekten ne olduğu hakkında biraz araştırma yapmak ve bunları açmak, en yakınınız ve sevdiklerinizle yepyeni bir düzeyde bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. Kişisel olarak ve bağlarınız için dönüştürücü hissedebilir.

Ve sonra, 17 Eylül’de, romantizm ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizdeki iletişimci Merkür, duygusal bağlarla ilgili sekizinci evinizde genişleyen Jüpiter’le bir kare oluşturarak, önemli bir diğer veya potansiyel ortakla ilişkinizin geleceğine ilişkin iyimserliğinizi artırıyor. Sadece duygularınız kadar gerçeklere de baktığınızdan emin olun.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 13-19 Eylül 2021

Yapılacaklar listeniz size ekstra uzun gelebilir ama aynı zamanda yeni ayın üçüncü iletişim evinize düştüğü 17 Eylül civarında canlanıyor olabilir. Bu, yeni bağlantılar kurmak, ilginç sohbetler başlatmak veya meslektaşlarınızla heyecan verici büyük resim önerileri için beyin fırtınası yapmak için heyecan verici bir zaman olabilir. Anın çılgın, serebral havasına yaslanın ve yolun aşağısında entelektüel tatmin için zemin hazırlayarak başarılı olacaksınız.

Ve 19 Eylül’de, duygusal ay ev hayatınızın dördüncü evine düşüyor ve kariyerinizin onuncu evinde agresif Mars’a karşı çıkıyor. İşiniz ve profesyonel sorumluluklarınız arasında parçalanmış hissedebilirsiniz ve bu durum, kızgınlık ve hatta öfke duygularına yol açabilir. Bu ateşli duyguları işinize veya en sevdiğiniz fitness rutininize aktarıp paylaşamayacağınıza bakın ve daha merkezli STAT hissedeceksiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

15 Eylül’de kendi başınıza ve üst düzey kişilerin veya meslektaşlarınızın isteklerine karşı çıkmak isteyebilirsiniz, burcunuzdaki sosyal Venüs, kariyerinizin onuncu evinde oyunun kurallarını değiştiren Uranüs ile gergin bir kare oluşturur. Dalışa başlamadan önce sonuçları düşündüğünüzden emin olun.

17 Eylül civarında, yeni ay ikinci gelir evinizdeyken, uzun vadeli finansal hedeflerinizi netleştirmek ve bir adım atmak için harika ve güzel bir zaman. Profesyonel yolunuzu destekleyecek ve hak ettiğiniz ödülleri eve getirmenize yardımcı olacak adım adım eylem planı zamanıdır.

Ayın görev yöneticisi Satürn ve güçlü Pluto ile uyumlu üçgenleri sayesinde, her ikisi de şu anda günlük rutininizin altıncı evinde, bu plana ne kadar azimli ve tutarlı olursanız, ödüller o kadar büyük olur – dönüşümden bahsetmiyorum bile.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

17 Eylül civarında, burcunuza yeni ay düştüğünde, kişisel niyetlerinizi netleştirmek ve onları gerçeğe dönüştürmek için topun yuvarlanmasını sağlamak için yıllık fırsatınızın tadını çıkaracaksınız. Yeni ayınız, hem romantizm hem de kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizde, görev yöneticisi Satürn ve güçlü Plüton ile uyumlu üçgenler oluşturduğundan, sesinizi bulmak ve zevk, eğlence ve neşe hakkına sahip olmak, sonuçları görmenin ayrılmaz bir parçası olacaktır.

Aynı gün, ikinci gelir evinizdeki iletişimci Merkür, beşinci kendinizi ifade evinizdeki genişleyen Jüpiter ile karşı karşıya geldiğinde, ister profesyonel ister kişisel olsun, gerçekten gerçekçi olandan daha fazla iş üstlenebileceğinizi düşünmeye meyilli olabilirsiniz. Evet demeden önce değerlendirmek için bir adım geri attığınızdan emin olun.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Kalbinize uyum sağlamak ve hayallerinize dikkat etmek için günlük eziyetten bir mola vermek, maneviyatla ilgili on ikinci evinizde yeni ayın düştüğü 17 Eylül civarında bir zorunluluk gibi gelebilir. Bir terapist veya sevgili arkadaşınızla bulduklarınızı günlük tutmak veya konuşmak, aydınlatıcı olabilir ve yolda daha fazla duygusal tatmin için zemin hazırlamanıza yardımcı olabilir. Tohum ekmek için tatlı bir zaman!

Ve 19 Eylül’de, burcunuzdaki sezgisel ay, yedinci ortaklık evinizdeki go-getter Mars’a karşı çıkıyor ve sizi diğer önemli, sevgili arkadaşınız veya bir meslektaşınıza daha fazla kaptırmanıza neden olabilecek karamsar bir zaman ayarlıyor. Bu, zorlu bir duygusal sorunla uğraşmaktan ziyade ilerlemeye daha fazla ilgi duymaktan kaynaklanabilir, ancak ilişkinizle ilgilenmek için bir adım geri atmak, uzun vadede daha da üretken olmanıza yardımcı olabilir.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 13-19 Eylül 2021

15 Eylül’de, kariyerle ilgili onuncu evinizdeki sosyal Venüs, yedinci ortaklık evinizde oyunun kurallarını değiştiren Uranüs ile gergin bir kare oluşturduğunda, işteki mevcut durumunuza isyan etmek veya yakın bire bir ilişki içinde olmak isteyebilirsiniz. Potansiyel olarak nefes nefese kalmaya değer bir dalış yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun.

Ve 17 Eylül civarında, ağ oluşturmayla ilgili onbirinci evinizdeki yeni ay sayesinde, bir ekip çalışması başlatmak için verimli bir zaman. Başkalarıyla çalışmak sadece tatmin edici hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda üçüncü iletişim evinizde görev yöneticisi Satürn ve güçlü Plüton ile üçgenleri uyumlu hale getirerek desteklenir. Bu nedenle, bu e-postaları gönderin, bu toplantıları ve beyin fırtınalarını ayarlayın ve çok sayıda Zoom buluşması planlayın. Sıkı çalışmanız heyecan verici bir grup galibiyetine yol açabilir.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

14 Eylül’de, kariyerle ilgili onuncu evinizdeki kendine güvenen güneş, ikinci gelir evinizdeki dönüştürücü Plüton ile pozitif bir üçgen oluşturduğunda, işinizde harekete geçmek için harekete geçeceksiniz (üst düzey yöneticilerle bir toplantı yapmayı düşünün veya yeni bir pozisyon araştırmak)—sadece kısa vadeli amaçlar için değil, aynı zamanda en büyük resim hedeflerinizi göz önünde bulundurarak yapın. Şu anda normalden daha hevesli ve kendinden emin olsanız da, her seferinde bir adım atmak sizi topraklanmış ve istikrarlı bir başarı için hazır tutabilir.

Ve 17 Eylül civarında, kariyerle ilgili onuncu evinize yeni ay düşer ve sizi uzun vadede profesyonel olarak gerçekten neyi başarmak istediğiniz konusunda netleşmeye çağırır. İlerleyen eylemlerinizi bilgilendirmeye hizmet edebilecek dürüst bir bağırsak kontrolü yapmaktan çekinmeyin.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

17 Eylül civarında, yüksek öğrenim ve macerayla ilgili dokuzuncu evinize yeni ay düştüğünde, her zamanki rutininizden kurtulmak ve kişisel gelişiminizi destekleyen farklı, benzersiz ve destekleyici bir deneyim yaşamak için can atacaksınız. İster çevrimiçi bir sınıf, ister meditasyon uygulaması veya bir yolculuk aracılığıyla olsun, bilgiyi özümsemenin yeni yollarını düşünün. Doğru hissettiren her şey, kesinlikle en iyi, en tatmin edici yol olacaktır.

Ve aynı gün, kariyerle ilgili onuncu evinizdeki iletişimci Merkür, burcunuzda genişleyen Jüpiter’e bir kare oluşturur ve bu iyimserlik duygularını artırabilir – o kadar ki gerçekçi olandan daha fazla sorumluluk almayı taahhüt edebilirsiniz. Pragmatik bir bakış açısıyla liderlik etmek artık stresi önlüyor.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

En yakın ilişkinizde daha derin bir seviyede bağlantı kurmak, duygusal bağlar ve cinsel yakınlıktan oluşan sekizinci evinizdeki kendinden emin güneşin, maneviyatın on ikinci evindeki güçlü Plüton ile uyumlu bir üçgen oluşturduğu 14 Eylül’de özellikle çekici ve heyecan verici hissedebilir. Bu bağdan gerçekten ne istediğinizi düşünmek için zaman ayırın, sonra yürekten konuşmaktan çekinmeyin. Bu sizi daha da yakınlaştırabilir.

Ve 17 Eylül civarında, duygusal bağlarla ilgili sekizinci evinize yeni ay düştüğünde, var olan ve en yakın ve en sevdiğiniz ilişkilerden istediğinizi netleştireceksiniz. Aldığınızdan daha fazlasını veriyormuş gibi hissediyorsanız veya tam tersi, yaklaşımınızı yeniden düşünmenin ve iyileştirici, duygusal olarak tatmin edici bir ton oluşturan kalpten kalbe sahip olmanın zamanı gelmiş olabilir.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 13-19 Eylül 2021

İster sevgilinizle yeni bir maceranın hayalini kuruyor olun ister özel biriyle tanışmak için kendinizi açmak istiyorsanız, yedinci evinize yeni ayın düştüğü 17 Eylül civarında vizyonunuza girmek için güzel bir fırsatınız olacak. Ağ oluşturmayla ilgili on birinci evinizdeki görev yöneticisi Satürn ve dönüştürücü Plüton ile uyumlu üçgenler sayesinde, arkadaşlarınızın desteği umutlarınızı gerçeğe dönüştürmeyi daha da kolaylaştırabilir.

Ve 19 Eylül’de, ortak kaynaklarla ilgili sekizinci evinizdeki duygusal ay, ikinci gelir evinizdeki go-getter Mars’a karşı çıkıyor ve mali konulardaki bir çatışma kolayca olabileceğinden, para meseleleri söz konusu olduğunda hafifçe davranmanız iyi olacaktır.

Haftalık Burç Yorumları 13-19 Eylül 2021 Tüm Burçlar-Kaynak: yahoo.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir