Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 12-18 Nisan 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Nisan 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Nisan 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Nisan 2021

Koç ve Yükselen Koç Burcu

Her türlü başlangıç ve kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Hayatınızda atmak istediğiniz adımların zamanı geldi. Beraber çalıştığınız kişilerle güç çatışmalarına karşı dikkatli olun. Parasal konularda neler yapabileceğinizi bileceksiniz ve para kazançlarınız artacaktır. Güzel olan objelere harcamalarınız artabilir. Kariyer alanınızda sizden kariyerli insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günü sosyal çevrenizle güzel işler yapacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu

Önemli kararlar almaktan uzak durun. Yurt dışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak işler ve kurum içi işlerde hareketli olabilirsiniz. Kötü alışkanlıklarınızı bu dönem bırakabilirsiniz. Hayat sizi kendi halinizde bırakmayacak. Para kazancınız ve harcamalarınız artabilir. Çarşamba günü itibariyle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendinize daha fazla yatırım yapmak isteyeceksiniz. Hiç beklemediğiniz yerlerden destekler alacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu

İşten elde edeceğiniz gelirlerde güzel açılımlar olacak. Sosyal çevrenizi çok iyi yöneteceksiniz. Yönetmek sizin işiniz olacak. Aşırı harcamalara karşı çok dikkatli olun. Çarşamba günü itibariyle yurt dışı bağlantılı işlerinizde güzel sonuçlar alacaksınız. İlişkinizde bazı sonlanmalar devrede olabilir. Eğitim, seyahat ve diğer insanlardan alacağınız haberler gündeminizde olacak. Hafta sonu yakın çevrenizle önemli planlarınızı hareketlendireceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 12-18 Nisan 2021

Kariyer hayatınızda planlarınızı gerçekleştirmek için uygun bir zamandasınız. Anne ve anne yakınlarınızın konu ve olaylarında kendinizi cesur hissedeceksiniz ve girişimde bulunacaksınız. Sevdiğiniz insanın, sizin üzerinizde, bazı konuları zorladığını görebilirsiniz. Kıskançlık ve çekememezliklere karşı dikkatli olun. Çarşamba günü itibariyle sosyal çevrenizle birlikte olmaktan mutluluk duyacaksınız. Maddi konularda rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Hafta sonunu rahat geçiremeyebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu

İş hayatınızda cesur olacağınız konu ve olaylar hız kazanacak. Çevrenize vereceğiniz yardımlarla, kendinizi “işe yarıyorum” mutluluğu ile dolduracaksınız. Hayatınıza farklı gözlerle bakarken, gelecek planlarınız hareketleniyor. İş bağlantılarınız kuvvetlenebilir. Kuracağınız bağlantılar, iş konusunda sizi farklı noktalara taşıyabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda herkes sizi konuşuyor olacak. Sevdiğiniz insanla güzel planlar yapacaksınız. İş ortamlarında güç çekişmelerine dikkat edin.

Başak ve Yükselen Başak Burcu

Parasal konular sizin için çok önemli olacak. Uzun zamandır karar veremediğiniz parasal mevzuda karar vermenin tam zamanı. Parasal işlerde risk almayın. Parasal konularda manipülasyonların size etki etmesine izin vermeyin. Harcamalarınıza dikkat edin. Boşluk buldukça kendinizi rahatlatabileceğiniz yerlere gitmek isteyeceksiniz. Eğitim, ticaret ve seyahat konularında destekleniyorsunuz. Radyo ve Televizyon gibi işlerinizde başarılı olacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu

İnsanlarla kuracağınız ilişkiler bu döneme damgasını vuracak. Söz, nişan ve danışmanlık gibi konular oldukça popüler olacak. Popüler olduğunuz için ilişkileri iyi idare edin. Taşınma ve ortaklı ilişkilerde şanslı olacaksınız. Ortak parasal konularda şanslı olacaksınız. Çarşamba gününden sonra parasal ödemeler konusunda çözümler geliştirebilirsiniz. Sevdiğiniz insana kendinizi gösterme anlamında güçlü olacaksınız. Sevdiğiniz insanın arkadaşlarıyla bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonu sevdiğiniz kişiyle evinizde değişiklikler yapabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 12-18 Nisan 2021

İşe başvurma veya işe eleman alma konularında bu hafta şanslı olacaksınız. Baş ve genel anlamda sağlığınızı ilgilendirecek kararlar alabilirsiniz. Aile hayatınızda yapılması gerekenler devrede olacak. Ailenize yapacağınız harcamalar ve düzenlemeler sizi mutlu edecek. İlişkilerde kendinizi sağlama almak isteyebilirsiniz. Çarşamba gününden sonra sevdiğiniz kişiyle daha fazla birlikte olacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla güç çekişmelerine karşı dikkat edin. Bazı eşyalarınız bozulabilir.

Yay ve Yükselen Yay Burcu

Sevdiğiniz kişiye, ondan hoşlandığınızı söyleyebilirsiniz. Hobi, danışmanlık, eğitim, sanatsal, üretkenlik konularında hayatınızı düzenleyin. Çarşamba gününden sonra iş ilişkilerinizi daha fazla kuvvetlendireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla aranızdaki bağı kuvvetlendireceksiniz. Kilo alımına dikkat edin. Çok keyifli ve hareketli bir dönemdesiniz. Yatırımlar, al-sat, borsa, dijital paralar konularında çok dikkatli olun. Hırslı ve açgözlü olmamaya çalışın.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu

Evle ilgili mevzularda önemli kararlar alacaksınız. Ailenizde ve evinizde cesur adımlar atacaksınız. Çarşamba gününden sonra aşka daha fazla vakit ayıracaksınız. Çocuklar, sanatsal, sportif, üretken faaliyetlere daha fazla vakit ayıracaksınız. 22 Nisan’dan sonra ani ve beklenmedik insanlara aşık olabilirsiniz. Maddi yönden çok şanslı bir dönemdesiniz. Çarşamba ve perşembe günleri güzel paralar kazanacaksınız. Koşturmalarınızın karşılığını bu hafta net bir şekilde alacaksınız. Ev ortamınızdaki sürtüşmelere karşı dikkatli olun. Çok fazla inatlaşmayın. Eşya bozulması veya kaybolmasına karşı dikkatli olun.

Kova ve Yükselen Kova Burcu

İletişimsel işlerinizde hızlı hareket edeceksiniz. Sosyal medya, internet sitesi yenileme, önemli iş görüşmelerinde başlatma etkisi size olumlu bir şekilde yarayacaktır. Yakın çevrenizin konu ve olayları sizin için önemli olacak. Beklenmedik alanlarda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Karşı tarafla çok fazla çekişmemeye çalışın. Evinize, ailenize ve yuvanıza daha fazla vakit ayıracaksınız. Evinizde tadilat yapabilirsiniz. Evinizde misafir ağırlamak önemli olacak. Yakınınızdaki birinden etkilenebilirsiniz. Yatırım, al-sat gibi parasal işlemlerde dikkatli olun.

Balık ve Yükselen Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 12-18 Nisan 2021

Yaptığınız işlerin karşılığını bu hafta almak isteyeceksiniz. Parasal konularda yeni bir adım atmak isteyenler, bu hafta cesurca girişim yapabilir. Çevrenizdeki bir insanla parasal konularda çekişmeler yaşanabilir. Yakın çevrenizdeki insanlara daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Güzel iş bağlantıları devrede olabilir. Sosyal medyada biriyle tanışabilir, takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden çok fazla destek göreceksiniz. Çalışmanızın karşılığını alacaksınız. Ev hayatınıza harcamalar yapacaksınız. Hafta sonu keyifli olacaksınız. Arkadaş ortamlarınızda girişeceğiniz işlere dikkat edin.

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Nisan 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.