Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Ekim 2020 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Ekim 2020 Tüm Burçlar yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Ekim 2020

Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

Sizi rahatsız eden durumları umursamamaya başlayacaksınız. İş hayatında sizi geren kişilerden uzak durmaya çalışın. Aşk hayatında ise romantik olmaya çalışın. Çocukları olanlar, onların başarılarını keşfetsin. Anne ve baba olanlar, çocuklarına bu hafta daha fazla zaman ayırmalıdır. Yarım kalan işler problem olmaktan çıkacaktır. Küslük yaşayanlar barışabilir. Arkadaşlarınızın size karşı fevri davranışlarından uzak durun. Kırgın olduğunuz kişilerden uzaklaşın.

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs

Bağışıklık sisteminizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Dış görüşünüzle daha fazla ilgileneceksiniz. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Yıldırım aşkına yakalanabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artıyor. Kendinizi yorgun hissediyorsanız, bu durum geçmişte yaşadığınız birikimlerin etkisinden kaynaklıdır. Doğada yürüyüşler ve ibadet size iyi gelecektir. Evli olanlar, eşleriyle gergin olmamaya çalışmalıdır. Gribal enfeksiyonlara karşı dikkatli olun. Ortağınıza karşı kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz.

İkizler Burcu 22 Mayıs-22 Haziran

Bu hafta sözlerinize çok dikkat etmelisiniz. Her şeye hüzünleneceğiniz bir dönemdesiniz. Ani tepkiler vermeden önce iyice düşünmeye özen gösterin. İlişkiler ve arkadaşlar konusunda ciddi anlamda spekülasyonlar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınızın farkında olduğunuzu birlikte çalıştığınız kişilere hissettirin. İddiacı tavırlardan bu hafta uzak durun. Aşk hayatınızda kontrollü olmaya özen gösterin. Hayatta ilerlemeye devam edin.

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Ekim 2020-Yengeç Burcu 23 Haziran-22 Temmuz

Beslenme ve uykuya özen gösterin. Aksi halde zincirleme bir şekilde birçok rahatsızlık çekebilirsiniz. Yataktan yorgun uyanmanız bunun göstergesidir. Kariyerinizle ilgili farklı planlarınız olabilir. Doğru hamleleri yaparsanız güzel günler sizleri bekliyor. Aşk hayatınızda geçmiş ve gelecek arasında sıkışmaktan arınıyorsunuz. İç huzurunuzu artırmaya odaklanın. Bol bol şükür edin.

Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos

İş hayatında kendinize güvenmeniz işinize yarayacak. Aklınıza takılan olayları fazla büyütmeyin. Sağlığınıza özen göstermeye devam edin. Kandırıldığınızı görebilir ve ciddi yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Acınıza odaklanmak yerine işinize ve isteklerinize odaklanın. Büyüklerinizle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Aradığınız ev önünüze gelebilir. Yapmak istediğiniz yatırımları yapabilirsiniz.

Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül

Spor yapanlar, sakatlanmamaya dikkat edin. Çıkmaza girdiğinizde sakin kalmaya dikkat edin. Hiçbir konuda sabırsız olmayın. Olan bitenleri kabul edip, hayatı akışına bırakmalısınız. Çalıştığınız işte arzu ettiğiniz imkanlara sahip olmayabilirsiniz. Yöneticinizle görüşerek istediğiniz zammı açıklayabilirsiniz. Evli olanlar, eşinden şüphelenebilir, bu şüphe yersizdir. Ön yargılı ve kıskanç olmayın.

Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim

Yeni ve riskli adımlar atmamaya özen gösterin. Harcamalarınıza dikkat edin. Maddi anlamda korkusuz bir şekilde hayatta ilerleyebileceksiniz. Aşk hayatınızdaki hatalarınızdan yüzleşmekten korkmayın. Sosyal çevre ve arkadaşlıklarda inanılmaz şanslı olacaksınız. İşlerinde iyi seçimler yapanlar sabırla beklemelidir. Alınganlıktan uzak durmaya çalışın. Evli olanlar, eşleriyle birlikte hafta sonu tatil planları yapabilir. Öfke ve sinirden uzaklaşın.

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Ekim 2020-Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım

İş hayatınızda beklediğiniz haberleri yakın zamanda alacaksınız. Aşk hayatınızda gerilimden uzak durun. Bazı krizleri fırsata çevirmeye çalışın. Yapamadıklarınızı yapacaksınız. Çok iyi paralar kazanacaksınız. Hukuksal işleriniz sizden yana sonuçlanacak. Ruhsal özgürleşmenin huzurunu yaşayacaksınız. 28 gün boyunca hayatınıza yeni kimseyi almayın. Düzenli beslenmeye özen gösterin. Artan enerjinizi sağlıklı kullanın.

Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık

İlişkilerinizde abartılı düşüncelerden uzak durun. Aşk hayatınızda zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Eşinizle haklı olma çabasına girmeyin. Eşinizle konuşurken dinleyici olmaya özen gösterin. Duygusal davranmamaya çalışın. İş hayatınızda duygusal olmamaya dikkat edin, aksi halde üretme konusunda sıkıntı yaşarsınız. Mantıklı olmaya özen gösterin. Parayı parayla çoğaltma yatırımlarında çok şanslı olacaksınız.

Oğlak Burcu 22 Aralık-21 Ocak

Bu hafta farkındalığınız artacak. Planlı olduğunuz sürece zorluk yaşamazsınız. Yarım kalan işlerinize odaklanmaya çalışın. İş konusunda hızlı olaylar yaşanacak. Bütün zorlukları aştığınızın farkında olacaksınız. İlişkinizde eğlenceli günler yaşayacaksınız. Sevdiklerinizle her zamanki yaptıklarınız dışında farklılıklar yapmak isteyeceksiniz. Hayatı sevgiyle kucaklayacaksınız. Kendinizi daha çok geliştirmek isteyeceksiniz. Mutsuz ve enerjisiz günleriniz sona erdi. Her şeyiniz değişiyor. Görüşmek istemediğiniz birileri varsa yalan söylemeyin, gerçeği söyleyin.

Kova Burcu 22 Ocak-19 Şubat

İş hayatınızda özgüveniniz artıyor. Hayatınız düzene girmeye başladı. Maddi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu hafta hayatınıza girecek olan kişi, inanılmaz yanılgıya düşmenize neden olabilir. Tanımadığınız ve güvenmediğiniz kimselerle iş yapmayın. Para biriktirme konusunda mükemmel bir planlama yaptığınızda mutlu olacaksınız. Birçok bekar kova, bu hafta evlenme teklifi alabilir. Evli olanlar ise huzura kavuşabilir.

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Ekim 2020-Balık Burcu 20 Şubat-20 Mart

Unuttuğunuz parasal konulara dikkat edin. Sorunları sakin bir şekilde çözmeye çalışın. Çevrenizden maddi destek alabilirsiniz. Alacak-verecek, para ve kredi işlemleri sizin istediğiniz gibi ilerleyecek. Geçmiş ilişkinize ait hiçbir şeyi günümüzde mevzu etmeyin. İş hayatınızda sorunları anlayışlı bir şekilde çözmeye özen gösterin. Çevrenizden maddi destek alabileceksiniz. Kendinize güvenin.

Haftalık Burç Yorumları 12-18 Ekim 2020 Tüm Burçlar-Kaynak: Nuray Sayarı-Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var YouTube kanalından yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir