Burç Yorumları Temmuz Hande Kazanova

Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ocak 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ocak 2021 Tüm Burçlar yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ocak 2021

Koç Burcu

Dış ortamlardan önemli haberler alacaksınız. İşi olmayanların ve işi olanların iş hayatları hız kazanacak. Anne ve anne tarafınızın konuları gündeminizde yer alacak. Bu hafta en çok parasal konulara dikkat etmelisiniz. İşinizi sağlama alın. Hafta sonuna doğru kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Güçlü insanlardan destek göreceğiniz bir dönemdesiniz. Yaşadığınız olumsuzluklara karşı moralinizi bozmamaya çalışın.

Boğa Burcu

Alacak-verecek dengesi bu hafta sizle birlikte olacak. Büyük girişimlerden ve büyük para harcamalarından uzak durun. Kariyer konularında öneli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Para kazançlarınızda artışlar yaşanabilir. Hafta ortasından itibaren geleceğe yönelik yatırımlarınız artacak. Yabancı işler, yurt dışı bağlantıları gündeminizde olabilir. Kazalara, çarpmalara, düşmelere ve sakarlıklara karşı dikkatli olun. Sinirli olmamaya özen gösterin. Kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu

Maddi konular ön planda olacak. Ortağınızla ortak parasal konularda önemli adımlar atacaksınız. Dış koşullardan alacağınız bazı haberler zorlanmanıza neden olabilir. Durum ve olaylara adapte olmaya çalışın. Sinirsel gerginliğinizi etrafa yaymamaya dikkat edin. Gezgin olanlar sağlıklarına dikkat etsin. Güçlü bir insan size hayatınızı değiştirecek fikirler verebilir. Sevdiğiniz insanla atacağınız adımlara özen göstereceksiniz.

Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ocak 2021

Maddi konularda şanslı olacağınız bir haftadasınız. Salı günü çağrılacağınız dış ortamlarda parasal konularda farklı tepkiler verebilirsiniz. Evli olup boşanacak olanlar, karşı tarafla nafakayla ilgili zorluklar yaşayabilir. Sevdiğiniz insanla hayatın keyfini çıkartmak isteyeceksiniz. İlişkiler sizi değiştirecek ve dönüştürecek. İlişkilere dair önemli insanlardan destekler göreceksiniz. Kemik, ayak sıkıntıları çekebilirsiniz.

Aslan Burcu

İş hayatında daha sorumlu olacaksınız. Kendinizi perşembe gününe kadar depresif hissedebilirsiniz. Pazartesi ikili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacaktır. İş değiştirmek veya iş kurmak isteyenler, çarşamba gününden sonra planlarını uygulamaya geçebilir. Sevdiğiniz insanın aile ve konuları bu dönem hayatınızda daha fazla yer edebilir. Sizin dışınızda gelişen olaylara karşı gergin olmamaya çalışın. Güçlü insanlardan destek alacaksınız. Sağlığınızı kafaya takmayın.

Başak Burcu

Aşk hayatınızda önemli kararlar devrede olacak. Çocuğunuzla ilgili verilecek önemli kararlar olacaktır. Sağlığınıza ve iş koşullarınıza dikkat edin. İş seyahatlerinde dikkatli olun. İş hayatında sinirli ve beklenmedik hareketlerden uzak durun. Hafta sonu sevdiğiniz insana, daha fazla sevginizi ve ilginizi göstereceksiniz. Bu hafta kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Terazi Burcu

İletişim konusu bu hafta yoğun olacak. Çarşambadan itibaren aile, yuva ve evinizle ilgili alacağınız kararları harekete geçirebilirsiniz. Parasal konularda hafta başında güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Borsa ve döviz yatırımları size kazandıracaktır. Özel hayatınız ve çocuğunuzla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu sağlığınıza ekstra özen göstermeyi ihmal etmeyin. Emlak, alım-satım konularında önemli haberler alabilirsiniz.

Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ocak 2021

Parasal konular önem kazanacak. Tamamlanması gereken işlerinizi yapın fakat büyük işlerinizi bu hafta yapmayın. Çevrenizden çok önemli haberler alabilirsiniz. Bilgisayar, sosyal medya, internet, radyo-televizyon, tasarım, reklam, satış, tanıtım, pazarlama alanlarında yeniliklere merhaba diyeceksiniz. Sevdiğinizin ailesiyle ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Evle ilgili önemli girişimlerde bulunmamaya özen gösterin. Sevdiğiniz kişiyle konuşurken güzel bir üslupla konuşmaya özen gösterin.

Yay Burcu

Oldukça hareketli bir hafta yaşayacaksınız. Maddi konularda yapmak istediğiniz şeyleri çarşamba gününden itibaren yapabileceksiniz. İş hayatında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir haber gelmediği için harekete geçemeyebilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerin hayatlarında da zorlanmaların olduğunu görebilirsiniz. Kapınıza gelen iş ve fırsatları gergin konuşmalarla bozmamaya dikkat edin.

Oğlak Burcu

Haftaya isteksiz başlayıp daha sonra konsantre olacaksınız. Hayatınızda alacağınız yeni kararları çarşamba gününden itibaren daha rahat bir şekilde yürürlüğe koyabilirsiniz. Maddi konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin. Hafta sonuna doğru sevdiğinizi ve onunla olan ilişkinizi ödüllendirmeyi unutmayın.

Kova Burcu

Birkaç gün kendi alanınızda ve işlerle yoğun olacaksınız. Sağlığınızla ilgili konuları ele almak isteyeceksiniz. Büyük girişimler için uygun bir haftada değilsiniz. Sosyal çevrenizden çok güzel destekler görebilirsiniz. Aile hayatınızda çok fazla zorlanacaksınız. Ev hayatınızda dikkatli hareket etmeye özen gösterin. 20 Ocak’tan sonra şans sizinle olmaya başlayacak.

Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ocak 2021

Çok fazla enerjik olacaksınız. Sosyal çevrenizle iletişiminiz harika olacak. Geleceğinizi şekillendiriyorsunuz ve attığınız adımların bu yönde çok önemli etkisi olacak. Çevre değişimleri için uygun bir zamandasınız. İşten elde ettiğiniz kazançları değerlendirmede kararlar alacaksınız. Sizin dışınızda yaşanacak olaylara açık olacaksınız. Yurt dışı bağlantılı işinizden güzel haberler alabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecektir. Yalnız olanlar yeni birileriyle tanışabilir.

Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ocak 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

(Görüntüleme: Toplam 52, Bugün 1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön