Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ekim 2021

Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ekim 2021

Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ekim 2021 koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun astroloji yorumunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ekim 2021 Tüm Burçlar

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Romantizmle ilgili beşinci evinizdeki duygusal ayın, Mars’a gitmek için uyumlu bir üçgen oluşturduğu 12 Ekim’de, ekstra yaratıcı, ateşli ve heyecan verici tutku projeleri gerçekleştirmeye hazır, dünyanın zirvesindeymiş gibi hissedeceksiniz. Sanatsal dürtülerinize yaslanmanıza izin veren planları gözden geçirmek için üst düzey kişilerle bir toplantı yaptığınızdan emin olun. Ya da geçici olarak işi ikinci plana atmak istiyorsanız, sevdiklerinizle veya özel biriyle spontane bir aktivitenin tadını çıkarmaya karar verebilirsiniz.

Ve 16 Ekim civarında, yedinci ortaklık evinizde yeni ay düştüğünde, bir arkadaşınız, meslektaşınız veya partnerinizle beyin fırtınası yapmaya ve yeni bir proje başlatmaya zorlanabilirsiniz. Ekip çalışması ve aldığınız kadar vermek, başarının anahtarıdır.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

16 Ekim civarında, sağlıkla ilgili altıncı evinize yeni ay düştüğünde, günlük rutininizi mükemmelleştirmeye odaklanacaksınız. Bu, ister yeni bir egzersiz planı denemek, ister yemek dağıtım hizmetini kontrol etmek, ister sevdiklerinizle daha fazla kontrol etmek için bir noktaya değinmek olsun, duygusal, zihinsel ve fiziksel sağlığınızı güçlendirecek adımlar atmak ve değişiklikler yapmak isteyeceksiniz.

Ve 18 Ekim’de, yönetici gezegeniniz, romantizmle ilgili beşinci evinizdeki ilişki odaklı Venüs, ağ kurmayla ilgili on birinci evinizdeki rüya gibi Neptün’e karşı çıkıyor ve arkadaşlarınızla ortaya çıkan duygusal sorunlar söz konusu olduğunda, gerçekleri kurgudan ayırmanın zor olduğunu görebilirsiniz. Herhangi bir hamle yapmak için daha fazla bilgiye sahip olana kadar beklemekte fayda var.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Yönetici gezegeniniz iletişimci Merkür 13 Ekim’de gerilemeye başlayıp 27 Ekim’e kadar günlük rutin ve sağlıkla ilgili altıncı evinizden geriye doğru ilerlediği anda çıldırtıcı hissedebilecek gecikmeler ve aksilikler için kendinizi hazırlayın. Yavaşlamak için, bu dönem tamamlanmamış veya çözülmemiş günlük yapılacak işlerde çizim tahtasına geri dönme fırsatı sunabilir.

Ayrıca, daha önce size iyi hizmet eden bir sağlıklı yaşam rutini almaya yatkın olduğunuzu da görebilirsiniz.

Ve 16 Ekim civarında, romantizmle ilgili beşinci evinize yeni ay düşer ve akışa ayak uydurmaya istekliyseniz, zevk ve eğlence için zemin hazırlar. Sevdiklerinizle spontane olmak tatlı hatıralar yaratabilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ekim 2021

İletişimci Merkür, 13 Ekim’den 27 Ekim’e kadar romantizmle ilgili beşinci evinizden geriye doğru ilerlerken, eski bir sevgiliyle yeniden bağlantı kurmak için (en sevdiğiniz sanat formunu veya eğlenceli bir hobiyi düşünün) arka plana düşen sevdiğiniz bir aktiviteyi tekrar ziyaret etmek için ilham alabilirsiniz. Sevgilinle ilk randevunu yeniden hayal et. Şu anda size keyif veren eğlenceler söz konusu olduğunda, eski olan yeniden yenidir ve size sadece nostaljik hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda ilişkiler ve zevk konusunda size yeni, büyülü bir bakış açısı sunar.

Ve 16 Ekim civarında, yeni ay, ev yaşamının dördüncü evinize düşer ve bir destek ve güvenlik hissini destekleyen her türlü çabayı sürdürmeniz için zemin hazırlayacak. Sevdiklerinizle bağlantı kurmak için programınızda daha fazla yer bulmak veya aile üyelerinin yardımıyla evinizdeki bir odayı yeniden dekore etmek, duygusal olarak tatmin edici olabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

13-27 Ekim tarihleri ​​arasında iletişimci Merkür ev hayatınızın dördüncü evinizden geriye doğru hareket ederken, yaşamdaki köklerinizi ve size bir güvenlik duygusu getiren unsurları düşünmeye kendinizi mecbur hissedebilirsiniz. Bağlantısını kaybettiğiniz sevdiğiniz biriyle yeniden bağlantı kurmaya veya iş-yaşam dengesini şu anda güçlendirmek için yakın tarihli bir oyun planını yeniden gözden geçirmeye yönlendirildiğinizi fark edebilirsiniz.

Ve 16 Ekim civarında, üçüncü iletişim evinize yeni ay düştüğünde, öğrenmek, beyin fırtınası yapmak ve arkadaşlarınızla, komşularınızla ve iş arkadaşlarınızla ağ kurmak için enerjik olabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurmak için kendinizi ortaya koymak için güzel bir zaman olabilir ve her gün yapılacaklar listenize bir göz atın.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Yönetici gezegeniniz, bilgi toplayan Merkür, 13-27 Ekim tarihleri ​​arasında üçüncü iletişim evinizden geriye doğru hareket ederken, meslektaşlarınız ve arkadaşlarınızla bağlantı kurmayı veya günlük işleri listenizden çıkarmayı daha zor bulabilirsiniz. Gecikmeler, aksaklıklar ve iletişimsizlik bol olabilir, ancak yeni ayın ağ oluşturmayla ilgili on birinci evinizde düştüğü 16 Ekim civarında topluluğu ve dünyayı yavaşlatmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Enerjinizi ödünç vermek istediğiniz gönüllü bir çaba veya hayır amacı varsa, bu, dalmak için harika bir an olabilir.

Ve sonra, 18 Ekim’de, on birinci ağ evinizdeki kendinden emin güneş, ikinci gelir evinizdeki görev yöneticisi Satürn ile gergin bir kare oluşturduğunda, iş – özellikle grup projeleri – topu ileriye taşımak için mücadele ediyorsanız sinir bozucu olabilir. Ya da iş arkadaşlarıyla kafa patlatmak buna dahildir. Bu, oldukça karakteristik olmayan kasvetli bir bakış açısı benimsemenize neden olabilir, ancak bu anın geçeceğine yürekten inanın. Yalnızca kesinlikle yerine getirmeniz gereken sorumluluklara odaklanmanız iyi olur.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

13 Ekim’den 27 Ekim’e kadar, iletişimci Merkür ikinci gelir evinizden geriye doğru hareket ederken, gevşek işlerin bağlanmasını gerektirebilecek finansal projelere geri dönseniz iyi edersiniz. Hedefleriniz konusunda daha net olmak, düzeltilmesi gerekebilecek yatırımları sıfırlamak ve güvenliğiniz açısından üst üste geldiğinden emin olmak ve nakit akışına göz kulak olmak, en iyi şekilde yararlanmanın harika ve üretken yollarıdır.

16 Ekim civarında burcunuza yeni ay düştüğünde, kişisel markanızı mükemmelleştirmek için ilham alabilirsiniz. Bu, görünümünüzü denemek, web sitenizi veya özgeçmişinizi yenilemek veya yalnızca kişisel hedeflerinizi yeniden çerçevelemek anlamına gelse de, dünyanın sizi nasıl gördüğünü ve onların algılarının gerçeklikle uyumlu olmasını nasıl sağlayabileceğinizi düşünüyor olacaksınız.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ekim 2021

İletişimci Merkür 13 Ekim’den 27 Ekim’e kadar burcunuzdan geriye doğru hareket ederken, büyük resmi kişisel hedeflerinizi gözden geçirmek için ilham alabilirsiniz. Alışkanlıklardan uzak tuttuğunuz belirli bir oyun planı artık size hizmet etmiyorsa, bu dönem sizi gerektirebilir. Onu ustalaştırmak için çizim tahtasına geri dönün – ya da belki de rotayı tamamen değiştirin. Sezginize kulak verdiğinizden emin olun ve en iyi nasıl ilerleyeceğinizi bileceksiniz.

Ve 16 Ekim civarında, maneviyatla ilgili on ikinci evinize yeni ay düştüğünde, içsel arzularınız, ihtiyaçlarınız ve psikolojik sağlık durumunuzu yansıtmak anahtar olacaktır. Akıl sağlığınıza özen göstermek için farklı bir rutin benimsemek isteyebilirsiniz. Şimdi ortaya çıkan herhangi bir fikir üzerinde meditasyon yapmanıza izin verin. Ani hareketler yapmanıza gerek yok.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

16 Ekim’de ağ oluşturmayla ilgili on birinci evinizde yeni ay düştüğünde, topluluğunuz ve dünya için fark yaratan bir ekibin parçası gibi hissetmek isteyeceksiniz. Enerjinizi ödünç vermek istediğiniz bir gönüllü çaba veya hayır amacı varsa, bu girmek için harika bir an olabilir.

Ve sonra, 18 Ekim’de, ağ oluşturmayla ilgili on birinci evinizdeki kendinden emin güneş, gergin bir kare oluşturduğunda, ikinci gelir evinizdeki görev yöneticisi Satürn, iş – özellikle grup projeleri – topu ileriye taşımakta zorlanıyorsanız veya meslektaşlarınızla kafa kafaya vuruyorsanız, bu sinir bozucu olabilir. Bu, oldukça karakteristik olmayan kasvetli bir bakış açısı benimsemenize neden olabilir, ancak bu anın geçeceğine yürekten inanın. Yalnızca kesinlikle yerine getirmeniz gereken sorumluluklara odaklanmanız iyi olur.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

İletişimci Merkür, 13 Ekim’den 27 Ekim’e kadar onbirinci ağ kurma evinizden geriye doğru ilerlerken, iletişimden çıktığınız meslektaşlarınızla yeniden bağlantı kurabilir veya yarım kalan bir grup projesini ele alabilirsiniz. Bu fırsatlar sizi yenilenmiş bir bakış açısına ve nihayetinde bir takım galibiyetine hazırlayabilir.

Ardından, 18 Ekim’de, kariyerle ilgili onuncu evinizdeki kendine güvenen güneşin, görev yöneticisi Satürn’le gergin bir kare oluşturduğu 18 Ekim’de, kendinizi daha yüksek bir pozisyonla karşı karşıya bulabilir veya kamu itibarınızın tüm sıkı çalışmanızı doğru bir şekilde yansıtmadığını hissedebilirsiniz. Derin bir nefes alın ve anın stresinden bir adım geri atın. Yapmanız gerekenleri listenizden çıkarmak, ardından dinlenmek ve şarj etmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

İletişimci Mercury 13-27 Ekim tarihleri ​​arasında kariyerinizde geriye doğru ilerlerken, daha üst düzey bir kişiyle devam eden bir sohbeti tekrar ziyaret etmek iyi olabilir. Anahtar proje, geri dönüp davanızı şimdi sunmanız iyi olabilir.

O zaman, günlük hayatın sıradan rutininden bıkmış hissedebilir ve yüksek öğrenim ve macerayla ilgili dokuzuncu evinize yeni ay düştüğünde konfor alanınızdan çıkmak zorunda kalabilirsiniz . Aynı zamanda merakınız ve sizi geliştirme arzunuz da yükseliyor. Becerilerinizi geliştirmenize veya gelecekteki seyahatleri planlamanıza olanak tanıyan bir kursa kaydolarak avantajlardan yararlanın.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ekim 2021

En derin arzularınıza odaklanmak ve onlar için bir oyun yapmak, duygusal bağlar ve cinsel yakınlıktan oluşan sekizinci evinize yeni ay düştüğünde 16 Ekim civarında özgürleştirici ve güçlendirici hissedebilir. En yakın ilişkilerinizin ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayıp karşılamadığını ve duygularınızı ifade etmenin en iyi ve en verimli yollarını düşüneceksiniz. Bu, sezgilerinize güvenmek için güzel bir zaman olabilir – ilişkiyi güçlendirmek için olgunlaşmış bir andan bahsetmiyorum bile.

Ve 18 Ekim’de, yedinci ortaklık evinizdeki romantik Venüs, burcunuzdaki rüya gibi Neptün’e karşı çıkıyor ve sevgili bir arkadaş, sevilen biri veya diğer önemli kişilerle kafa karışıklığı yaratıyor. Gerçekleri anlamak zor olacak, bu yüzden herhangi bir somut sonuca varmadan önce daha fazla netliğe sahip olana kadar bekleyin.

Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ekim 2021-Kaynak: yahoo.com

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir