Haftalık Burç Yorumları 1-7 Şubat 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Şubat 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Şubat 2021

Koç Burcu

Gelirlerinizi artıracağınız ve geleceğe yönelik yatırımlar yapacağınız bir döneme girdiniz. Pazartesi günü maddi konularda karşı tarafla çekişmeler yaşayabilirsiniz, bu durumdan uzak durun. Sizden daha olgun kişilerden alacağınız tavsiyeleri hayatınızda uygulamalısınız.

Boğa Burcu

Tüm hafta boyunca yapmanız gereken işlerin üstünde duracaksınız. İşlerinizi dengede tutmaya çalışın. Kariyer ve iş fırsatlarınız artıyor. İş hayatında aranılan insan olabilirsiniz ve durum size çekici gelebilir. Toplum önünde iş yapanlar, bu dönem çok konuşulabilir. Haftaya hırslı başlayacaksınız. Pazar günü gerginlikten uzak durmaya çalışın. Aile içinde sorumluluk alabilirsiniz.

İkizler Burcu

Salı gününden itibaren daha çok kendinize vakit ayıracaksınız. Hayatında birisi olanlar hafta sonu planlar yapabilir. Yakınlarınızdan ziyade daha az tanıdığınız insanlardan 3 hafta boyunca yardım alacaksınız. Hafta başında sinirliliklere ve gerginliklere karşı dikkatli olun. Araba kullananlar pazartesi gününe dikkat etsin. Eğitim konusunda cumartesi günü birisinin sorumluluğunu alabilirsiniz. Size karşı gösterilen sevgiyi önemseyin.

Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 1-7 Şubat 2021

Hafta başında yakın çevrenizden önemli haberler alabilirsin ve bu sizi mutlu edebilir. Geleceğinizi bu haberlere göre planlayabilirsiniz. Hafta sonu biraz daha sağlığınızla ilgilenmek ön plana çıkabilir. Ortak parasal konuları daha iyi bir şekilde ele almak, birisinden borç para almak konularını gündeminize alabilirsiniz. Yapacağınız ödemeler kendinizi ekstra sinirli hissetmenize neden olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızdaki bağı çok fazla zorlamayın.

Aslan Burcu

Yakın çevrenizle irtibat halinde olup daha sonra aileniz sizin güvenli limanınız olacak. Hafta sonu sevdiklerinizle keyifli ve sorumluluk gerektiren şeyler yaşayabilirsiniz. İletişimde özgür olacaksınız. İlişkinizde sıkıntı ve problemleri çözmek isteyeceksiniz. Ortağınız veya sevdiğiniz kişiye karşı sinirli olabilirsiniz. Hafta sonu sevdiğiniz kişinin önemli bir sorumluluğu olabilir. Sevdiğiniz kişinin aile ortamında rahat edemeyebilirsiniz.

Başak Burcu

Düşündüğünüz planlar için harekete geçebilirsiniz. Kendi bedeniniz için harekete geçebilirsiniz. Spor yapmak, kıyafet almak ve fiziksel değişim yapmak gibi. Hafta sonu ev, aile ortamınızda dinlenmeyi tercih edeceksiniz. İş hayatınızda doğru ilişkiler kuracağınız bir dönem başlıyor. İş ortamınızda yaptığınız özgün işlerle dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Pazartesi günü iş ortamında gerginlikler yaşanabilir, kazalara karşı dikkatli olun. Cumartesi işleriniz artabilir. Pazar günü uzaklardan alacağınız haberler sizde gerilime neden olabilir.

Terazi Burcu

Pazartesi öğleden sonra kendi isteklerinizi ön planda tutacaksınız. Salı ve çarşamba günleri de bu etki devam edecek. Perşembe ve cuma günleri alışveriş ve harcamalar yapacaksınız. Farklı, sıra dışı ilişkilerden hoşlanacağınız bir dönemdesiniz. Sanatsal ve eğitimsel işlerle uğraşanlar, mümkün olduğunca tartışmalardan ve gerginliklerden uzak dursun. Çocuğunu olanlar inatlaşmadan uzak durmalıdır. Spor kazalarına karşı dikkatli olun. Büyük girişimlerden de uzak durun. Hafta sonu beklenmedik bir sorumluluk üstelenebilirsiniz.

Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 1-7 Şubat 2021

Pazartesi sabahı yapacağınız planların etkisi çok da fazla olmayacaktır. Hafta sonu harcamalarınız veya harcamalara yönelik planlarınız artabilir. Ailenizle ilişkilerinizi önümüzdeki 3 hafta boyunca kuvvetlendireceksiniz. Evinizi daha özgün ve özgür bir hale getirmek isteyebilirsiniz. Misafirlerinizi karşılayabileceğiniz elektronik bir eşya alabilirsiniz. Sevdiklerinizle kavgalardan ve sürtüşmelerden uzak durun. Hafta sonu ailenizde önemli bir sorumluluğunuz olabilir. Ani sinirlerden uzak durun.

Yay Burcu

Pazartesi ve salı günleri işlerinizi hallettikten sonra diğer günler daha fazla arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle olacaksınız. Hafta sonu evde oturmak istemeyebilirsiniz. Öğrenmekten heyecan duyup, sosyal medya ortamlarında olmaktan mutluluk duyacaksınız. Sosyal medyada işleri olanlar güzel arkadaşlıklar edinebilir. Artan hırslarınızı doğru yönlendirmelisiniz. İlişkilerinizde daha çok özgür olmak isteyeceksiniz.

Oğlak Burcu

Sizin dışınızda gelişecek konu ve olaylar daha fazla hayatınızda olacak. Hafta içi işlerinizi bir şekilde hallederken, hafta sonu birçok şey üstünüze gelebilir. Parasal konularda güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz ilişkiler geliştirebilirsiniz. Güzel olan her şeye ilginiz artıyor. Artan harcamalarınıza karşı dikkatli olun. Teknolojik harcamalar yapabilirsiniz. Probleminizi çözebileceğiniz ortamlar olacaktır. Pazartesi kavgalara karşı dikkatli olun. Spor yapanlar, kaslarını çok zorlamamaya dikkat etsin. Sevdiğiniz insanın, sizin için ne kadar önemli olduğunu ara ara kendinize hatırlatın.

Kova Burcu

Parasal konular bu hafta önceliğiniz olacak. Perşembe gününden sonra işler yoğunlaşacak. Hafta sonu eğlenceli ortamlar sizleri bekliyor. İlişkilerde daha özgün ve özgür olmak isteyeceksiniz. Kendiniz için önemli kararlar alabilirsiniz. Kendinizi daha fazla önemseyeceğiniz bir zamandasınız. Yalnız olanlar yeni bir kişiyle görüşebilir. Aile ortamında gerginlikten uzak durun. Başına buyruk davranmanız ailenizle olan ilişkilerinizi zora sokabilir.

Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 1-7 Şubat 2021

Sevdiğiniz insanla hareket etmek isteyeceksiniz. Hafta içi dış ortamlarda bulunmak önem kazanırken, hafta sonu evinizde oturmak isteyeceksiniz. Hem parasal konularda hem de insan ilişkilerinizde kenara çekilmek isteyeceksiniz. Partnerinizin işi ve olayları sizin gündeminizde daha fazla yer alacak. Sinirinizi diğer insanlara yansıtmaktan uzak durun. Sakarlıklara ve düşmelere karşı dikkatli olun. Cumartesi kendinize vakit ayırmak isterken başka insanlarla uğraşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanları üzmemeye çalışın.

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Şubat 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

(Okunma: Toplam 640, Bugün 1)

Leave a Reply