Haftalık Burç Yorumları 1-7 Mart 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Mart 2021 Tüm Burçlar yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Mart 2021

Koç Burcu

Sevdiğiniz insanla yapacağınız plan ve programlar tüm haftaya damgasını vurabilir. İlişkiler bu hafta hayatınızda önemli olacak. 23 Nisan’a kadar yazılı ve sözlü iletişim önemli olacak. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz sizi zorlayabilir. İnternet üzerinde satış, reklam, pazarlama, ulaşım alanlarında hareketlilik olacaktır. Trafikte dikkatli olmaya özen gösterin. Geri plandan yürüteceğiniz işleriniz olacak. Geleceğe yönelik işleriniz ve şansınız artıyor.

Boğa Burcu

Sağlığınızla ilgili konular öne çıkacak. Bel bölgenizi korurken, su içmeyi ihmal etmeyin. İletişim, satış, reklam, tanıtım iş alanlarındaki kazançlarınızı daha fazla düşüneceksiniz. Kırtasiye malzemesi, teknolojik aletler, cihazlar, gazete, dergi, seyahat malzemelerine karşı harcamalarınız artabilir. Kazançlarınız ve harcamalarınız ayrı doğrultuda artacak. Arkadaşlık ilişkilerinizin çok keyifli olduğu bir zamandasınız. Ertelenen veya şanssızlık yaşadığınız işlerinizin üzerinden tekrar geçebilirsiniz. Cuma günü iş ve kariyer alanlarında çok güzel fırsatlar ayağınıza gelebilir.

İkizler Burcu

Perşembe gününden itibaren hareketleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Son 2 aydır yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin ardından yerinizde duramayacaksınız. Artık şartlar sizin tarafınızda. Hareketli olacağınız ortamlarda çarpma ve sakatlanmalara karşı dikkatli olun. 23 Nisan’a kadar hayatınızla ilgili önemli konularda hızlı kararlar alabilirsiniz. Omuzlar, eller, kollar, ayaklar, belki akciğerler ilgili konularda ameliyatlar varsa bunlar hızlanabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda, kuracağınız önemli ilişkiler, hayatınızda çok büyük açılımlar sağlayabilir. Gelecek planlarınızda hızlanıyor. Kafanızda kurduğunuz planları cuma gününden itibaren hayata geçirebilirsiniz. Yabancılarla yapılacak işlerde şansınız artıyor.

Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 1-7 Mart 2021

Bu hafta yuvanıza, ailenize ve sevdiklerinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. İş alanlarından elinizi, ayağınızı çekmek isteyebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılarında fikirsel çatışmalar yaşanabilir. Önemli işlerinizi başka insanlara anlatırken dikkatli olun. Şartların elinizde olmadığını fark edeceksiniz. Öfke nöbetlerine ve sinirsel gerginliklere karşı dikkatli olun. Alerjiler, solunum yolu problemleri, öksürük, astım, omuz, el, kol, göğüs bölgesine dikkat edin. 23 Nisan’a kadar iş konusunda dikkatli ve tedbirli olun. Anne tarafı akrabalarınızla tartışmamaya özen gösterin. Maddi yönden rahatlamalar cuma günü itibariyle başlayacak.

Aslan Burcu

Yakın çevrenizle yapacağınız planlar önceliğiniz olacak. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız artabilir. Uzun zamandır planladığınız şeyler için hareketlenmeler olabilir. İşten elde ettiğiniz gelirlerin artmasına yönelik yeni fikirler bulabilirsiniz. İkili ilişkilerde, beklediğiniz veya yapacağınız teklif için cuma günü uygun bir zaman olacaktır. Taşınma ilgili anlaşmalar hızlanabilir. Parasal konularda neyi, ne zaman harcamayı bileceksiniz.

Başak Burcu

Kariyer ve iş alanlarınızda mücadeleyi başlatıyorsunuz. Hayatınız için önemli olan fikirlerde hareketli olacaksınız. Fikirlerinizi hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda ağız dalaşından uzak durmaya özen gösterin. Mücadelelerinizin sonucunu alacaksınız. Cuma günü iş konusunda gayet şanslı olacaksınız. İlişkinizde hiç olmadığınız kadar kendinizi mutlu ve iyimser hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle ve sevdiğinizin yakınlarıyla bağlantılarınız kuvvetleniyor. Bu ayı iyi değerlendirin.

Terazi Burcu

Öğrenmekten, yeni yerler keşfetmekten, yeni insanlarla bir araya gelmekten, medya, hukuk, ticaret konularında kendinizi göstermekten, eğitim konularında harekete geçmekten mutluluk duyacaksınız. Fikirlerinizle insanları etkilemek isteyeceksiniz. Spor yapmak, kendinizi yenilemek, gelecek planlarınızı harekete geçirmek adına şanslı olacaksınız. İş alanınızda beklediğiniz haberi alabilir, parasal konularda rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Çocuğu olanlar, onla birlikte olmaktan mutluluk duyacaktır. Aşk hayatınız hareketleniyor.

Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 1-7 Mart 2021

Eşinizin parasal konularda ödemeleri artıyor. Sinirli ve gergin hallerinizle insanlara sıkıntı oluşturabilirsiniz. Harcamalar ve ödemeler konusunda dikkatli olun. Ameliyatlar ve operasyonlar geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla hayatı esnek ve keyifli algılayacaksınız. Çarşamba günü ilişkinizin sizi nasıl beslediğini ve hayatın size keyifli gelmesini fark edeceksiniz. Cuma günü ailenizde, Şubat ayında yarım kalmış parasal konular, emlak, alım-satım, kiralama, yer değiştirme gibi konular gündemde olabilir. Bu alanlarda iyi haberler alacaksınız.

Yay Burcu

Geleceğe yönelik planlarınızı hareketlendireceksiniz. Başta verdiğiniz kararlar daha sonraki günler değişime uğrayabilir. Sevdiğiniz insanla fikirsel yönden anlaşmanız çok da kolay olmayacak. İkili ilişkilerinizde sinirsel gerginliklere karşı dikkatli olun. Kelime ve söz savaşlarına açık bir dönemdesiniz. Ev ve ailenizde durumlar çok iyi olacak. Emlak ile ilgili konu ve olaylar çözüme kavuşabilir. Şubat ayında aksiliğe uğrayıp bir türlü olmayan işleriniz yeniden hareketlenebilir. Geleceğinize dayalı işlerde önemli sonuçlar alacaksınız. Öğrencilerin eğitim hayatı şanslı olacak.

Oğlak Burcu

Bu hafta kalabalıklar içinde olmak ve toplumsal olaylar ön planda olacak. İşe eleman alımlarda zorlanabilirsiniz, eğer iş yerinde çalışansanız, beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Alerji, solunum yolu rahatsızlıkları, nefes almayla ilgili sıkıntı ve problemler, omuz, el, kol, bacak ve ayaklarda sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Sinir sisteminizi iyi koruyun. Alacağınız haberlere karşı çok çabuk tepki vermemeye çalışın. Kalbi boş olanlar, yakınlarındaki kişiden etkilenebilirler. Yakın çevrenizle yapacağınız programlar hayatınıza önemli yansıyacak. Cuma günü işle ilgili elinize çok güzel para geçecek. Sosyal medyadan birileriyle tanışabilirsiniz.

Kova Burcu

Uzak yerlerden önemli haberler gelecek. Ocak ve Şubat ayında ailenizde yaşamış olduğunuz sıkıntılar geride kalıyor. Spor yapmak için çok iyi bir dönemdesiniz. Nefes almanız gereken zamanlardasınız. Hayatı daha keyifli yaşamaya başlayacaksınız. Hayatınızdaki kişiyle fikir alışverişi önem kazanacak. Mümkünse açık hava yürüyüşleri yapın. Alerjilerinizi ve sıkıntılarınızı bu dönem aza indirebilirsiniz. Sinirsel gerginliklerinizi kontrol etmeniz durumunda iyi uyku alabilirsiniz. Cuma günü çok şanslı olacaksınız.

Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 1-7 Mart 2021

Hafta ortası itibariyle hayatınız hareketleniyor. Eğitim hayatınızda önemli kararlar ve haberler karşınıza gelebilir. Uzaktan alacağınız haberler hayatınızı hareketlendirecek. Ev, aile ve yuva alanlarında mücadelenizi ve gücünüzü ortaya koyacaksınız. Aile hayatınızda fikirlerinizi çok çabuk değiştirebilirsiniz. Bu dönem evinizi hırsızlık olaylarına karşı koruyun. Bütün sinirsel olaylarınızı aile içinde yaşayacaksınız. Aile büyüklerinize meydan okumayın. Kendinizi önemsiyorsunuz ve hayatınızdaki kişiyle çok keyifli planlar yapacaksınız. İlişkisi olmayanlar, yakın çevresinden biriyle ani bir aşka yelken açabilir. Cuma günü çok şanslı olacaksınız.

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Mart 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

(Okunma: Toplam 908, Bugün 1)

Leave a Reply