Göbek Çevresini Eriten Tarif

Göbek Çevresini Eriten Tarif yazımızda kış aylarına girdiğimiz şu günlerde hızlı bir şekilde vücudu toparlayan ve göbeğin erimesini sağlayan karışımı yazdık.

Göbek Eritme

Göbek eritmede yemek ve hareket etme en önemli konulardır. Bunların yanında göbeğin oluşmasını engelleyen şifalı yiyecek ve içecekler bulunmaktadır. Bunlardan ilki maden suyudur. Maden suyu vücudumuzdaki yağ dengesini sağlamaktadır. Maden suyunu mutlaka sade tüketin. Bir diğer madde limondur. Limon hazmı kolaylaştırmakta, kabızlığı önlemekte ve sindirim sisteminin güçlenmesini sağlamaktadır. Limon kilo vermenizi tek başına da sağlamaktadır. En son malzeme ise yoğurttur. Doğal yoğurt bağırsak sisteminin sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Probiyotik besinlerinin en faydalıları arasındadır.

Malzemeler

  • 1 şişe maden suyu
  • Yarım limon
  • 3 yemek kaşığı yoğurt

Hazırlanışı

Bir kaseye 3 yemek kaşığı kadar yoğurt dökün. Yarım limonu yoğurda sıkın. Yoğurt ve limon suyunu bir kaşık ile karıştırın. Bu karışıma bir şişe maden suyu dökün. Tekrardan güzelce karıştırın. Hazırlamış olduğunuz göbek eriten karışımı 15 gün boyunca sabah aç karnına ve gece yatmadan önce içmelisiniz. Düzenli olarak 15 gün boyunca bu karışımı içtiğinizde göbeğinizde ki farkı hissedeceksiniz.

Göbek Çevresini Eriten Tarif.

Yorum yapın