Freepark Akıllı Kişisel Park Bariyeri Hhakkında

Freepark Akıllı Kişisel Park Bariyeri

Bilim ve Teknoloji Haber

Freepark Akıllı Kişisel Park Bariyeri yazımızda şehir trafiğinde araçları park etmek zordur, bu sorun için geliştirilen kişisel park yeri ve engelli park alanları sağlayan teknolojik aleti yazdık.

Dünyanın En Akıllı Kişisel Park Bariyeri Freepark

Freepark akıllı kişisel park bariyeri, Rest Api’si olan ve yazılım entegrasyonu yapılabilen tek akıllı kişisel park bariyeri çözümüdür. Freepark kurucusu Onur Kılıç’dır. Bunun yanı sıra engelli alanlarında kullanım için yetkilendirme online olarak firma tarafından yapıldığı için kullanılan işletmelere ek işletme yükü getirmez. Montaj kolaylığı ve ekonomik fiyatı da diğer öne çıkan avantajlarıdır. OKB Teknoloji A.Ş. Freepark markası altında akıllı telefonla yetkilendirme, uzaktan yetkilendirme, bluetooth ile yetkilendirme konularında park ve geçiş sistemleri üretmektedir. Engelli park alanları ve kişisel park alanları müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle AVM’lerde engelli parkların işgalini önlemek için tercih edilmektedir.

Engelli Park Alanları

Freepark Akıllı Bariyer sayesinde engelli park alanlarındaki işgale son vererek müşteri memnuniyetini maksimize edin. Park bariyeri 10 saniyede açılmaktadır. Ürünleri, Freepark Andorid ve IOS uygulaması sayesinde uzaktan kumandaya ihtiyaç olmadan engelli bireylerin otoparkları kullanmasına yardımcı olmaktadır. Engelli telefonundan bariyeri kaldırarak aracını park edebilir daha sonra otomatik olarak araç gittiğinde akıllı park eski haline döner. Engelli park alanlarında Akıllı Kumanda sayesinde güvenlik görevlileriniz veya personeliniz de bariyerleri açıp kapatabilir.

Kişisel Park Alanları

Freepark Akıllı Bariyer sayesinde evinizdeki, apartmanınızdaki veya sitenizdeki otopark alanınızın başka araçlar tarafından işgal edilmesini engelleyebilirsiniz. Bir bariyeri tüm aile bireyleriniz ve misafirleriniz akıllı telefon üzerinden rahatlıkla kumanda edebilir.

Kurumsal Çözümler

Kurumunuza ait park alanlarınızı Freepark Akıllı Park Bariyerleri ile rezerve edip başkaları tarafından işgal edilmesini önleyebilirsiniz. Personelinizin veya müşterilerinizin park alanlarını kullanabilmesini uzaktan, online olarak veya API aracılığıyla kendi yazılımlarınız üzerinden sağlayabilirsiniz.

Kişisel Park Alanlarının Kiralanması

Freepark Rent ile park yerinizin işgal edilmesini önleyin, park yerinizi kullanmadığınız zamanlarda kiralayarak gelir elde edin, park ve trafik problemlerinin çözümüne yardımcı olun.

Web Site: www.freepark.co

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir