Anasayfa » Burçlar » Eylül Ayı Burç Yorumları 2019

Eylül Ayı Burç Yorumları 2019

Burç Yorumları Temmuz Hande Kazanova

Eylül Ayı Burç Yorumları 2019 yazımızda Eylül ayında tüm burçların genel yorumlarını, astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Eylül Ayı Burç Yorumları 2019 Tüm Burçlar

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Kendinizi geliştireceğiniz bir ay başlıyor. Atmış olduğunuz girişimlerin karşılığını bu ay almak isteyeceksiniz. Yakın çevre bağlantılarınıza dikkat edin. Seyahatler ve eğitimsel konularda artış yaşanacak. Kalıcı sonuçlar istiyorsanız, çok çalışmanız gerekiyor. 14 Eylül’de yakın çevre konuları daha fazla ön planda olacak, bazı görüşmelerde aldanma konusuna dikkat edin. 18 Eylül’den sonra hayatınızı daha iyi organize etmenin yollarını arayacaksınız. 28 Eylül’den sonra kariyer ve iş konusunda hızlı açılımlar yaşayacaksınız, depresyona girmenize gerek yok.

Kova ve Yükselen Kovalar

Para ve maddi konular sizler için ön planda olacak. Her şeyi daha farklı gözlerle algılayacaksınız. Değişik insanlardan yardımlar alabilirsiniz. Hiç beklenmedik insanların hayatınızda ne kadar yer ettiğini fark edeceksiniz. Eylül’ün üçüncü haftası itibariyle seyahatler, eğitim konuları ve diğer insanlarla yapılacak işlerle ilgileneceksiniz. Evli olanların, eşlerinin akrabalarıyla iletişimi önem kazanabilir. 14 Eylül itibariyle bir parasal konu gündeminizde olacak.

Balık ve Yükselen Balıklar

Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz ön planda olacak. Yalnız olanlar yeni insanlarla tanışmak isteyecek. Çevrenizden destek alacaksınız. 14 Eylül itibariyle önemli kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza önem verin. Taşınma veya ilişkinize ait kararı iyice düşünerek alın. Ayın sonu itibariyle daha fazla maddi konulara yoğunlaşacaksınız.

Koç ve Yükselen Koçlar

İş konusunda çok çalışacağınız bir aya giriyorsunuz. Hazımsızlığa karşı dikkatli olun. Sağlığınıza dikkat edin. Eylül’ün ikinci haftası itibariyle ilginiz, sevdiğiniz kişinin üzerinde olacak. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Sezgileriniz size doğruyu gösterecektir. Ayın sonu itibariyle hukuki işlemlerini hızlandırmak isteyenler, işlemleri başlatabilir.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Boğalar için aşk ayı olacaktır. Hobilere, çocuklarınızla ilgilenmeye ve sevdiğiniz kişilerle olmaya vakit ayırabilirsiniz. Sosyal aktivitleriniz artıyor. Yalnız olanlar yeni aşklara açılabilir. Özel hayatınızdaki arkadaşlarınıza dikkat edin. 14 Eylül itibariyle sosyal hayatınız hareketleniyor. 18 Eylül’den sonra gelecek planlarınızın rayında gittiğini göreceksiniz. Güçlü insanlardan destek alabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Ailevi konular ön planda olacak. Ev, yuva, arazi, emlak, alım-satım ve kiralama gibi işler gündeminizde olabilir. Aile ve yuva kurma da gündeminizde olabilir. Kariyerinizde düşündüğünüz şeyleri göremeyebilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşayanlar, her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu bilmeli ve dert etmemelidir. Yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olun. 18 Eylül’den sonra ortak parasal konularda daha sağlam kararlar alınacak.

Eylül Ayı Burç Yorumları 2019-Yengeç ve Yükselen Yengeçler

İletişiminiz yüksek olacak. Yakın çevrenizde çok hızlı gelişmeler olabilir. Teknoloji, reklam ve sosyal medya konularında hızlı adımlar atacaksınız. Uzak çevrenize karşı dikkatli olun. Başka insanlardan fikir almak isterseniz, onlar tarafından desteklenmediğinizi bilin. 14 Eylül’den sonra bir seyahat veya eğitim gündeminizde olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Maddi konular bu ayın konusu olacak. Geçtiğimiz ay yapmış olduğunuz işlerin ne kadar hayata geçtiğini göreceksiniz. Parasal alışverişlerde gözünüzü dört açın. Eşiniz ve sizin parasal düzeyiniz uyuşmayabilir, bu süreçte çok fazla karşı tarafı eleştirmeden yola devam edin. 14 Eylül’den sonra gündeminizde bir ödeme veya borç olabilir. Kandırılmaya karşı dikkatli olun. Sağlığınıza önem verin.

Eylül Ayı Burç Yorumları 2019-Başaklar ve Yükselen Başaklar

Hangi konuda adım atmak istiyorsanız, diğer insanlardan o yönde destek alacaksınız. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. İkili ilişkilerde gerçekçi olmaktan uzak olacaksınız. 14 Eylül’de ilişkinizde önemli bir konuyu konuşacaksınız. Ayın sonunda maddi durumunuzu sağlama almayı ve bu konuda kararlar almak isteyeceksiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Hayatınızın kontrolünün çok fazla sizin elinizde olmadığı bir ay başlıyor. Yurt dışı bağlantıları gündemde olabilir. Sevdiklerinize destek olacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişiler konusunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yemeklerden kaynaklı zehirlenmelere dikkat edin. 14 Eylül’den sonra daha fazla kendinize önem vereceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Sosyal yaşantınızın önem kazandığı bir ay başlıyor. Sosyal bağlantılarınız sayesinde güzel iş teklifleri alıp kazancınızı artırabilirsiniz. Yeni tanışacağınız kişiyi gözünüzde çok büyütebilirsiniz, daha sonra aslında onun sizin için olmadığına karar vereceksiniz. Sosyal çevrenizdeki olaylara karşı gözünüzü dört açın. Bu ay riskli işlere girmeyin. Ayın sonunda önemli işlerden ayağınızı çekeceksiniz.

Eylül Ayı Burç Yorumları 2019-Yay ve Yükselen Yaylar

Çok çalışacak, çok göz önünde olacak ve toplumsal konularla daha fazla ilgileneceksiniz. Kariyer ve iş hayatında atmak istediğiniz adımları atabilirsiniz. Mücadele ön planda olacak. Yaptığınız emeklerin karşılığını alacaksınız. Aile ilişkileriniz önem kazanacak. Sıkıntılara karşı yüzleşmekten kaçınmayın. Bazı girişimlerinizin fos çıkmasına karşı 21 Eylül’de dikkatli olun. 18 Eylül’den sonra maddi anlamda daha sağlam adımlar atacaksınız.

Eylül Ayı Burç Yorumları 2019-Hande Kazanova‘nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir