Expertera Uzmanlık Platformu

Expertera Uzmanlık Platformu

Expertera Uzmanlık Platformu yazımızda yeni nesil iş gücünün öncülerinde olan Expertera girişiminin nasıl bir çözüm geliştirdiği, uzmanların ne kadar zamanlık iş yaptığı, Expertera’nın müşterilerinin kim olduğu ve Expertera uzmanlarının kalitesini yazdık.

Expertera Nedir?

Expertera, yeni nesil iş gücü platformudur. Özellikle beyaz yaka çalışanların ve beyaz yakanın dönüşümüne yönelik bir iş gücü vardır. Expertera, firmaların sürekli kendi bünyesinde bulundurmayacakları dış kaynakları, sürdürülebilir bir şekilde bulmasını ve yönetmesini sağlamaktadır. Proje bazlı uzmanları saatlik ve günlük bir şekilde firmalarla buluşturmaktadır. Firma sahipleri, şirketlerini yurt dışına açmak için belirli alanlarda uzmanlara ihtiyaç duymaktadır. Fakat bu uzmanlara birkaç günlük ihtiyaçları bulunmaktadır. Şirketlerin aradığı kısa vadeli uzmanlar bu platform sayesinde bulunabilecektir. Expertera girişiminin içinde algoritma, database yönetimi, makine yönetimi ve hizmet arayüzüne sahiptir. Bu platform üst segment bir iş olduğu için kişiler en son kademede devreye girmektedir.

Expertera
Expertera Uzmanlık Platformu

Expertera Müşterileri Kimlerdir?

Uzman arayan tüm şirketler Expertera’nın müşterisidir. Girişimcilikten örnek verirsek; bir girişimci şirketin çalışan sayısı 10 kişiden 25 kişiye çıktı ve girişim büyümesini sürdürüyor. Girişim şirketin hızla büyümesiyle farklı alanlarda uzmana ihtiyacı olacaktır. Muhasebe bölümünden farklı konulara uzman kişi arandığı zaman Expertera platformu, girişim sahinin istediği özellikle muhasebeci bulmasını sağlayacaktır. Bu muhasebeci hem uzman hemde şirkete bağlı olmadan çalışacaktır. Kaç günlük veya saatlik anlaşılırsa o kadar bağlı kalacaktır. Anlaşılan uzman alanında yetkinliğe sahip olduğu için kaliteli iş yapması yüksek ihtimal olacaktır.

Expertera Uzmanları

Uzmanlar artık sadece bir firmaya bağlı kalmaksızın birkaç firma ile çalışabilmektedir. Çalışma alanları özgürleşmiştir. Uzmanlıklar daha bağımsızlaşmıştır. Expertera uzmanları herhangi bir yaka çalışanı kategorisine girmemektedir. Genel olarak Expertera uzmanlarının ortak özelliği özgür(freelancer) çalışan olmalarıdır. Özgür iş yapma geleceğin işi olarak görülmektedir. Talebe bağlı iş gücü piyasasının üzerinden kurulmuştur. İstenilen zamanda, istenilen kadar ve  istenilen uzman bulunmaktadır. Expertera içerisinde danışmalar, Cfo’lar, İK’lar, yazılımcılar, tasarımcılar gibi uzmanlar yer almaktadır. Expertera Uzmanlık Platformu’ndan, en iyi sektör ve konu uzmanlarına ulaşarak; ihtiyacınız olduğu zaman, ihtiyacınız olduğu kadar ve esnek bütçelerle çalışabilirsiniz. 15,000’i aşkın uzmandan oluşan platform ile her sektör, konu alanı ve coğrafyadan dünyanın önde gelen uzmanlarına ulaşabilirsiniz. Kısacası kendi alanında en yetkin uzmanlar burada yer almaktadır.

Expertera Uzmanlık Platformu.

Yorum yapın