PsikolojiYaşam

Evli Kişiler, Eşleriyle Evlendikten Sonra Öğrendikleri Sırları Anlatıyor

Evli Kişiler, Eşleriyle Evlendikten Sonra Öğrendikleri Sırları Anlatıyor

Çocuk Doğduğunda Çiftler-İlk Yıllar

Evli Kişiler, Eşleriyle Evlendikten Sonra Öğrendikleri Sırları Anlatıyor – Evlenene Kadar Bunları Bilmiyorlardı

1. “Evlendiğimiz ay, beni aldattığını öğrendim. Ama en kötüsü, ülke çapında farklı kadınlardan beş çocuğu olduğunu itiraf etmesiydi! Onu hayatlarında istemediler ve ben istemedim. Onu da istemiyorum. Kısa bir süre sonra boşandık.”

2. “En yakın arkadaşının cenazesinin arifesinde, en yakın arkadaşının karısıyla yattığını öğrendim! Kusmak istedim. Adamın ahlaksız olduğunu o zaman anlamalıydım, onu hemen terk etmeliydim. ve orada!”

3. “Beş yıllık evlilikten sonra, kocamın gözetleyen bir Tom olduğunu öğrendim – geceleri başka bir komşunun penceresinden gözetlerken bir komşunun güvenlik kamerasına yakalandı. Belli ki artık birlikte değiliz.”

4. “Balayından döndüğümüz gün, kocam hakkında tutuklama kararı olduğunu öğrendim! Dört yıl öncesine ait YÜZLERCE ödenmemiş park cezası varmış! Hemen biletlerin kendisine ait olduğunu itiraf etti, ve bana yüzlerce sarı fiş göstermek için arabanın bagajını açtı! Görünüşe göre, üniversiteye gidiyordu ve yasadışı bir yere park ediyordu ve YILLAR boyunca neredeyse her gün bir bilet aldı. Ön camı açıp bagaja attı, hiçbir şey düşünmeden!”

5. “Yalnızca kredi kartlarına ve öğrenci kredilerine değil, IRS’ye de on binlerce dolar borcu olduğunu! Tüm evlilik öncesi danışmanlık ve planlamalarımızda bundan bahsetmeyi hiç uygun bulmadı! Ama Artık evli.”

6. “Havayolu pilotu eşimin seri bir çapkın olduğunu öğrendim. Hatta geceyi geçirdiği şehirlerdeki kadınlarla buluşmaya ve ayarlamaya çalıştığı match.com hesabını bile yakaladım. O şehirlerin gazetelerinde ‘aşk’ ilanları var. Bir keresinde bir hanımı ve torunlarını bir müzeye götürmüş ve ziyaretin resimlerini bizim paylaştığımız bilgisayarda çekmişti! Boşandığımızdan beri hiç bu kadar mutlu olmamıştım!”

7. “Eski kocam, evlenene kadar bana onun pitbullarla dövüşen, silah taşıyan ve birkaç kişiyi öldüren eski bir uyuşturucu satıcısı olduğunu söylemedi.”

8. “Bir araya geldiğimizde ikimiz de sigara içiyorduk.

Bu yüzden genel olarak nefesimiz iyi değildi ama evlendikten sonra sabahları dişlerini hiç fırçalamadığını fark ettim. Geceleri pek fırçalamadığını biliyordum. ama sabah da değil mi? Diş macununu belirli bir noktaya ve konuma koyarak ‘tuzak’ kurardım ve o benden önce işe gittiği için orada hiç dokunulmadan fark ederdim. itiraf etti! Hâlâ ıskalıyor, ama ben ona lanet dişlerine dikkat etmesini söylüyorum!”

9. “Çıktığımız süre boyunca bana söylediğinden sekiz yaş büyüktü – 34 yaşında olduğuna inandım ve sonra evlilik cüzdanından aslında 42 yaşında olduğunu öğrendim!”

10. “Kocamın çocuğunun annesine borçlu olduğu nafakayı ödemediğini keşfettim – aslında neredeyse 38.000 dolar borçluydu!”

11. “Babam anneme epilepsi olduğundan hiç bahsetmedi. Evlenmeden önce toplam iki yıl birlikteydiler ve düğün gecesi babam nöbet geçirdi. Anneme epilepsi olduğunu anlatmaktan korkmuştu. Çünkü onu terk edeceğinden korkuyordu.”

12. “Arkadaşımın karısı, evlendikten sonra 10 yıl boyunca bekar anne yardımı talep etmeye devam etti. Sonunda ayrıldıklarında soruşturma açıldı ve bu konuda hiçbir şey bilmediğini kanıtlamak zorunda kaldı. Kısa bir süre hapse girdi.”

13. “Kocamın annesinin 20 yıllık bir ilişkisi olduğunu öğrendim! Kocası dışında ailedeki herkes biliyordu ve sessiz kaldılar. Daha sonra öğrendiğinde ve kocasına söylediğini söyledi. Diğer üç çocuk vahşiydi! Ama hala birlikteler ve geri kalanımız hiçbir şey olmamış gibi davranmak zorundayız.”

14. “Kocamın işedikten sonra ellerini yıkamadığını balayında öğrendim!”

15. “Biz evlendikten sonra kocam, annesinin babasıyla birlikte olduğu bir bayana üç çocuğa bakıcılık yaparken tanıştığını söyledi. Tüm bildiğim bu, çünkü kayınvalidem hikayenin gerisini bana söylemezdi.”

16. “Bir yerine üç çocuğu olduğunu öğrendim, bana söylediği buydu!”

17. “Bir arkadaşım, kocasının üniversiteden mezun olma konusunda yalan söylediğini öğrendi

Ve o da ailesine yalan söyledi! Pandemi nedeniyle işini kaybedip sonunda başka bir iş bulduğunda, yeni işveren onu üniversite hakkında sorguladı, ve yalan söyledi, ne olursa olsun işi alırdı, ama yalan söylediğini öğrendikleri için teklifi geri çevirdiler ve kayınvalidesinin işverenle ilişkisi olduğu için – ve fırsatı yaratanlar – o onlara temiz gelmek zorunda kaldı!”

18. “Kocamın ayakkabılarını bağlarken hala tavşan kulağı yöntemini uyguladığını evlendikten sonra öğrendim.”

19. “Penisinin ortalama uzunlukta olduğunu öğrendim. Tüm bu süre boyunca, BÜYÜK olduğunu söylüyordu!”

20. “Kocamın düğünden önceki iki yılı niyetlerini yanlış beyan ederek geçirdiğini öğrendim. Düğünden üç gün sonra, iki yıl boyunca sürekli yoldaşım olduktan sonra, onun benimle bir daha hiçbir şey yapmaya niyeti olmadığını öğrendim. Masrafları paylaşacağı, maaşını ve evde bedava emeğini verecek birini istiyordu. O zamana kadar çok geçti. Evliydik – ayrıca, bana kim inanır ki?”

Evli Kişiler, Eşleriyle Evlendikten Sonra Öğrendikleri Sırları Anlatıyor-Kaynak: buzzfeed.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir