Anasayfa » Yaşam » Eski Boksör Floyd Mayweather, Miami’de 18 Milyon Dolara Malikane Satın Aldı

Eski Boksör Floyd Mayweather, Miami’de 18 Milyon Dolara Malikane Satın Aldı

Eski Boksör Floyd Mayweather, Miami'de 18 Milyon Dolara Malikane

Eski Boksör Floyd Mayweather, Miami’de 18 Milyon Dolara Malikane Satın Aldı

Eski Boksör Floyd Mayweather Bir Tane Daha Malikane Aldı

Boks efsanesi Floyd Mayweather‘ın Beverly Hills, Las Vegas ve şimdi de Miami Beach‘te malikaneleri var. Yenilmez savaşçı, Biscayne Körfezi’ndeki insan yapımı bir ada olan Palm Island’daki deniz kıyısındaki bir malikaneye 18 milyon dolar ödedi.

Satın alma işlemi, Miami Beach’teki diğer yerini – La Gorce’un birkaç mil kuzeyindeki farklı bir adada modern, kutu benzeri bir mesken – satmasından yaklaşık bir yıl sonra gerçekleşti.

Üç kata yayılan şık ev, yaklaşık 11.000 metrekarelik bir kat planı ,su ve şehir silüeti manzaralı 5.000 metrekarelik bir çatı terası ile iç-dış mekan yaşamı sunuyor. Güverteler, havuz, spa ve 100 metrelik bir tekneyi depolayabilecek özel bir iskeleye sahip bir verandaya bakan en üstteki iki katı sıralar var.

Dokuz yatak odası ve 10,5 banyoya ek olarak, modern konak, sinema salonu, spor salonu ve oyun odası ile olanaklar için bolca alan tasarrufu sağlıyor. Geniş bir merdiven ve asansör, evin içinde gezinerek, parke zeminli ve spa banyolu bir sahibinin süitine çıkıyor.

On yıl önce inşa edilen mülk, bir dönümün üçte birine oturuyor ve dört garaj ve altı arabalık bir araba yolu içeriyor.

Eski Boksör Floyd Mayweather
Floyd Mayweather

Floyd Mayweather, YouTuber Logan Paul ile Kapışmıştı

Dünyanın en zengin sporcularından biri olan Floyd “Money” Mayweather, boks kariyeri boyunca Manny Pacquiao, Oscar De La Hoya ve Conor McGregor karşısında kazançlı izleme başına ödeme zaferleri ile 50-0 gitti. Bu yılın başlarında, bir gösteri maçında YouTuber Logan Paul ile kapışmak için emekliliğinden ayrılmıştı.

Beverly Hills’deki evi daha da büyüktü. 2017 yılında 25.5 milyon dolara satın aldığı yarım dönümlük arazide 15 bin metrekarelik bir köşk, misafirhane ve 20 kişilik tiyatro bulunuyor.

Listenin sahibi Douglas Elliman’dan Dina Goldentayer ve Ana Viyella. Galleria International Realty’den Tanasha Pettigrew, ilk kez Real Deal tarafından bildirilen anlaşmada Mayweather’ı temsil etti.

Eski Boksör Floyd Mayweather, Miami’de 18 Milyon Dolara Malikane Satın Aldı-Kaynak: latimes.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir