English Ninjas İngilizce Öğreten Girişim

English Ninjas İngilizce Öğreten Girişim yazımızda online canlı video anlatımı şeklinde anadili İngilizce olan eğitmenlerden İngilizce öğrenme girişimini ve paket ücretlerini yazdık.

English Ninjas İngilizce Öğren

Yabancı dilde konuşma ülkemizin en büyük sorunlarındandır. English Ninjas İngilizceyi konuşma konusunda insanlara yardımcı olmaktadır. Anadili İngilizce olan eğitmenler kişiye özel canlı olarak konuşma eğitimi vermektedir. İnsanlar İngilizce dersi almakta fakat konuşma konusunda zorluk yaşamaktadır. English Ninjas girişimi bünyesinde bulundurduğu 300’den fazla eğitmen ile internetin ve teknolojinin katkısıyla uzaktan canlı bir şekilde videolu eğitim yapmaktadır. İngilizce öğreten eğitmenler ile istediğiniz zaman eğitime başlayabiliyorsunuz. Anadili İngilizce olan eğitmenler ile pratik yapan kişiler, İngilizceyi doğru aksanı ile öğrenmektedir. Canlı video görüşmesi sistem tarafından kayıt edilerek tekrardan izlemek istediğinde sisteme girip izleyebileceksiniz.

Birçok farklı ülke vatandaşı ile tanışıp onlarla İngilizceni geliştirebilirsin. English Ninjas girişimini dünya üzerinde kullanan çok sayıda insan vardır. Hepside İngilizcesini geliştirmektedir. iPhone ve android telefonlar için de uygulamaları mevcuttur. İsteyen akıllı telefonuna English Ninjas’ı indirerek hemen canlı eğitime başlayabilir. Uygulama açıldığında canlı konuşabileceğiniz eğitmeniniz orada olacaktır. Rahatlıkla İngilizce pratiği yapabilirsiniz.

English Ninjas

English Ninjas Eğitim Ücreti

Bilindiği gibi İngilizce eğitimler her zaman pahalı olmuştur. Hele ki anadili İngilizce olan kişilerden eğitim alıyorsanız ücreti daha da artmaktadır. English Ninjas da eğitim paketler halinde satılmaktadır. İngilizce konuşmak isteyene kişi kendine ve ihtiyacına göre paketini satın alarak dilediği eğitmeni seçip İngilizce eğitimi almaya başlayabilir. Eğitmenlerin hiç biri çalışan değildir fakat English Ninjas’da işini severek yapan eğitmenler vardır. Amaçları insanlara İngilizce konuşturabilmektir. Türkiye’de büyük şirketlerin çalışanların İngilizce eğitimini karşılamak için tercih ettiği bir kurumdur. Zorlu, Koç, Turkcell ve Eczacıbaşı gibi büyük şirketler bu sistemi çalışanlarına sunmaktadır.

English Ninjas’da işe alımlarda eğitmenlerin anadilinin İngilizce olması şart koşulmuştur. İşini en iyi yapanları bünyelerine katmaktadırlar. İleride farklı dillerde Ninjas girişimleri yapmayı planlamaktadırlar. English Ninjas’ın Türkiye dışından da oldukça çok öğrencisi vardır. Türkiye girişimi olmasına karşın yalnız ülkemizde değil dünyaya açılması başarılı olduğunu göstermektedir. Online dil eğitimlerini en çok satın alan ülke Çin’dir. Çin gelişmesini burada da sürdürmektedir. Çin’i Latin Amerika ülkeleri ve uzak doğu ülkeleri takip etmektedir.

English Ninjas

*Daha iyi deneyim için 3 ay veya daha fazlası önerilir.

  • 1 Ay $72.80/Ay Aylık $72.80 olarak tahsil edilir,
  • 3 Ay $54.60/Ay İndirim 25% $163.80 olarak her 3 ay tahsil edilir,
  • 6 Ay $50.96/Ay İndirim 30% $305.76 olarak her 6 ay tahsil edilir,
  • 12 Ay $36.40/Ay İndirim 50% Yıllık $436.80 olarak tahsil edilir.

Seçilen dakika paketi: 20 Dakika / 7 Gün Promosyon Kodu: 25% İndirim Aylık:72.80 USD yerine 54.60 USD ücretler alınmaktadır.

Web site: englishninjas.com

Yorum yapın