En İyi Çiftleşme Zamanı Sperm ve Yumurta

En İyi Çiftleşme Zamanı

Sağlık

En İyi Çiftleşme Zamanı yazımızda çiftler arasında spermin ve yumurtanın en iyi döllenme vaktini ve erkek sperminin kalitesini artırmayı yazdık.

En İyi Döllenme Tarihleri

Kadınlar 28 günde veya 30 günde bir yumurtlama yaparlar. Erkeğin spermiyle kadının yumurtasının birleşmesi ve döllenmesi için ikisininde güçlü olması gerekir. En iyi çiftleşme zamanı 30 günde bir yumurtlayan kadın için ayın ortasıdır. 15. gün ideal zamandır. 28 günde bir yumurtlayan kadınınki ise 14.gündür. Anne olmak isteyenler 11-12-13-14-15-16-17. günler kocasıyla birleşim yapmalıdır. Yumurtlama bugünlerde daha çok belli olur ve döllenme ihtimali daha yüksektir. Bu tarihler düzenli adet gören kadınlar içindir. Bu günler hamile kalma şansının yüksek olduğu zamanlardır.

Sperm Attırıcı Doğal Karışım

Sperm Sayısı ve Kalitesini Artırmak

Erkeklerin hayatına daha çok egzersizi sokması ve abur cubur yiyeceklerden uzak durması, spermlerin daha çok yaşamasını sağlayacaktır. Daha az oturmak ve bolca hareket etmek sperm kalitesini artıracaktır. Batılı kadınların artık daha geç yaşta anne olmayı düşünmelerinden dolayı da bebek sayısında daha da düşüşler görülecektir. Batı toplumlarının hızla nüfuslarının azalması, yeni yaşama biçiminden olumsuz etkilendiklerini göstermektedir. Erkek kısırlığı ve üreme sorunu yeni sağlık masraflarını da beraberinde getirmektedir. Doğala dönmek en iyi çözüm olacaktır.

Dr. Feridun Kunak’ın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir