You are currently viewing Eliztur Ucuz Uçak ve Otobüs Bileti
Eliztur

Eliztur Ucuz Uçak ve Otobüs Bileti

  • Post author:
  • Post category:Seyahat
  • Reading time:3 mins read
  • Post comments:1 Yorum
  • Post last modified:26 Ağustos 2020

Eliztur Ucuz Uçak ve Otobüs Bileti yazımızda internetten ucuza ve rahat bir şekilde uçak ve otobüs bileti alma girişimi olan eliztur hakkında yazdık.

Eliztur

Gelişen teknoloji ile insanlar artık uçak ve otobüs biletlerini internetten almaktadırlar. Yazıhanelere ve acentalara gitmeden internet üzerinden tüm uçak ve otobüs firmalarının son fiyatlarını ve en ucuz tarifelerini görebilmektedirler. Google arama motoruna en ucuz uçak bileti yazdığımızda karşımıza bir çok siteden online bir şekilde bilet alabileceğiniz seçenekler çıkmaktadır. Bunların arasında da fiyatlarda çok fazla değişiklikler göstermektedir. Hepsininde fiyatı birbirinden farklıdır. İşlemlere göre %30-%10 arası komisyon koymaktadırlar. Eliztur.com sitesi %0 komisyon uygulaması yaparak diğer pahalı bilet satan sitelere göre daha avantajlıdır. Gerek fiyatıyla, gerek tasarımıyla ve gerekse bilgilendirme konusunda tamamen sürüden farklı bir site olarak insanlara online bilet konusunda hizmet vermektedir. Diğer uçak ve otobüs bileti sitelerine göre göz kalabalığı yapmayan içeriğe sahiptir. Hızı da oldukça iyi seviyededir. Ayrıca biletinizi nasıl alacağınızı aşama aşama gösteren görsellerle kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır.

Üstelik aldığınız her biletin %2’lik kısmını yardım ve sağlık kuruluşlarına bağış yapmaktadır. Sizlerde uçak ve otobüs biletlerinizi Eliztur’dan alarak hem piyasadaki en ucuz yurt içi uçak bileti ve otobüs biletini alabilir hemde Eliztur’un ülkeye faydalı projelerine katkıda bulunabilirsiniz. Eliztur.com adresinden online olarak uçak ve otobüs biletinizi rezervasyon yapabilir veya güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlar için Play Store‘da eliztur aratarak online bilet alma uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.

Eliztur Ucuz Uçak ve Otobüs Bileti Girişimi

Ödeme Güvencesi

Ödemeler kredi kartıyla alınmaktadır. Güvenle ödemelerinizi yaparak en ucuz uçak ve otobüs biletinizi alabilirsiniz. Cebinizi korumuş olursunuz. Ayrıca sizin alacağınız biletler sayesinde bağışlayacakları yardım banknotlarını sitelerinde görebilirsiniz. Hem ucuz bilete sahip olursunuz hemde bağış yapmış olursunuz.

Seyahat Acentesi

İnternet Sitesi: www.eliztur.com

İletişim Tel No: 0850 840 3549

This Post Has One Comment

  1. Erdal Aşık

    ucuz bilet ve mobil uygulama süper

Bir yanıt yazın