HaberYaşam

El Birliği İle Ev Sahibi Olma Yolu: Eminevim

El Birliği İle Ev Sahibi Olma Yolu: Eminevim yazımızda Eminevim kuruluşunun ev ve araba almak isteyen kişilere nasıl yardımda bulunduğunu ve sistemin işleyişini yazdık.

Ev Sahibi Olma Yolu: Eminevim
Eminevim

El Birliği İle Ev Sahibi Olma Eminevim

Eminevim, ev ihtiyacı olan veya yatırımlık ev isteği olan kişileri faizsiz ev sahibi yapmaktadır. 26 yıllık bir geçmişi olan ve 100 bine yakın aileyi ev ve araba sahibi yapmış bir kuruluştur. Güven duygusu en önde gelmektedir. Faiz ve rekabetin olmadığı, kişilerin hep birlikte el birliğiyle birbirlerini ev sahibi yaptığı bir sistem üzerine kurulmuştur. Ev ve araba ihtiyacı olan kişi bu isteklerini kendileri bularak Eminevim’e başvurmaktadır. Eminevim’de istenilen evi veya arabayı satın alarak kişilere vermektedir.

İlk olarak küçük bir peşinat ödemesi yaparak Eminevim sistemine giriş yapıyorsunuz ardından aylık ödemeler ile satın alacağınız ev veya arabanın ödemesini yapıyorsunuz. Tüm Eminevim’e kayıtlı kişiler arasından çekilişle seçilerek, eviniz veya arabanız sizin üzerinize satın alınıyor. Bu durum çekilişle olduğu için size ne zaman çıkacağı belli değildir. Hemende çıkabilir, biraz uzun da sürebilir. Erken çıkarsa siz ev sahibi olmuş olursunuz ve ödemelerinizi aylık olarak ödemeye devam edersiniz. Tabi ki bu süre zarfında kira vermekten kurtulursunuz. El birliğiyle ödemeler yapıldığı için çekilişle öncelik yapılması adaletli bir sistemdir.

Herkesin evi sistemde biriken ortak para ile alınmaktadır. Kişiler almak istedikleri ev ve arabalarını kendileri seçeceği için özgür bir seçim hakkı olacaktır. Elinde bulunan parayı yatırım amaçlı kullanmak isteyen kişiler içinde kira gelirinin gelmesi ve evin ileride daha çok değer kazanması iyi bir yatırım olarak görülmektedir. Kiradan aldığı paranın yarısı ile de aylık ödemeler yapılabilir. Çekilişin size çıkmasına bağlı olarak hızlı veya orta vadede ev sahibi olma durumunuz vardır.

El Birliği İle Ev Sahibi Olma

Eminevim Bilgilendirme

Bilgi almak için Türkiye’nin her bölgesinde 100’ün üzerinde Eminevim’in şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden gerekli bilgileri alarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayda ortalama 3000 kişi başvuruda bulunmaktadır. Aylık ortalama olarak 1000-15000 arası hak sahipleri ev sahibi olmaktadır. Diğer kişiler beklemeye devam etmektedir. Bu ortaklığa devam etmek istemeyenler istedikleri zaman bu ortaklıktan çıkabilmektedir. Ödeme gücü olmayan kişilere süresiz olarak hesabını dondurma hakkı verilmektedir. Ödeyecek parası olduğu zaman hesabı tekrardan açılarak ev sahibi olma yolunda devam etmektedir. Çok uzun süreler ev kirası ödemek yerine bu sisteme başvurulması daha akılcı bir seçim olacaktır. Eminevim hizmet bedeli olarak fiyatlara ekleme yapmaktadır.

Eminevim İletişim Bilgileri

Eminevim Çağrı Merkezi: 444 36 46

Eminevim Genel Müdürlük: Kısıklı cad. No: 36 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

E-posta: [email protected]

İnternet Sitesi: www.eminevim.com

El Birliği İle Ev Sahibi Olma Yolu: Eminevim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir