Anasayfa » Burçlar » Ekim Ayı Burç Yorumları 2019

Ekim Ayı Burç Yorumları 2019

Burç Yorumları Temmuz Hande Kazanova

Ekim Ayı Burç Yorumları 2019 yazımızda Eylül ayında tüm burçların genel yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Ekim Ayı Burç Yorumları 2019 Tüm Burçlar

Akrep ve Yükselen Akrepler

Planlarınızı ve programlarınızı dillendirmeye başlayacaksınız. 4 Ekim’den sonra enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin. Daha sosyal olacaksınız. 28 Ekim’den sonra hayatınız hareketleniyor. Daha fazla hayatla mücadele edeceksiniz. Kasım ayına girene kadar bütün işlerinizi halledin.

Yay ve Yükselen Yaylar

Sosyal hayatınız aktif. Plan ve programlarınız artıyor. Aşk hayatınızda önemli kararlar önünüze gelecek. Sosyal hayatınızda veya iş arkadaşlarınız arasında size sorun yaratan insanlarlar uğraşabilirsiniz. 23 Ekim’den sonra kendinizi bu sosyal ortamlardan çekmeye başlayacaksınız. Kötü alışkanlıklarınız varsa onlardan kurtulabilirsiniz. Dış ilişkilere yoğunlaşabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar-Ekim Ayı Burç Yorumları 2019

Ekim ayında kariyer ve iş odaklısınız. Toplum önü duruşunuz ve anne tarafınızın konuları önem kazanacak. 3 Ekim’den sonra daha fazla sosyal arkadaşlarınızla temasa geçip, iş yaşamınıza dahil edeceksiniz. 8 Ekim’den sonra davetler ve organizasyonlar hızlanıyor. Yeni tanışacağınız insanlar, geleceğiniz ilgili size güzel kapıları aralayabilir. 13 Ekim’den sonra ailevi konularda önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla olan sorunlar 31 Ekim’den sonra karşınıza çıkacak.

Kova ve Yükselen Kovalar

Seyahat, eğitim ve yabancı dil konularında önemli adımlar atacaksınız. Edindiğiniz bilgileri iş ve kariyer yaşamınıza taşıyabilirsiniz. Annenizle olan irtibatınız artacak. Toplum içinde yaptığınız işlerle daha fazla konuşulacaksınız. Yakın çevrenizin olaylarıyla uğraşacaksınız.

Balık ve Yükselen Balıklar

Ortak parasal konular, alacak-verecek dengeleri, ruhsal konular ve hayatı daha fazla anlamlandıracağınız konu ve olaylar daha fazla gündeminizde olacak. 3 Ekim’den sonra seyahat ve eğitim konularına yoğunlaşacaksınız. Diğer insanlarla bir araya gelmekten mutluluk duyacaksınız. Parasal konularda şanslı olacaksınız. Hukuksal konulara dikkat edin.

Koç ve Yükselen Koçlar

İkili ilişkileriniz ve özel hayatınız aktif olacak. Yaptığınız işlerde, başka insanlardan destek almak isteyeceksiniz. Partneri olanların, partneriyle daha fazla keyifli zaman geçirmek istediği, partneri olmayanların ise partner istediği zamanlar olacak. 8 Ekim’den sonra daha fazla para kazanmanın yollarını bulacaksınız. Ayın ortasıyla birlikte önemli duygusal kararlar alabilirsiniz. Eşinizle parasal konularda dikkatli olun.

Boğa ve Yükselen Boğalar-Ekim Ayı Burç Yorumları 2019

Bu ay denge sizin için önemli olacak. İş hayatınızda, hizmet verdiğiniz alanlarda, üretimde olduğunuz alanlarda ve sağlıkta dengeyi kurmalısınız. İkili ilişkilerde konuşmalarınız hızlanıyor. Taşınma ile ilgili konular gündemde olabilir. Yalnız olanların hayatına yeni birisi girebilir. Hiç beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ekim sonunda eşinizle olan iletişiminize dikkat edin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Aşk, çocuklar, sanatsal konular ve üretken tarafınız aktif olacak. Çocuklarla ilgilenmek sizi mutlu edecek. İş konusunda yapılması gerekenleri yapmalısınız. Sağlık kontrolü yaptıracaksınız. Başkaları için bir şey yapmaktan mutlu olacaksınız. İş konusunda istediğinizi alacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Ev, aile ve yuva alanlarında yapılacaklar önem kazanacak. 3 Ekim’den sonra daha eğlenceli konularla uğraşacaksınız. 8 Ekim’den sonra sosyal hayatınız aktif oluyor. Kariyerinizde önemli bir fırsat ayağınıza gelebilir. Bebek isteyenler ve çocuk bekleyenler için hızlı gelişmeler yaşanacak.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

İletişim ağınız artıyor ve yakın çevrenizle olan etkileşiminizde artıyor. Bazı haksız bulduğunuz olaylar nedeniyle yakın çevrenizle kapışabilirsiniz. 13 Ekim’den sonra bir seyahat veya iş fırsatı karşınıza gelebilir. Gelecek planlarınız daha fazla aktif olacak. Uzak çevrenizden gelecek bir iş teklifi algınızın o tarafa kaymasına neden olacak. Ailesel konularda önemli kararlar alacaksınız.

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Parasal konular gündeminizde olacak. Kısa vadeli programlar yapıp, yakın çevrenizde olan insanlarla vakit geçireceksiniz. Bu vakitlerden mutlu olacaksınız. Eşinizin veya ortağınızın parası daha fazla gündeminizde olacak. İletişimsel işlerinizde yeni fırsatları başlatabilirsiniz. Fikirlerinizi çok çabuk değiştireceksiniz. Kimlerden fikir aldığınıza dikkat edin.

Terazi ve Yükselen Teraziler-Ekim Ayı Burç Yorumları 2019

Bu ay sizin ayınız olacak. İstediğinizi yapabileceksiniz. İstemiş olduğunuz şeyleri başlatabilirsiniz. 8 Ekim’den sonra parasal konularda güzel sonuçlar alacaksınız. İkili ilişkilerinizde, yeni birlikteliklere başlayabilirsiniz. Evlilik, nişan ve söz konuları gündemde olabilir. Parasal harcamalarınıza dikkat edin. Kendinizi çok iyimser ve özgüvenli hissedeceksiniz.

Ekim Ayı Burç Yorumları 2019-Hande Kazanova‘nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir