Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları

Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları yazımızda 6 adet dünya üzerinde satışa sunulan en pahalı stres çarklarını yazdık. Hepside birbirinden ilginç ve kullanımları farklı düzeydedir.

Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları

Günümüzün en çok kullanılan oyuncağı arasına girmiş olan stres çarkları normalde ucuzdur. Ülkemizde yol kenarlarında satılmaktadır. 5-10 liraya bulabileceğiniz bu parmak oyuncağını, dünya üzerinde özel malzeme ile yapan kişiler yüksek fiyatlara satmaktadır. Özellikle YouTube’da yayın yapan YouTuberların videolarında öne çıkardığı bu oyuncak, ellerinde düşmüyor. Çok fazla çeşidi bulunan stres çarkının en pahalı olanlarını listeledik. Stres çarklarının popülerliğinin kaybolmayacağı bu fiyatlardan alıcı bulabildiği için görülmektedir.

Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları-Bathgate Artifact Spinner-Fiyatı: 2500 TL

Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları-Bathgate Artifact Spinner
Bathgate Artifact Spinner

Bathgate Artifact Spinner şuanda yapılan en pahalı stres çarkıdır. Mike Hogarty ve Callye Keen’in işbirliğiyle bir heykeltıraş olan Chris Bathgate tarafından benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten ve prinçten üretilmiştir. Dünya üzerinde dikkat çekmektedir.

9 Gear Fidget Spinner-Fiyatı: 2200 TL

Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları-9 Gear Fidget Spinner
9 Gear Fidget Spinner

9 vitesli stres çarkı tamamen pirinçten üretilmiştir. 9 tane dişli olması diğer stres çarklarından farklı olan özelliğidir. Ekstra özellik ekleyebileceğiniz bu stres çarkının fiyatı da artmaktadır.

Superconductor Stubby Spinner and Cigar Stand-Fiyatı: 1900 TL

Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları-Superconductor Stubby Spinner
Superconductor Stubby Spinner and Cigar Stand

Süper iletken bir sıkıştırma iğnesi ve eşya koyma yeri olduğu için kullanışlı bir stres çarkıdır. Paslanmaz çelik, bakır, pirinç ve titanyumdan yapılmıştır. Stres çarkının düzgün dönüş kabiliyeti vardır ve kullanıcısına güzel bir konfor sağlamaktadır. Rotablade üreticisi farklı modellerini de sunmaktadır.

Sunnytech Customized 925 Silver Fidget Spinner-Fiyatı: 1650 TL

Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları-Sunnytech
Sunnytech Customized

Sunnytech stres çarkı mükemmel bir tasarıma sahiptir. 925 ayar gümüş kullanılmıştır. Kaygınızı ve endişelerinizi gidermenize yardımcı olacaktır.

Pepyakka-S-Fiyatı: 1500 TL

Pepyakka
Pepyakka-S

Pepyakka stres çarkı Rusya merkezli bir şirketin ürünüdür. 20 adet parçaya sahiptir ve çift yatak sisteminde hareket etmektedir.

Black Lotus Tri Spinner Sterling Silver-Fiyatı: 1200 TL

Black Lotus
Black Lotus Tri Spinner

Black Lotus stres çarkı size sunmuş olduğumuz stres çarklarının en ucuzudur. El yapımı üründür. Tamamıyla gümüşten üretilmiştir. Üretici olan HouseofYurich şirketi, bir çok farklı modelini üretmiştir. Farklı bir tasarıma sahip olan bu stres çarkı, 3D yazıcı teknolojisi ile üretilmiştir.

Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları.

Yorum yapın