Google Aramalarında Ön Sayfalara Çıkma

Dünyada En Çok Tıklanan Siteler Temmuz 2021 Listesi

Bilim ve Teknoloji Haber

Dünyada En Çok Tıklanan Siteler Temmuz 2021 Listesi yazımızda Alexa verilerine göre, dünyada en çok tıklanan ilk 50 siteyi yazdık.

Dünyada En Çok Tıklanan Siteler Temmuz 2021 İlk 50

1 Google.com Search the world’s information, including webpages, images, videos and more.

2 Youtube.com Sevdiğiniz videoların ve müziklerin keyfini çıkarın, orijinal içerik yükleyin ve tümünü YouTube’da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın.

3 Tmall.com Eskiden Taobao Alışveriş Merkezi olan Tmall.com, Alibaba Group tarafından Çin’de işletilen Taobao’dan ayrılarak işletmeden tüketiciye çevrimiçi perakende için Çince bir web sitesidir.

4 Qq.com QQ olarak da bilinen Tencent QQ, Çinli teknoloji devi Tencent tarafından geliştirilen bir anlık mesajlaşma yazılım hizmeti ve web portalı.

5 Baidu.com Çin’de hizmet veren en büyük arama motoru.

6 Sohu.com Çin merkezli bir internet şirketidir. Şirket, Ağustos 1996 tarihinde Charles Zhang ve Edward Roberts tarafından Internet Technologies China adıyla kurulmuş olup reklam, bir arama motoru, çevrimiçi çok oyunculu oyun ve diğer hizmetleri sunmaktadır.

7 Facebook.com Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ.

8 Taobao.com Çin merkezli bir çevrimiçi alışveriş sitesidir.

9 360.cn Qihoo 360, tam adı Qihoo 360 Technology Co. Ltd., antivirüs yazılım programları 360 Safeguard ve 360 ​​Mobile Safe, Web tarayıcısı 360 Secure Browser ve mobil uygulama mağazası 360 Mobile Assistant geliştiren bir Çinli internet güvenlik şirketidir.

10 Jd.com Çin merkezli bir e-ticaret şirketidir.

11 Amazon.com Seattle, Washington merkezli, e-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, ve yapay zekâya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir.

12 Yahoo.com A major internet portal and service provider offering search results, customizable content, chatrooms, free e-mail, clubs, and pager.

13 Wikipedia.org Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi.

14 Weibo.com Sina Weibo Çinli mikroblog sitesidir.

15 Sina.com.cn

Küresel kullanıcılara, haberler, spor, eğlence, finans dahil olmak üzere yerli ve yabancı son dakika haberlerini, spor etkinliklerini, eğlence ve modayı, endüstri bilgilerini, pratik bilgileri vb. kapsayan, günde 24 saat kapsamlı ve zamanında Çince bilgiler sağlar.

16 Zoom.us Zoom is the leader in modern enterprise video communications, with an easy, reliable cloud platform for video and audio.

17 Xinhuanet.com Xinhua Tongxunshe, Çin’in resmi haber ajansıdır.

18 Live.com Search engine from Microsoft.

19 Reddit.com Conde Nast Digital şirketine ait bir sosyal haber, tartışma sitesidir.

20 Netflix.com Film-dizi yapımcılığı ve dağıtımı alanında iştigal eden Amerika kökenli kuruluş.

21 Microsoft.com Microsoft olarak misyonumuz, kişi ve kuruluşlara potansiyelleri ile birlikte değerlerimizin farkına varmalarına yardımcı olmaktır.

22 Instagram.com Fotoğraf ve videolar çekip düzenlemenin, bu fotoğrafları, videoları ve mesajları arkadaşlarınla ve akrabalarınla.

23 Office.com Collaborate for free with online versions of Microsoft Word, PowerPoint, Excel, and OneNote. Save documents, spreadsheets, and presentations online.

24 Panda.tv Sonradan öğrendim ki öyle bir şey yok, şimdi tüm çapalar çekildi ve ben hala LPL ligini izliyorum. Ancak o zaman belli bir çapa değil, Panda TV’yi sevdiğimi anladım. Günümüzde, çok popüler bir veda, X gibi davranmak için bir vedadır.

25 Google.com.hk Search the world’s information, including webpages, images, videos and more.

26 Zhanqi.tv 24 saat canlı maç yayını izle ve sohbet et.

27 Alipay.com Alipay ya da Çince ismiyle Zhifubao üçüncü parti mobil ve çevrimiçi ödeme platformudur.

28 Bing.com Microsoft tarafından kullanıma sunulan bir arama motorudur.

29 Csdn.net Bailian Midami Digital Technology Co., Ltd. tarafından işletilen “Çin Yazılım Geliştirici Ağı” veya “Çin Yazılım Geliştirici Ağı”, Çin’deki yazılım geliştiricilerinin en büyük ağlarından biridir.

30 Vk.com

Merkezi Saint Petersburg’da bulunan bir Rus çevrimiçi sosyal medya ve sosyal ağ hizmetidir.

31 Myshopify.com Try Shopify free and start a business or grow an existing one. Get more than ecommerce software with tools to manage every part of your business.

32 Yahoo.co.jp Japonya’nın en büyük portal sitesi. Arama, açık artırma, haberler, hava durumu.

33 Naver.com Güney Kore merkezli bir internet şirketidir. Şirket, 2 Haziran 1999 tarihinde Lee Hae-jin tarafından kurulmuş olup arama motoru Naver’i yönetmektedir.

34 Microsoftonline.com Microsoft Çevrimiçi Hizmetleri, Microsoft’un barındırılan yazılım sunumu ve yazılım ve Microsoft hizmetleri stratejisinin bir bileşenidir.

35 Bongacams.com

36 Twitch.tv Platform that allows players to livestream their video game play and viewers can chat in real-time.

37 Okezone.com Endonezya Çevrimiçi Haber Portalı | Son Haberler Bugün En Sıcak | Ulusal Uluslararası Politik Ekonomi Spor Sağlık Ünlüleri.

38 Twitter.com Social networking and microblogging service utilising instant messaging, SMS or a web interface.

39 Ebay.com İnternet üzerindeki en büyük açık artırma usulü alışveriş sitesi olan Amerikan şirketi.

40 Adobe.com Adobe is changing the world through digital experiences.

41 Tianya.cn Tianya Kulübü, Çin’deki en popüler İnternet forumlarından biridir.

42 Amazon.in Washington merkezli, e-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, ve yapay zekâya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir.

43 Huanqiu.com Çin’in önde gelen uluslararası bilgi portalı ve bağımsız editoryal haklara sahip merkezi bir anahtar haber sitesidir.

44 Yy.com JOYY’nin bir yan kuruluşu olan Çinli video tabanlı büyük bir sosyal ağdır.

45 Amazon.co.jp – Dünyada En Çok Tıklanan Siteler Temmuz 2021

Amazon’da kitap, günlük ihtiyaçlar, moda, gıda, bebek ürünleri, araba ürünleri ve diğer 100 milyon çeşit ürün her zaman.

46 Aliexpress.com Çin”den aliexpress.com üzerinden Ucuz Otomotiv & Aksesuarlar, Bilgisayarlar, Elektronikler, Mode & Güzellik Sağlık, Ev Bahçe, Oyuncaklar & Spor Ürünleri.

47 Linkedin.com 750 million+ members | Manage your professional identity. Build and engage with your professional network. Access knowledge, insights and opportunities.

48 Chaturbate.com

49 Yandex.ru Yandex Search bir arama motorudur. Rusya merkezli Yandex’e aittir.

50 17ok.com Çin Finans ve Ekonomi Portalı

Dünyada En Çok Tıklanan Siteler Temmuz 2021 Listesi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir