İçeriğe geç
Anasayfa » Haber » Cristiano Ronaldo’nun Yeni Doğan Oğlu Vefat Etti

Cristiano Ronaldo’nun Yeni Doğan Oğlu Vefat Etti

Instagram Zenginler Listesi 2021 Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo‘nun Yeni Doğan Oğlu Vefat Etti

Instagram Zenginler Listesi 2021 Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ve eşi Georgina Rodriguez, Pazartesi günü yeni doğan oğullarının ölümünü duyurdular. Manchester United süperstarı Instagram ve Twitter’da haberi duyuran bir açıklama yaptı ve taraftarlardan “bu çok zor zamanda mahremiyet” istedi.

Ronaldo yaptığı açıklamada, kendisinin ve Rodriguez’in “kayıptan harap olduklarını” söyledi. Yeni doğan kızlarının doğumunun “bize bu anı biraz umut ve mutlulukla yaşama gücü verdiğini” eklediler.

Açıklamanın tamamı şöyleydi:

“Oğlumuzun vefat ettiğini en derin üzüntümüzle duyurmak zorundayız. Bu, bir anne babanın hissedebileceği en büyük acıdır. Sadece kızımızın doğumu bize bu anı biraz umut ve mutlulukla yaşama gücü verir. Tüm uzman bakım ve destekleri için doktorlara ve hemşirelere teşekkür ederiz. Hepimiz bu kayıpla perişan olduk ve bu çok zor zamanda mahremiyet istiyoruz. Oğlumuz, sen bizim meleğimizsin. Seni her zaman seveceğiz. “

Ronaldo’nun üçü taşıyıcı annelerden doğan dört çocuğu daha var. Ronaldo ve Rodriguez’in birlikte bir çocukları daha var, 2017 doğumlu Alana adında bir kızı bulunmaktadır.

Cristiano Ronaldo’nun Yeni Doğan Oğlu Vefat Etti-Kaynak: yahoo.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir