İçeriğe geç
Anasayfa » Haber » Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan Kulübü’nde Oynamak İçin 225 Milyon Dolarlık Teklif Aldı

Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan Kulübü’nde Oynamak İçin 225 Milyon Dolarlık Teklif Aldı

Cristiano Ronaldo Çılgın Bir Dünya Kupası

Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan Kulübü’nde Oynamak İçin 225 Milyon Dolarlık Teklif Aldı

Cristiano Ronaldo‘nun Manchester United‘dan ayrılmasının ardından, futbol süper yıldızına bir Suudi Arabistan kulübünde oynaması için ömür boyu sürecek bir anlaşma teklif edildi.

Şimdi 37 yaşında olan forvet, şu anda Katar‘daki FIFA Dünya Kupası‘nda Portekiz için oynuyor. CBS Sports, Suudi Arabistanlı Al Nassr FC‘nin Ronaldo’ya üç yıllık 225 milyon dolarlık devasa bir anlaşma teklif ettiğini bildirdi. Anlaşmanın Dünya Kupası’ndan sonra başlayacağı söyleniyor.

Ronaldo şu anda serbest bir oyuncu ve Al Nassr ve diğer Orta Doğu futbol kulüplerinin uzun süredir ilgi alanı. Ronaldo, yalnızca Avrupa’nın en yüksek seviyesinde oynamaya büyük ilgi gösterdi. Ronaldo’ya teklif edilen anlaşmanın şartları esasen yılda 75 milyon dolar değerinde olacak. Görüşmelerin yaz aylarında başladığı ve takımın şu anda Ronaldo’nun nihai kararını beklediği bildiriliyor.

Al Nassr FC, Suudi Arabistan ve Asya’nın en başarılı kulüplerinden biridir. Toplamda, kulüp dokuz lig şampiyonluğu kazandı. Rakipleri Al Hilal’in de Ronaldo için hamle yaptığı bildirildi. Futbolcunun Dünya Kupası sonrası geleceği şimdiye kadar bir sır olarak kaldı. Cristiano Ronaldo, Dünya Kupası sonrası konular hakkında henüz yorum yapmadı.

Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan Kulübü’nde Oynamak İçin 225 Milyon Dolarlık Teklif Aldı-Kaynak: hypebeast

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir