Cosa Akıllı Termostat

Cosa Akıllı Termostat yazımızda 4.nesil çıkarmış oldukları ürünleri ile kombi ve klimalarda ciddi tasarruflar sağlayan akıllı termostatın genel özelliklerini yazdık.

Cosa Akıllı Termostat Nedir?

Cosa Akıllı Termostat ile kombinizi ve klimanızı hem cep telefonunuz üzerinden evde olmasanız bile yönetebilir, hem de %30’a varan tasarruf edebilirsiniz. Cosa kurucu ortağı Cem Gül‘dür. Odanın sıcaklığını isteğinize göre veya akıllı modlarla ayarlayabilirsiniz.

Cosa Akıllı Termostat Nasıl Çalışır?

Cosa Nasıl Çalışır?

Cosa kombi, radyatör ve klimanızı tercihlerinize göre yöneten, akıllı özellikleriyle hem konfor hem de %30’a kadar tasarruf sağlayan, istenildiğinde cepten de yönetilebilen akıllı bir termostatdır. Oda termostatı kullanılmayan bir evde, gündüzleri ev gereğinden fazla ısınabilir. Oda termostaları evin sıcaklığını sabit tutarak gereksiz enerji kaybını önler. Cosa sıradan oda termostatlarından farklı olarak akıllı modları ve kolay arayüzü ile uykuda veya dışardayken de daha da fazla tasarruf etmenizi sağlar.

Cosa Evde Nerede Durmalı?

Cosa evinizin daha sık yaşadığınız salon veya oturma oda gibi odalarına yerleştirilir. Oda sıcaklığını ölçer ve ihtiyacınıza göre ayarladığınız hedef oda sıcaklığına göre kombinizi gerektiği kadar ve gerektiği zamanlarda çalıştırır. Böylece hem tasarruf eder, hem de konforunuzdan ödün vermemiş olurusunuz. Mevcut bir oda termostatınız varsa, kombinizden Cosa’ya yeni bir kablo çekme ihtiyacı olmaksızın kullanabileceğiniz gibi, Cosa Kablosuz Kombi Kontrolünü kullanarak, hem kablolama yapmanıza gerek kalmaz, hem de Cosa’yı masa ayağı ile kullanarak dilediğiniz odaya taşıyabilirsiniz.

Cosa Akıllı Termostat ile %30’a Varan Tasarruf

Oda termostatı kullanılmayan bir evde, gündüzleri ev gereğinden fazla ısınabilir. Oda termostaları evin sıcaklığını sabit tutarak gereksiz enerji kaybını önler. Cosa sıradan termostatlarndan farklı olarak akıllı modları ve kolay arayüzü ile uykuda veya dışarıdayken de tasarruf etmenizi sağlar. Cosa kullanıcıları 2017 yılında %31, 2018 yılında %37 oranında tasarruf etmiştir.

Akılla Tasarruf Edin

Akıllı algoritmaları ile kombi, radyatör ve klimanızı doğru kullanarak, enerji tüketiminden %30’a kadar tasarruf etmenizi sağlar.

Enerjinizi Yönetin

Kullanım raporları ile enerji tüketiminizi, kullanım alışkanlıklarınızı, tasarruf oranınızı görebilir, enerjiyi daha verimli kullanabilirsiniz.

Hep İstenilen Sıcaklıkta

Evinizi hep konforlu hissettiğiniz sıcaklıkta tutabilirsiniz.

Cepten Yönetim

Siz evde değilken bile Cosa mobil uygulaması ile kombi, klima veya radyatörlerinizi yönetebilirsiniz.

Akıllı Modlar

Ev, uyku ve dışarı modlarının konumunuza ya da haftalık programınıza göre otomatik olarak değişmesini sağlayabilirsiniz.

Ailece Kullanım

Ailenizin tüm üyelerini de evin sıcaklığını yönetmek için kolayca davet edebilirsiniz.

Birden Fazla Oda & Birden Fazla Ev

Evdeki odaları ayrı ayrı aya da iş yeriniz, yazlığınız, veya büyüklerinizin evlerindeki Cosa’ları da tek uygulamadan yönetebilirsiniz.

Ek Yetenekler

Akıllı eklentiler ile Cosa’yı tam ihtiyacınıza göre yeteneklerini artırın.

Ürünler

Cosa Kombi Kontolü-Cosa Klima Kontolü

Web Site: smartcosa.com

Yorum yapın