İçeriğe geç
Anasayfa » Ekonomi ve Para » Coinext’e Göre Haziran Ayının En İyi Kripto Para Birimleri

Coinext’e Göre Haziran Ayının En İyi Kripto Para Birimleri

Türkiye Kripto Varlıklarına İlişkin

Coinext’e Göre Haziran Ayının En İyi Kripto Para Birimleri

Bitcoin ve Ethereum zaten yatırımcıların radarındayken Coinext, Haziran ayında diğer kripto para birimlerini umut verici alternatifler olarak listelemeyi seçti; borsada işlem gören fonların (ETF’ler) geçtiğimiz günlerde onaylanması göz önüne alındığında, ETH ile ilgili olanlar vurgulandı. peşin. Beklenti, bu varlıkların kripto ekosisteminde olumlu bir fırsat olarak seçilmesinin arkasında yatan Ether ile bağlantılı projelerde güçlü bir artış olacağı yönünde.

Coinext tarafından seçilen varlıklar:

Polygon (MATIC): Coinext’e göre, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumlu, Ethereum için ikinci katman çözümleri ile Polygon, “blok zincirlerin interneti” şeklinde çalışan çevik ve ekonomik işlemlere olanak tanıyor.

Immutable (IMXm/USD)​​: ​Kripto altı ayda yaklaşık %70 arttı.

Optimism (OPm/USD): Ethereum’un ikinci katman çözümü, daha düşük işlem ücretleri, optimizasyon ve daha az ağ yükü sağlamak için Toplamaları kullanır.

Chainlink (LINK): Ethereum blockchain üzerindeki merkezi olmayan platform, akıllı sözleşmeleri birbirine bağlar ve bunlar ile harici veriler arasında aracılık rolü sağlar.

EigenLayer (EIGEIN): İkinci katman protokolü olmasa da Eigen, ekosistemdeki uygulamaları destekleyerek Ethereum’un Proof of Stake’ini optimize etmeye odaklanacak bir yeniliktir, diye ekliyor Coinext.

Uyarı: Yatırım tavsiyesi değildir.

Coinext’e Göre Haziran Ayının En İyi Kripto Para Birimleri-Kaynak: investing

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir