İçeriğe geç
Anasayfa » Yaşam » Cihangir Ceyhan Kimdir?

Cihangir Ceyhan Kimdir?

Cihangir Ceyhan-Azer Kurtuluş-Çukur

Cihangir Ceyhan Kimdir?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana, Türkiye’de dünyaya gelmiştir. Annesi tarafı Diyarbakırlı babası tarafı ise Elazığlıdır. Cihangir Ceyhan‘ın boyu 1.77 cm’dir. Burcu terazidir. Özellikle de Blu TV‘de yayınlanan internet dizisi olan Sıfır Bir dizisinde Cio karakteriyle tanınmaktadır. Oyunculuk mesleğiyle tanınmaktadır. Son olarak Çukur dizisinin 2. Sezonun son bölümlerinde Azer Kurtuluş olarak karşımıza çıktı. Çukur dizisinde yine 3 sezonda Azer Kurtuluş olarak yine ekranlarda.

Asıl çıkışını Sıfır Bir dizisinde yapan Ceyhan, yükselen oyunculuk kariyerine Çukur ile daha da adından bahsettirmeye başladı. İzleyenleri hayran bırakan oyunculuğuyla, Çukur dizisi gibi fenomen bir dizide oynamaya başladı. Baş kötü karakter haline geleceği görünüyor ki geçen sezonun sonlarına doğru girmiş ve senarist tarafında doğrulanan bilgiye göre 3. Sezon Çukur’un fenomen kötü karakteri Azer Kurtuluş’u göreceğimiz konusunda demeçleri vardı.

Cihangir Ceyhan kimdir? Biyografisi videoları, resimleri, instagram hesabı ve IMDb bilgileri gibi ve dahası bütün hakkındaki bilgileri MaksatBilgi.com adlı popüler bilgi sitesinin biyografi özel bölümünden bakabilirsiniz.

MaksatBilgi.com adresinde biyografiler özene bezene hazırlanıyor ve güncelleniyor. Tabi diğer bilgi içerikleri de öyle. Belli kurallara göre yazılmış olan bilgi içerikleri sizi başka siteye bakmaya mecbur bırakmıyor. Aradığınız bir bilgi hakkında düzenli ve güncel metin,bolca resim,bolca videoyu tek bir sayfada sunuyor.

Böylelikle Cihangir Ceyhan kimdir? Sorusuna size resim, düzenli ve güncel biyografik bilgi, sosyal medyası, videoları gibi bir çok kaynaktan alınan bilgilerden oluşan içerik sayfası sizi başka bir internet sitede Cihangir Ceyhan hakkında bir arama yapma zahmetine sokmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir