İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çavuşbaşı Kermesi 11-21 Nisan 2019

Çavuşbaşı Kermesi 11-21 Nisan 2019 yazımızda İstanbul Beykoz Çavuşbaşı‘nda yapılan Geleneksel Çavuşbaşı Kermesi başlangıç ve bitiş tarihini, adresini ve kermeste bulanan yiyecek ve malzemelerin listesini yazdık. Kız ve erkek Kuran kursunda okuyan talebeler yararına yapılan hayır kermesine davetlisiniz.

Beykoz Çavuşbaşı Kermesi
Çavuşbaşı Kermesi

Çavuşbaşı Kermesi Bilgiler

Çavuşbaşı kermesinin açılışı 11 Nisan 2019 Perşembe günü saat 11:00, kapanışı ise 21 Nisan’dır. Kermes sabah 09:00’dan akşam 20:30’a kadar hizmet vermektedir.

Adres: Yavuzselim mahallesi Dutdere caddesi no:10 Çavuşbaşı / Beykoz / İstanbul

İletişim Telefonu: 0530 641 40 29

Detaylar için: http://cavusbasikermesi.com/

Kermes, Çavuşbaşı Talebe Yurdu Bahçesinde yapılmaktadır.

Yiyecekler

Kermes döneri, et şiş dürüm, zeytinyağlı sarma, ızgara köfte, ekmek arası köfte,  adana ve urfa kebap, içli köfte, çiğ köfte, ev baklavası, tavuk ızgara, tavuk adana dürüm, tavuk çıtır, lahmacun, su böreği, gözleme, kızartma ve salata, pasta ve kurabiye çeşitleri, künefe, trileçe, aşure, sütlü tatlılar, mantı, börek, sıcak çay, ayran, osmanlı şerbeti, şalgam, niğde gazozu, maden suyu, limonata ve portakal suyunu bulabilirsiniz. Ayrıca tepsi şeklinde et çeşitlerini de toplu halde alabilirsiniz.

Kermeste Eşyalar

Bay bayan giyim, iğne oyaları, havlular, kanaviçeler, seccadeler, pike takımları, çocuk giyim, nevresimler, yatak örtüleri, kaligrafi sanatı, vitrin takımları, klozet takımları, mutfak takımları ve dahasını bu kermeste bulabilirsiniz.

Çavuşbaşı Kermesi 11-21 Nisan 2019.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir