Kişisel GelişimYaşam

Çalışanlar Herkes İçin İşleri Hakkında İpuçları Paylaşıyor

Çalışanlar Herkes İçin İşleri Hakkında İpuçları Paylaşıyor

Çalışanlar Herkes İçin İşleri Hakkında Yatak

Çalışanlar Herkes İçin İşleri Hakkında Bilmeniz Gerekenleri Anlatıyor

1. “Buradaki çağrı merkezi. Seni beklemeye aldığımda müzik duyuyor olman, seni duymadığım anlamına gelmez. Söylediğin her küfürü duyabiliyorum.”

2. “Bir tıkanıklığı açarsanız veya bu “neredeyse” tıkanıklıklardan birine sahipseniz, tuvaleti beş veya daha fazla kez yıkamaya devam edin. Büyük maddeyi borunun daha büyük bir alanına ulaşana kadar borudan aşağı itmek istersiniz. boru, ana boru veya fosseptik. Bunu yapmazsanız, daha derinlerde tıkanabilir ve şimdi bir yılana veya daha kötüsüne ihtiyacınız var.”

3. “Eski kitapları/kağıtları tutarken pamuklu eldiven giymemelisiniz. Filmlere inanmayın. Kağıdın yırtılmasını durdurmaya yardımcı olması için önemli olan dokunma hissini kaybedersiniz. Şimdi, fotoğraflarla uğraşıyorsanız, evet, pamuklu eldiven giyin. “

4. “Hayvanat bahçesi, müze vb. gibi halka açık bir yerdeyseniz ve çocuğunuzun izini kaybederseniz, bir görevliye söyleyin, o zaman o personelle ya da o yakın alanda kalın. Telsizlerimiz ve başka yollarımız var. güvenlik de dahil olmak üzere tüm personel ile iletişime geçin ve hepsini çocuğunuzu arıyor oldukları konusunda uyarabilir. Bir personel üyesiyle kalmak da çok önemlidir, çünkü daha sonra sizi kaybedersek, çocuğunuzu bulmamızın bir önemi yoktur. Doğal eğilim Kalkıp çocuğunuzu kendiniz aramak, ki bunu anlıyorum, ancak tesislerimizi sizden daha iyi bildiğimize, potansiyel çıkış yollarını bilme ihtimalimizin daha yüksek olduğuna ve sizin gibi paniğe kapılmadığımıza söz veriyorum.”

5. “Katıldığınız herhangi bir konserde, en iyi ses, ana ses panosunda doğrudan mühendisin önünde olacaktır.”

6. “Film gösterileri arasında oditoryumu temizlemek, temizlemek zorunda kaldığınız iğrenç şeyler için insanlığı küçümsemenize neden olacak. Tütün tükürük kaplarını, kirli mendilleri, Her şeye yapışan sakızı, hatta kirli bir bebek bezini bile gördüm.”

Toys”R”Us Oyuncak Şirketi

7. “Hayatınızdaki minik insanlara oyuncak alırken lütfen çocukların burun deliklerine veya kulak kanallarına sığabilecek kadar küçük parçaları olup olmadığına dikkat edin

Bir çocuk hastanesinin kulak burun boğaz bölümünde çalışıyorum ve siz Çocukların kafasından çıkardığımız şeylere inanamazlar! Zavallı küçükler için genellikle travmatik ve acı vericidir ve onları sakinleştirici bir şekilde almaları için düzenli olarak pediatrik cerrahiye sevk etmek zorundayız.”

8. “Bir otelden ayrılmadan önce yatağı toplamayın. Yine de sökülmesi gerekiyor ve eğer uyumamış görünüyorsa, değiştirilmeyecek.”

9. “Herkese içeceklerinde/kokteyllerinde meyveyi atlamalarını söylüyorum. Tembellik olsun, zaman olsun, kimse maşa veya eldiven kullanmıyor. Barın arkasındaki parmaklar pis, soda tabancalarından, barı silmek için paçavralardan, parayla uğraşırken, vb. sadece yapma.”

10. “Kablonuzu her zaman laptop AC adaptörünün etrafına sararsanız, kabloları sıkı bir kıvrımda bükersiniz. İleri geri, ileri geri, her sardığınızda aynı noktada bükülür. Sonra içeride koparlar. atmak çok pahalı, onları tamir ediyorum. Aynı şey pahalı kulaklıklar veya telefonlar için de geçerli. Kabloyu müzik kaynağınızın etrafına sarmanız gerekiyorsa, ÖNCE FİŞİ ÇIKARIN. Aksi takdirde kabloları yerinde koparmaya çalışıyorsunuz demektir. fişe daldıkları yer.”

Ramazan Ayında Beslenme

11. “Tabaklarınızı diğer tabakların dibine ezilecek şekilde üst üste koymayın. Ben yığın ustasıyım, yığın düzenine ben karar veririm

12. “Yıllarca çok popüler bir İtalyan zincir restoranında çalıştım… Çok arzuladığınız o taze pişmiş ekmek çubukları aslında evde pişirilmiyor. Zaten pişmiş beyaz ekmek çubuklarından paletler alıyoruz. Sadece kızartıyoruz ve sonra sıvı margarin, sarımsak tozu ve tuz ile boğun. Şaşırtıcı bir şekilde, Alfredo sosumuzun kalitesi çok yüksek. Bunu yapmak için, imalat kreması, gerçek peynir, kıyılmış sarımsak, karabiber vb. sürpriz çünkü soslarımızın çoğu konsantreden geliyor ve soslu hale getirmek için sadece su, yağ veya sebzeler ekliyoruz. Çorbalarımız da her sabah sıfırdan yapılır. Her birinin bir başlangıç ​​bazı vardır, ancak tüm sebzeler, etler , krema vs günlük olarak taze ve pişirilir.”

13. “Her gece masamızın ketçap kaplarını taze ketçapla doldurduğumuz bir lokantada çalışıyordum ama kapları asla temizlemezdik. Yani aylarca kat kat ketçap olurdu. (veya yıllar) önce. Daha da kötüsü, bunlar biraz daha geniş cam şişelerdi, bu yüzden sayısız müşteri kullanılmış bıçaklarını veya çatallarını kendilerine hizmet etmek için sokardı. Bu yüzden restoran ketçapına gerçekten asla güvenmiyorum.”

14. Bir aile tatiline, bir festivale veya alışveriş merkezine bile kalabalık başka bir alana gittiğinizde çocuklarınız varsa. Oraya vardığında onların bir fotoğrafını çek. Ayrıca ne zaman kıyafet değiştirseler de bunu yapın. Bu şekilde, ayrılmanız durumunda nasıl göründüklerine ve ne giydiklerine dair yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafınız olur.

Çalışanlar Herkes İçin İşleri Hakkında İpuçları Paylaşıyor-Kaynak: buzzfeed.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir