Büşra Şenol Nedir YouTube Kanalı Sunucusu

Büşra Şenol Nedir YouTube Kanalı Sunucusu yazımızda Büşra Şenol’un nedir kanalında sunum yapma tarzı, YouTube kanalında sunucu olma hikayesi, nedir kanalının içeriği ve Büşra’nın hayalindeki YouTube kanalını yazdık.

Büşra Şenol

Nedir YouTube kanalı sunuculuğunu yapmıştır. Normal YouTuberların aksine nedir kanalı yeni konular bularak açıklamalar yapar. Büşra Şenol, diğer YouTuberların aksine hazır bir şablonu olan bir kanalda sunuculuk yapmıştır. Hazır bir düzene gelmesi onun daha rahat video çekmesini sağlamıştır. Konuları ve içerikleri Nedir kanalının sahipleri tarafından ofis içerisinde bulunmaktadır. Tüm altyapı video, fotoğraf ve bilgiler ofis çalışanları tarafından hazırlanmaktadır. Video çekimi yapmadan önce sadece metni okuyup kendine özgü bir şekilde anlatması kalıyor. Sunucunun mutlaka konuyu çalışıp gelmesi ve kendince özellikleri video anlatırken kullanması gerekir.

Büşra Şenol Nedir

Nedir YouTube Kanalı Sunucusu Olma Hikayesi

Büşra Şenol çok detaycı bir kişiliği olduğunu belirtmektedir. Lise 2.sınıfta yolda yürürken, yeni yüzler arayan bir kişi ile tanışması onun için işin başlangıcı olmuştur. İlk işi reklamlarda oynamak olmuştur. Sokaklarda oyuncu bulanlar düşük ücretler ile kişilerle anlaşarak onları bu tür projelerde kullanmaktadır. Bu durum kişinin başarısına göre ünlü olması yolunda ilk adım olarak görülebilir. Street Casting denilen bu meslek birçok kişinin geçim kaynağıdır. Büşra sokakta tanınmasıyla birlikte 7 tane reklamda oynamıştır. Bu arada dizi oyunculuğu içinde arayışlara geçmiştir. Hem okuluna devam etmiştir, hemde reklam oyunculuğunu ilerletmiştir.

Nedir kanalı yapımcısı Orçun Baş ile Büşra’nın bir akrabası arkadaş çıkmış ve Büşra’nın nedir kanalına sunuculuğu hakkında konuşmuşlar. O sıralar nedir kanalının sunucusu ile yollarını ayırmayı düşünen Orçun bey, Büşra’nın reklamlarını izlemiş ve Büşra ile yola devam etme kararı almıştır. Deneme çekimlerinde sonra Büşra nedir kanalının yeni yüzü olarak işine başlamıştır.

Nedir Kanalı İçeriği

Nedir kanalının arkasında bir şirket olduğu için kurgu ve plan her zaman bulunmaktadır. Sunucu planlamalar doğrultusunda çekimlere hazırlanır ve doğaçlama bir şekilde sunumunu yapar. Nedir kanalında bir kelimenin anlamını öğreniyorsun ve bağlantılı olduğu kelimeleri de mizahi bir biçimde kavrayabiliyorsunuz. Nedir kanalının 422 bin takipçisi vardır. Ortalama her gün 35 takipçi eklenmektedir.

Büşra’nın YouTube Kanalı

Büşra’nın hayalinde yurt dışında gezmiş olduğu yerleri çekmek ve kanalında yayınlamak vardır. Gezmeyi çok sevdiği için gezi vlogları çekmeyi düşünmektedir. Farklı insanlar, yerler ve kültürleri görmeyi ve diğer insanlara anlatmayı sevdiği için açacağı youtube kanalı da bu yönde olacaktır.

Nedir YouTube Kanalı

Yorum yapın