İçeriğe geç
Anasayfa » Haber » Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 4 Akademik Personel Alacak

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 4 Akademik Personel Alacak

Kamu Personeli İş ilanı

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 4 Akademik Personel Alacak

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 4 Akademik Personel Alım İlanı

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 Sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Hakkında Yönergesine göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına öğretim üyesi alınacaktır.

Başvuracak adaylar;
Profesör kadrosu için, başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişleri. Doçentlik Belgesi. Diploma örnekleri ve yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden 6 (altı) adet dosyayı veya CD formatında oluşturulan yayın dosyalarını ekleyerek. Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına;
İlana müracaat edecek adayların ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihi takip eden 15 (onbeş) gün içerisinde müracaat etmeleri gerekmektedir.

Genel Açıklamalar

Herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştığı kurumundan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyerek ibraz edeceklerdir.
-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
– Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
– Adaylar sadece durumuna uygun bir (1) birime müracaatta bulunabileceklerdir.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Hakkında Yönergesi. Yayın dosyası tanzim listesi. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu ve özgeçmiş formatı, Üniversitemizin pdb.mehmetakif.edu.tr İnternet adresinden temin edilebilir.

Birimi/Bölümü Anabilim Dalı Unvanı Derecesi Adedi Niteliği

EĞİTİM FAKÜLTESİ

Yabancı Diller Eğitimi İngiliz Dili Eğitimi Profesör 1 1 Doçentliğini Dil Bilimi Alanında almış, Çocuklarda Anadil gelişimi üzerine çalışmalar yapmış olmak.

Güzel Sanatlar Eğitimi Resim-İş Eğitimi Profesör 1 1 Doçentliğini Güzel Sanatlar Eğitimi alanında almış, Bilgisayar destekli sanat eğitimi alanında çalışmalar yapmış olmak.

Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Sosyal Bilgiler Eğitimi Profesör 1 1 Doçentliğini Yakınçağ Tarihi alanında almış, Osmanlı-Fransız diplomasi ilişkileri üzerine çalışmalar yapmış olmak.

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Kimya Anorganik Kimya Profesör 1 1 Doçentliğini kimya alanında almış, anorganik kimyada katıhal ve kompleks konularında çalışmalar yapmış olmak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir