BurçlarYaşam

Burçların Kişilik Özellikleri

Burçların Kişilik Özellikleri yazımızda tüm burçların kişilik özelliklerini, burçların olumlu ve olumsuz yanlarını ve genel yapısını yazdık.

Burçların Kişilik Özellikleri Nelerdir?

Koç Burcunda Olanların Kişiliği

Koç burcunda olanlar hareketli ve enerjiktirler. Mücadeleden kaçmazlar ve cesurca savaşırlar. Girişimci ve lider kişilikleri vardır. Bir şeyleri başlatmayı severler fakat arkasını getirmezler. Çabuk sinirlenip çabuk yumuşarlar. Düşünmeden çokça hareket ederler.

Boğa Burcunda Olanların Kişiliği

Boğa burcunda olanlar güzelliği ve sanatı severler. Parayı severler ve parasal işler hoşlarına gider. Azimli ve kararlı bir yapıları vardır. Çok inatçı olduğu zamanlarda değişime izin vermemektedirler. Para kazanmada iyi oldukları kadar iyi de harcarlar.

İkizler Burcunda Olanların Kişiliği

İkizler burcunda olanlar iletişimi çok iyi yaparlar. Sevdiği insanları korur. Düşünceleri çok hızlı değişir ve çok zekidirler. En az suç işleyen insanlar bu burçtandır. Konuşmayı çok severler. Teknolojik aletlere karşı çok ilgilidirler. İnterneti ve sosyal medyayı sıklıkla kullanırlar.

Burçların Kişilik Özellikleri-Yengeç Burcunda Olanların Kişiliği

Yengeç burcunda olanlar ev ortamını çok severler. Alınganlık seviyeleri oldukça yüksektir. Bununla birlikte kaprisli de olurlar. Her şeyi kendi üstüne alırlar. Karşı tarafa küstüklerinde karşı tarafın haberi bile olmayabilir. Bir şeye kör kütük bağlanabilirler. Duygularını karşı tarafa iyi bir şekilde yansıtabilir. Sanatçı ruhlu olduğu için sanatsal işlerde başarılıdırlar.

Aslan Burcunda Olanların Kişiliği

Aslan burcunda olanlar şov yapmayı, şov işlerini severler. İnsanları yönetmeyi severler fakat yönetemediklerinde cimrilik oluşabilir. Eğlenceyi çok severler, bazen tembellik çok fazla yaparlar. Gururu çok ön planda olduğu için gururuna dokunan bir şeyi görürse affetmez.

Başak Burcunda Olanların Kişiliği

Başak burcu olan kişiler çok titizdirler. Problemleri çözmeyi severler. Sabırlı ve öğreticidirler. Detaylara çok dikkat ederler. Analiz yapmada çok iyidirler. Evhamlı olabilirler, en ufak bir hastalığı büyütebilirler. En önemli özellikleri çalışkan, üretken ve verimlidirler. Her eve bir tane başak burçlu birisi lazımdır.

Terazi Burcunda Olanların Kişiliği

Terazi burcunda olanlar güzelliğe çok önem verirler. İnsanlar arasında dengeyi bulmaya çalışır. İnsanlar arasında arabuluculuk yapabilirler. Zarif, kibar ve paylaşmayı severler. Kavga etmeyi ve edenleri hiç sevmezler. Terazi insanları ilişkilerinde politik davranırlar ve taraf seçmezler. Bu durum diğerleri tarafından yanlış anlaşılır.

Burçların Kişilik Özellikleri-Akrep Burcunda Olanların Kişiliği

Akrep burcunda olanlar gizli şeyleri çok merak ederler. Bunları çözmek için ellerinden geleni yaparlar. Çok dayanıklıdırlar. Güçlü bir burçtur. Kötü tarafı ise kıskançlık seviyesi üst boyutlara çıkabilir. Karşı tarafa bu kıskançlık yüzünden zarar verebilir.

Yay Burcunda Olanların Kişiliği

Yay burcunda olanlar gezmeyi ve özgürlüğü severler. Sosyal sorumluluk işlerini yay burcunda olanlar yapar. Düşünmeden hareket edebilirler. Aşırı risk alarak işleri batırma da üstlerine yoktur. Kibirlenme özellikleri vardır. Bu özelliklerinden dolayı birçok işi berbat ederler.

Oğlak Burcunda Olanların Kişiliği

Oğlak burcunda olanlar çalışmayı çok severler. Yönetici olma işini iyi başarırlar. Mükemmeliyetçi oldukları için işlerini en iyi yapmayı isterler. Depresif ve karamsar bir enerjisi vardır. Oğlak burçları yapmış oldukları işlerde karamsarlığa düştükleri zaman çekilmez olurlar ve hayatı diğerlerine zehir ederler.

Kova Burcunda Olanların Kişiliği

Kova burcunda olanlar bağımsız ve özgür olmayı severler. Uzay ile alakalı şeyleri merak ederler. Dengesiz bir kişilikleri vardır. Bir dediğini diğer dediği tutmamaktadır. Ben demeyi severler. Yenilikleri severler. Bireysel olarak insanlarla ilgilenmek istemezler fakat toplum olarak insanlarla ilgilenmeyi severler.

Burçların Kişilik Özellikleri-Balık Burcunda Olanların Kişiliği

Balık burcunda olanlar sanatsal yönleri çok fazladır. Hayal gücü oldukça geniştir ve yeni şeyler üretmeyi severler. İlham kaynağı bulmada zorlanmazlar. Bazı zamanlar bağımlılık konuları gösterirler. Gerçeklik algıları bozulabilir ve şizofren olma ihtimalleri vardır.

Burçların Kişilik Özellikleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir