Burçların Enleri-Tüm Burçlar

Burçların İdeal Meslekleri

Burçların İdeal Meslekleri yazımızda burçların ideal mesleklerini, hangi mesleğe daha yatkın olduklarını, ilgi alanlarının hangi mesleğe uyduğunu yazdık.

Burçların İdeal Meslekleri-Hangi Burç Hangi Meslekte Başarılı Oluyor?

Koç Burcu Meslekleri

Koç burcunda olanlar savaşlarla alakalıdır. Adrenalini ve hareketli olmayı severler. Mücadele etmeyi ve kazanmayı çok severler. Cesur ve gözü kara özellikleri vardır. Asker, polis, kahraman, cerrah ve pazarlamacı olabilirler.

Boğa Burcu Meslekleri

Boğa burcunda olanlar güzellik, sanat ve estetikle ilgilidirler. Parayla yapılan işleri çok sever. Muhasebeci olabilirler. Para hesabını kendi adına çok iyi yaparlar. Emlak işleri de yapabilirler. Değerli ve kıymetli şeylere sahip olurlar.

İkizler Burcu Meslekleri

İkizler burcunda olanlar iletişim duyguları çok gelişmiştir. Gazetecilik, habercilik, çocuk işleri yapmak ikizler burcunda olanlardan sorulur.

Yengeç Burcu Meslekleri

Yengeç burcunda olanlar ev ile alakalı işleri çok iyi yaparlar. Mimarlar ve iç mimarlar bu burçtan çıkar. Yemek işleri, ev dekorasyonu, restoran işletebilir, ev ve yemek ile alakalı tüm meslekleri yapabilirler.

Aslan Burcu Meslekleri

Aslan burcunda olanlar şov yapmayı severler. Tiyatro, sinema, görsel sanatlar, gösteri dünyası işleri, kendini gösterebileceği hangi meslek var ise onu yapabilirler.

Başak Burcu Meslekleri

Başak burcunda olanlar temiz ve titiz insanlar olduklarından hemşire olabilirler. Sağlık konusundaki meslekleri yapabilirler. Bakıcı ve sosyal işler yapabilirler. Sabırlı ve öğretici olduklarından öğretmen olabilirler. Her şeyi en ince ayrıntılarıyla takip ederler.

Terazi Burcu Meslekleri

Terazi burcunda olanlar estetik ve güzelliğe önem verirler. Modacılar, tasarımcılar, mimarlar, güzellikle alakalı işler yapabilirler. Hoş ve güzel olan meslekleri seçerler. Sanat işleri ve müzik işlerini yaparlar. Kuaförler ve dansçılar da bu burçtandır.

Akrep Burcu Meslekleri

Akrep burcunda olanlar gizli saklı işleri merak eden ve bunları çözmeye çalışan özellikleri vardır. İllegal işleri yapabilirler. Ajanlar, mafya babaları, askerler, polisler, doktorlar bu burçtan çıkabilir. Kanlı ve kesmeli işleri yapabilirler.

Yay Burcu Meslekleri

Yay burcunda olanlar gezmeyi çok severler. Turizm işleri onlarındır. Organizasyon işleri de yay burçlarından sorulur. Sosyal işleri yaparlar. Hukuksal işleri de yapmaktadırlar.

Oğlak Burcu Meslekleri

Oğlak burcunda olanlar yönetici olurlar. Çalışmayı çok severler. Sorumluluk alırlar ve işlerini en iyi şekilde yapmak isterler. En büyük iş adamları ve yöneticiler oğlak burcundan çıkar. Yatırım ve ticareti iyi yaparlar.

Kova Burcu Meslekleri

Kova burcunda olanlar bağımsızlığı sever, uzay işlerine meraklıdırlar. Elektrik, elektronik, genetik bilimi ve geleceğin meslekleri bu burçtan çıkar. Bilim adamı, bilgisayar işleri mesleklerini yapabilirler.

Balık Burcu Meslekleri

Balık burcunda olanlar sanatsal meslekleri yaparlar. Sanatla alakalı tüm meslekler balık burcunda olan kişilerden çıkar.

Burçların İdeal Meslekleri.

(Görüntüleme: Toplam 102, Bugün 1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön