Burçların Enleri 2018

Burçların Enleri 2018

Burçların Enleri 2018 yazımızda tüm burçların 2018 yılında en hissedilen duygusunu ve diğer genel yaşayışını yazdık.

12 Burç Enleri

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koç burcu olanlar 2018 yılında en paylaşımcı kişiler olacaklardır. Son 7 yılda yaşadığınız tüm dağınıklıkları geride bırakarak, kendinizi diğer insanlarla paylaşacaksınız. Hayatınızda net kırılmalar olacaktır ve olumsuzlukları geride bırakacaksınız. Duvarlarınızı kıracaksınız.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

2018 yılında en itibarlı olanlar boğa burcunda olanlar olacaklardır. Saygı göreceksiniz ve kırgınlıklarınız geride kalacaktır. Bu yıl hayatınızın alt yapısı değişecektir. Kendi kırılganlığınızı iyileştirmenin yanı sıra çevrenizdeki insanları da iyileştireceksiniz. 2018 yılından memnun kalacaksınız.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

2018 yılında en huzurlu olanlar ikizler burçlarıdır. İstedikleriniz ve hayalleriniz gerçekleşecektir. Önümüzdeki 2,5 yıl boyunca isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Huzur hem içinizde hemde yaşamınızın her anında sizlerle birlikte olacaktır.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Temmuz ayından sonra sevginizi paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz. Dünya sizin etrafınızda dönmeye başlıyor. Son 7 yılda yaşamış olduğunuz kırılmalar ve korkular bu yıl iyileşecektir. Seveceğiniz, sayacağınız ve değer vereceğiniz insanlarla tanışacaksınız. Hayatınızda yenilikler olacaktır ve yeni insanlarla tanışacaksınız.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

2018 yılının en şanslı kişileri aslan burcunda olanlardır. Büyük dönüşümler yaşayacaksınız. Çocuk sahibi olabilir, evlenebilir, ev alabilir, araba sahibi olabilirsiniz. Bu tür dönüşümler sizin için gerçeğe dönüşecektir.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

İnsanların gücenmesini istemiyorsunuz fakat siz çok gücendiniz. Kazanmayı sevmeniz sizi mutlu ediyor. Paralar kazanacaksınız, sevilecek ve sayılacaksınız. 2018 yılında her alanda en kazançlı burç başaktır.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

2018 yılında en çok para kazanacak kişiler teraziler olacaktır. Kariyerinizi düzenleyerek itibarınızı yükselteceksiniz. Belirsizlikleri düzenleyeceksiniz. İlişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Kazanan, kazandıran ve diğerlerine yük olmayan bir yıl geçireceksiniz.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

En çok konuşulacak burç akrep olacaktır. İtibar, şans ve aranılan kişi olarak sizler gündeme geleceksiniz. Size eleştiriler yapılacaktır aynı zamanda kıskanılacaksınız.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Son yıllarda çok yoruldunuz ve yaşamdan bıktınız. 2018 yılında şanslı olacaksınız. Özellikle ikinci 6 aydan sonra en şanslı burç yay olacaktır. Evlenmeye hazırsınız ve çocuk sahibi olma ihtimaliniz çok yüksektir. Yılın en mutlu burcu yaylardır.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

2018 yılında en çok değişime uğrayacak burç oğlaktır. Yaşamayacağınız şey kalmayacaktır. Sorun olan şeyleri çözeceksiniz ve ötelediğiniz şeyleri de göreceksiniz.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

2018 yılının en baskıcı burcu kovadır. Herkesi baskı altına alabilirsiniz. Kalbinize baskı kuracaksınız ve zihninizi ön planda tutacaksınız. Hayatınız ile ilgili cesur adımlar atacaksınız. Liderlik özelliklerinizi göstereceksiniz. Hayata bağlanıyorsunuz ve geçmiş kırgınlıklarınızı unutuyorsunuz.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Geçmiş yıllarda belirsizlikler canınızı çok sıktı ve bekleyip gözlemlediniz. 2018 yılında sizi alacağınız kararları herkes görecek ve kabul etmek zorunda kalacaktır. 2018 yılında en ön planda olacaklar sizlersiniz. En sakin ve en istediğini elde eden de sizlersiniz.

Burçların Enleri 2018-Zeynep Turan’ın videosundan yardım alınmıştır.

Yorum yapın