Burç Yorumları

Burçları Neler Bekliyor Şubat 2017

Burçlar

Burçları Neler Bekliyor Şubat 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlar haftalık yorumları yazdık.

Burçları Neler Bekliyor Şubat 2017-Koç Burcu

Koç burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel gözüküyor, aşk durumları ise iyi durumda gözükmektedir. Göremediğiniz her şeyle yüzleşeceğiniz bir hafta olacak. Düşünerek konuşmaya ve endişe etmemeye çalışın. Öfkenizi kontrol altına almayı deneyin. Çocuklarınızla aranızda tartışmalar yaşanabilir. Bunlara dikkat edin. İş hayatınızda ön planda olacaksınız. Beslenmenize ve uyku düzeninize dikkat edin. Yalnız olan koçlar yeni ilişkilere başlayabilirler.

Boğa Burcu

Boğa burcunda sağlık durumu iyi, para ve aşk konuları mükemmel derecede olacaktır. Hafta boyunca ruh sağlığınıza özen gösterin. Disiplinli olun ve güvenli adımlar atmaya çalışın. Eleştirilere açık olun. Bu hafta fazla alınganlık gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınıza ilişkileriniz de dikkat edin. Çevrenizde yalnızlık duygusu çekmeye başlayabilirsiniz. Ama yalnız olmadığınızı fark edeceksiniz. Düşünmeden ani kararlar vererek harcamalarda bulunmayın. Sinirlerinize hakim olun. Bu hafta yıkıcı olmayın, yapıcı olmayı deneyin.

İkizler Burcu

Sağlık ve aşk durumu mükemmel para iyi durumda gözükmektedir. Bu hafta kontrolü elinizden bırakmayın. Güvenmediğiniz ve emin olamadığınız işleri yapmayın. Kendinizi sağlama alın. Karşıdakilere kendinizi doğru ifade edin. Yanlışlıklara mahal vermeyin. Parasal konudan imzalar ve sözleşmeler yapabilirsiniz. Yatırım yapma konusu gündeminizde olabilir. Sözleşmeyi okumadan altına imzayı atmayın. Yeni iş teklifi alırsanız değerlendirmeyi unutmayın. Aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizi önemseyin ve davranışlarınız saygılı olsun.

Burçları Neler Bekliyor Şubat-Yengeç Burcu

Sağlık ve para durumu mükemmel aşk durumu iyi gözükmektedir. Sorumluluklarınızın arttığı bir hafta dasınız. Özgürleşme çabanızın olduğu günler desiniz. Ailenizde oluşacak maddi gelişmelerde sevineceksiniz. Sezgilerinizi dinleyin ve içinizden gelen sese kulak verin. Kararlarınızı içinizden gelen isteğe göre verin. Yönetici özelliğinizi kullanacağınız kişilere ders verebilirsiniz. Bu hafta lider yönünüzü daha fazla sergileyeceksiniz. Evli iseniz evliliğinize daha fazla zaman ayırın. Aile içi ilişkilerinizi güçlendirin. Sizin kişiliğinizi yansıtabileceğiniz ortamlarda olmaya dikkat edin.

Aslan Burcu

Aşk, para ve sağlık durumu mükemmel gözükmektedir. İş hayatınız da ön planda olacaksınız. Bu haftayı iyi değerlendirirseniz çok iyi bir hafta geçirebilir siniz. Bu hafta çok rahat olacaksınız. Bilinçli bir kişi olduğunuzun faydasını bu hafta göreceksiniz. Bilinçli olmanın faydasını tekrar dan yaşayacaksınız. Yeni bir ev ve araba alabilirsiniz. Sürpriz bir yerden para alabilirsiniz. Borçlarınızı ödeyememe sıkıntısından yavaştan kurtuluyorsunuz. Yeni iş görüşmeleri ve teklifler alacaksınız. İlişki yapacaksınız diye aceleci olmayın, hız size iyi gelmiyor. Yavaş ama iyisi olmasını bekleyin. Sağlam temelli ilişkilere başlayın.

Başak Burcu

Aşk, para ve sağlık durumu mükemmel gözükmektedir. İşleriniz, yükleriniz ve sorumluluklarınız bakımından hafifleme haftasına girmiş bulunmaktasınız. Eşiniz veya sevgilinizle olan konular sizleri meşgul edebilir. Eşinizin yaşadığı sorunlarda onun yanında olun. Kırgın olduğunuz kişilerle barışacağınız bir hafta olabilir. Bu hafta tüm yüklerinizden kurtulacaksınız. Size sevgi gösteren kişilerle tanışacaksınız.

Terazi Burcu

Aşk ve sağlık durumlarınız mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. Geçici olacak problemler yaşayabilirsiniz. Geçici maddi problemler yaşayacaksınız. Yeni bir iş bulmadan, işinizi bırakmayın. Karamsal düşünceleri kafanızdan atmayı deneyin. Aile içinde sizi kıskananları göreceksiniz. Kınamamaya özen gösterin. Kınadığınız her şeyi kendinizin de yapacağınızı unutmayın.

Burçları Neler Bekliyor Şubat-Akrep Burcu

Aşk ve sağlık durumlarınız mükemmel para durumunuz iyi gözükmektedir. Bu hafta perşembe gününe kadar zorlanmalar yaşayacaksınız. Akılcı konuşmalara ihtiyacınız var. Akıl alacak kişilerle sohbet edin. Bu hafta mantığınızla hareket edin. Evli akrepler eşiyle sorunlar yaşayabilir. Parasal konularda sıkıntılar çekebilirsiniz. Akrabalar içindeki kırgınlıklar bitecektir. Bu hafta sorumluluklarınızı yapacaksınız, hafta sonuna doğru seyahat ve tatile çıkabilirsiniz.

Yay Burcu

Para ve sağlık durumu mükemmel aşk durumunuz kötü gözükmektedir. İlişkilerde baskı kurma ve otorite sağlama duygusu ilişkileriniz de bozulmalara neden olabilir. İş hayatınız da çok fazla güvensizlik ve şüpheye düşüyorsunuz. Bu davranışınız arkadaşlıklarınız da dağılmalara neden oluyor. Bu hafta çok gerginsiniz, gerginliğinizin size zarar vermesini engelleyin. İş hayatınız da net olun. Ne istiyorsanız bunu doğrudan ilgili olan kişiye söyleyin. Bağırsak sorunlarınıza dikkat edin. Sakinliği elden bırakmayın.

Oğlak Burcu

Sağlık ve para durumu mükemmel aşk durumu iyi gözükmektedir. Emek verdiğiniz işlerin sonucunu bu hafta alıyorsunuz. Parasal konularda çok fazla sorumluluk taşıyabilirsiniz. Beklenmedik borçlarınız çıkabilir. Sizlerde para gelişi ve gidişi fazla olacaktır. Aşk hayatında sürprizlere açık olun. İşsiz olanlar yeni işlere adım atma konusunda bu hafta şanslılar. Bazı arkadaşlarınızla yol ayrımına geliyorsunuz. Yeme-içme alışkanlıklarınızı bir düzene oturtun. Para harcamadan korkmayın.

Kova Burcu

Para ve sağlık durumu mükemmel aşk durumu kötü gözükmektedir. Eşiniz ve çevrenizde bulunan kişilerle sorunlarınız var. Arkanızdan iş çevirenlere dikkat edin. Arkadaşlarınızı iyi seçin. Hiçbir şeyi kafanıza takmayın ve rahat olun. Parasal konularda temkinli davranın. Spor yapmaya özen gösterin. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

Burçları Neler Bekliyor Şubat-Balık Burcu

Sağlık ve para durumu mükemmel aşk iyi durumda gözükmektedir. Etrafınızda ki konuşmaları ciddiye almayın. Acele işlerden kaçının ve sakin bir hafta geçirmeye çalışın. İlişkinizde geçmiş sayfaları açmayın. Eşinizle açmış olduğunuz yaşamda devam edin. Alışveriş yaparak eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz. Planlı olmayı devam ettirin.

Burçları Neler Bekliyor Şubat 2017.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.