Ana sayfa » Burçlar » Burçları Neler Bekliyor Ocak 2017
Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burçları Neler Bekliyor Ocak 2017

Burçları Neler Bekliyor Ocak 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait haftalık yorumları yazdık.

Burçları Neler Bekliyor Ocak 2017-Koç Burcu

Koç burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel gözüküyor, aşk durumları ise iyi durumda gözükmektedir. Bu hafta ilişkiler ve iletişim yönünden gözden kaçırdığınız, sosyal bir hayat yaşayan koçlar içe dönmek yerine dışa açılmak isteyeceksiniz. 5 marta kadar Venüs gezegeninin etkisinde olacaksınız. Bir yerlere harcama yapacaksanız 5 marta kadar yapın sonrasında yapmanız olumlu olmayacaktır. Merak edilmeden yaşamayı tercih edeceğiniz günlere gelmiş bulunuyoruz. Yapmış olduğunuz işlerde kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızın samimi olup olmadığını sorgulayacaksınız. Bu hafta para konusunda bereketli hafta dasınız. Sağlık konularında meraklı olacaksınız. Sağlığınız hakkında araştırmacı olup kontroller yapabilirsiniz. Koçlara karşı oynanan kirli oyunlar bu hafta ortaya çıkacak.

Boğa Burcu

Boğa burcunda sağlık, para ve aşk konuları mükemmel derecede olacaktır.  Geçen aylarda ruhsal gerilim yaşayan boğalar bu haftayla birlikte kendilerini geliyorlar. Kariyerinde önünü göremeyen, gelecekte nasıl daha iyi yerlere gelebileceğini şuan ki çalışma hayatını sorgulayan boğalar, bu hafta beklentilerini karşılayacaktır. Çözülemeyen sorunların çözülmesi ve problemlerin çözüme kavuşma haftası olacaktır. Kilolarınız varsa zayıflama adına bu hafta diyete başlaya bilirsiniz. Görüntünüzde değişim yapmak isteyeceksiniz. Yeni projelere kendinizi hazırlayın. İş , mekan, ortam değişimi yaşanabilir. Sağlığınız oldukça iyi durumda.

İkizler Burcu

Sağlık ve aşk durumu mükemmel para iyi durumda gözükmektedir. Maddi konularda hassa olacağınız bir haftaya girmiş bulunmaktasınız. Elinizde bulunan imkanların gitmesinden azalmasından korkabilirsiniz. Zihinsel kargaşalarla boğuşacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Kavga yapmaktan uzak durun. Ego çatışmalarından zarar görürsünüz. Eğer evliyseniz, evliliğinizde ben den çok biz olarak bu evliliği sürdürün. Bencil olmayın. Öfkenize hakim olun. Karamsarlığınızdan kurtulmaya çalışın.

Burçları Neler Bekliyor-Yengeç Burcu

Aşk ve para durumu mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Sosyal yaşamda arkadaşlıklarınız da haksızlıklara uğradığınızı düşündüğünüz bir haftayı geride bıraktınız. Yıkılmış ilişkileri toplamak bu hafta göreviniz olacaktır. Kırgınlıkları, dargınlıkları ve belirsizlikleri bu hafta ile birlikte hayatınızdan uzaklaştırın. İlişkilerinizi dengelemeye çalışın. Para kazanmak konusunda iyi durumdasınız. Sevginizi çevrenize gösterin. Akıl sağlığınızı korumaya özen gösterin.

Aslan Burcu

Aşk ve para durumu mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Bu hafta ruhsal birikim nedeniyle bedenen ve ruhen kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Fazla sorgulamayın durumu kabul etmeyi deneyin. Para bekliyorsanız para, itibar bekliyorsanız itibar bu hafta sizinle olacaktır. Mantığınızı öne çıkartın sizin için iyi olanı yapın. Oluşan yorgunluğun geçmesi yakındır. Zihinsel olarak kendinizi yormayın. İçsel huzurunuzu koruyun.

Başak Burcu

Aşk ve para durumu mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Gülme alışkanlığınıza devam edin. Sağlığınıza dikkat edin. Tansiyon, bağışıklık sistemi gibi hastalıklara dikkat edin. Yaşam kalitenizi arttıracak ortamlarda bulunmaya çalışın. Negatif yapılı kişilerden uzak durun. Hayatınıza yeni insanlar girebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsanız bu hafta bu yönde olumlu sonuçlar alacaksınız. Maddi konularda tamamlayacağınız işleri yapacaksınız. İş hayatınızda terfi alabilirsiniz. Sürpriz paralar kazanabilirsiniz. Mutlu insanlarla beraber olun.

Terazi Burcu

Aşk, para ve sağlık durumlarınız mükemmel gözükmektedir. Yaşadığınız kargaşalar bu hafta sona eriyor. Duygusal açıdan beklediğiniz şefkati ve ilgiyi bu hafta göreceksiniz. Aşkta ve sosyal yaşamda aradığınız dengeyi bulacaksınız. İş yaşantınızda son derece aktif olacaksınız. Hissettiğiniz şeylere tutunun ve hissettiğiniz gibi yaşayın. Sorununuz olduğu akrabalarınızla aranız düzelebilir.

Burçları Neler Bekliyor-Akrep Burcu

Aşk, para ve sağlık durumlarınız mükemmel gözükmektedir. İş yaşamınızda hareketli bir hafta olacak. Size problem olan ne varsa bu hafta ile bunların çözümlerini bulacaksınız. Maddi konularsa kendinizi rahat hissedeceksiniz. Geleceğinizi planlarken yapmış olduğunuz planların ne kadar doğru olduğunu düşünüp kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Yakınlarınızla olan ilişkileriniz daha da güçleniyor. Çok iyi paralar kazanacaksınız. Sağlam adımlar atacaksınız. Kazandıkça kazanacaksınız.

Yay Burcu

Para, sağlık durumu mükemmel aşk durumunuz iyi gözükmektedir. Bazı kırgınlıklar, bazı şüpheler bazı ilişkilerde dalgalanmalara neden oluyor. Güvensizlik içinde olmamaya çalışın. Negatif duygular beslemeyin. Bu hafta sizi zorlayan işlerde sakin kalmaya çalışın. Ön yargılı ve agresif olmamaya çalışın. Haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz. Haklı olduğunuz konularda kimin ne dediğini çok da umursamayın. Bilinç altınızı güzel olan şeylerle doldurun.

Oğlak Burcu

Aşk ve para durumu mükemmel sağlık durumu kötü gözükmektedir. Bu hafta kazalara açık durumdasınız. Kendinize çok dikkat edin. Olumsuz düşünen kişilerden uzak durun yoksa sizin de içinizi karartırlar. İftiraya uğrayabilirsiniz, umursamayın. Arkadaşlıklarınızı ve dostlarınızı iyi seçin, size kötülüğü dokunacak olanlardan uzak durun. Güler yüzlülüğünüzü bir başkası için kaybetmeyin. İş hayatınız başarılı geçecektir.

Kova Burcu

Para durumu mükemmel, sağlık durumu iyi ve aşk durumu normal seyrinde gözükmektedir. Bu hafta yanlış anlaşılmalara açık olduğunuz bir süreç yaşıyorsunuz. Kendinizi doğru ifade etmeye özen gösterin. Bu haftanız çok hareketli geçecek. Yoğun bir iş temposu sizleri bekliyor. Hedefinizi belirleyin ve karasızlıktan uzak durun. Aşk hayatınızda ise tartışmaktan uzak durun. Sevdiğinize karşı taktik uygulamaya çalışmayın. Sakin, huzurlu ve güvenli bir yaşam geçirin.

Burçları Neler Bekliyor-Balık Burcu

Sağlık ve aşk durumu mükemmel para iyi durumda gözükmektedir. Maddi konularda yeni fırsatlar elde edeceksiniz. İş hayatınızda moralinizi yüksek tutun. Yarınlarınız için duyduğunuz kaygı ve endişelerinizi geride bırakın. Güven duygunuzu iş ve arkadaşlıklarınız da arttırmaya özen gösterin. İşinizi hakkıyla yapın. Geciken bir evlilik veya başlayamadığınız bir ilişkiniz varsa bu hafta alabileceğiniz tekliflere açık olun. Beslenmenize dikkat gösterin. Bu hafta her şeyde yolunuz açık.

Burçları Neler Bekliyor Ocak 2017.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir