Burç Yorumları Temmuz

Burç Yorumları Temmuz 2019

Paylaş

Burç Yorumları Temmuz 2019 yazımızda 12 burcun Temmuz ayına yönelik yorumlarını yazdık. Genel olarak Temmuz ayında ilginç olaylar yaşanacak.

Burç Yorumları Temmuz Ayı

Balık

Aşk hayatınızda hızlı gelişmeler yaşanacak. Bebek bekleyenler ve isteyenler için doğru bir zaman. Çocuğu olanlar, çocuğuyla alakalı haberleri hızlı bir şekilde alacaktır. Üretici işlerinizde hızlı gelişmeler yaşanacak. Temmuz başında enerjinizi başka alanlara kaydıracaksınız. İş hayatınızda çok fazla çalışmanız gerekecek. Kalp sağlığınıza ve sırt bölgenize dikkat edin. 8 Temmuz’dan sonra büyük bir iş girişimde bulunmamaya özen gösterin. 16 Temmuz’dan sonra sosyal hayatınızda hızlı gelişmeler olabilir. Çevre değişiklikleri olabilir. 23 Temmuz’dan sonra algınız tamamen iş hayatınıza kayacak.

Koç

Ev, aile ve yuva alanlarınızda hızlı kararlar ve yeni başlangıçlar olabilir. Bu alanlarda önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. 2 Temmuz’dan sonra ilginiz daha çok aşk hayatınızda ve çocuklarınızda olacak. Evinizde tadilat yapabilirsiniz. 8 Temmuz’dan sonra aşk alanınız gerileyecek. Aşk hayatınızda iletişim sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Sanatsal yönünüz artıyor. 19 Temmuz’dan ayın sonuna kadar ev, aile ve yuva alanlarınıza dikkat edin. Ev alım, satım işleriniz varsa dikkatli olun. 16 Temmuz’dan sonra kariyer alanında hızlı gelişmeler yaşanacak.

Boğa

Kısa vadeli yolculuklar, kısa vadeli eğitim ve iletişim konularınız hızlanacak. Yakın çevrenize odaklanacaksınız. Evinizi, ailenizi ve yuvanızı iyi organize edeceksiniz. Hızlı bir dönem geçireceksiniz ve evinize çok fazla kişi gelebilir. 8-19 Temmuz arası aile büyüklerinizle iletişiminize dikkat edin. 16 Temmuz itibariyle parasal konularda krizler yaşayabilirsiniz. Ani seyahat yapabilirsiniz. Güç çekişmelerinden uzak durun.

İkizler

Parasal getirilerinize odaklanacaksınız. Elinize geçecek parayla rahatlayabilirsiniz. Parasal konularda daha iyi adımlar atmak isteyeceksiniz. Sevdiklerinizi daha fazla önemseyeceksiniz. Bu dönem çok gezeceksiniz ve kısa süreli geziler gündemde olabilir. Kardeşlerinizle olan ilişkilerinize dikkat edin. “Ben bilirim” tavrından uzak durun. Yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminize 19 Temmuz’a kadar dikkat edin. Teknolojik bir aletiniz bozulabilir. Ortak parasal konular gündemde olabilir. Ani kararlardan uzak durun.

Yengeç

Hayatınızı ilgilendirecek önemli bir aya başlıyorsunuz. 1-2-3-4 Temmuz’da doğanlar yeni atılımlar yapabilir. Yaptığınız işlerde kendinizi ortaya koyacaksınız. Yükseleni yengeç olanlar fiziki görünümünü değiştirmek isteyebilir. Ani olaylara hazır olun. Parayla ilgili mücadeleniz artıyor. Ev, aile yaşamınızda harcamalarınız artıyor. 3 Temmuz’dan sonra kendinizi daha fazla önemseyeceksiniz. 19 Temmuz’dan sonra insanlar üzerinde yanlış intiba bırakmamaya özen gösterin. 1 Ağustos’a kadar büyük anlaşmalardan uzak durun.

Aslan

Temmuz ayında sağlığınızı kuvvetlendirmelisiniz. Hiç beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Mide ve gaz sorunlarına karşı dikkatli olun. Yabancılarla işler olabilir. Enerjinizi kendinize kaydırıyorsunuz. Hızlı olmak isteyeceğiniz için, konuşmalarınıza ve hareketlerinize dikkat edin. 8-19 Temmuz arasında büyük imzalardan uzak durun. 19 Temmuz’dan sonra geçmiş konular karşınıza değişik bir şekilde gelecek. İş yaşamınızda yeni kararlar alabilirsiniz. 23 Temmuz’dan sonra rahatlayacaksınız.

Başak

Çevrenizi değiştirme kararı alabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve sosyal yaşamınızı değiştirebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek kararlar alabilirsiniz. Sevdiklerinizin arkanızda durmasını isteyeceksiniz. Harcamalarınıza ve anlık çıkışlarınıza dikkat edin. 19 Temmuz’a kadar büyük girişimlerden uzak durun. 19 Temmuz’dan sonra eski arkadaşlarınızla bağlantılı olacaksınız. Aşk hayatınızda krizler yaşanabilir. Sosyal hayatınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Terazi

Kariyer ve iş konularında hızlı bir takım olaylar karşınıza gelecektir. Uzun zamandır beklediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Annenizin hayatında önemli gelişmeler olabilir. 2 Temmuz’dan sonra enerjinizi daha fazla arkadaşlarınızla harcayacaksınız. Arkadaş ortamlarınızda biraz daha uyumlu olun. 16 Temmuz’dan sonra ev, aile ve yuva alanlarında duygusal sorunlar ortaya çıkabilir. Kariyerinizde veya ailenizde yaşadığınız zorlanmaları diğer taraflara yansıtmayın.

Akrep

Geleceğinizi ilgilendiren bir aya giriş yapıyorsunuz. İş yaşamınızda hızlı gelişmeler yaşanacak. Hızlı kararlar ve hızlı başlangıçlar bu dönemde devrede olacak. Bir seyahat gündeminize gelebilir. Kariyerinizde mücadeleci yapınız ön plana çıkabilir. Toplum önündeki sert çıkışlarınız size zorluk yaşatabilir. Göz önünde olduğunuz ortamlarda sözlerinize dikkat edin. Yakın çevrenizde yaşanan duygusal olayların içinde kendinizi bulabilirsiniz. İletişimsel konularda kararlar alıp, bunları uygulamak isteyeceksiniz. Bazı işlerinizde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. 23 Temmuz’dan sonra kariyer alanında kendinizi göstereceksiniz.

Yay

Ortak paralar konusunda önemli açılımlar gündemde olacak. Miras konusu çözülebilir veya ortaya miras çıkabilir. Finansal konular gündeme gelebilir. Önümüzdeki 6 ay parasal konular merkezinizde olacak. Yolculuklar yapabilirsiniz. Daha az tanıdığınız kişilerle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Arabalı yolculuklarda kazalara karşı dikkatli olun. 19 Temmuz’a kadar büyük alanlarda iş yapmayın. Kimseden borç almayın ve kimseye borç vermeyin. Parasal kriz yaşayabilirsiniz.

Oğlak

İkili ilişkiler ve özel hayatınızda önemli kararlar alacaksınız. Evlenme kararı alabilir, taşınabilir veya ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz. Enerjiniz parasal konulara kayıyor. Tehlikeli insanlardan ve yerlerden uzak durun. 19 Temmuz’a kadar büyük bir borcun altına girmeyin. 19 Temmuz’dan sonra sevdiğiniz insanla ilişkileriniz ters gidebilir. 16 Temmuz’dan itibaren hayatınızda büyük yenilikler yapmak isteyeceksiniz. İlişkilerinize dikkat edin.

Kova

İş yaşamınızda önemli değişimler yaşanacak. İş değiştirmek isteyenler veya iş görüşmesi yapacakların hayatı hızlanacaktır. Enerjinizi daha fazla sevdiğiniz insana kaydıracaksınız. 8 Temmuz’dan sonra geçmişte unutamadığınız birisini daha fazla düşünebilirsiniz. Bu kişiden haberler alabilirsiniz. 19 Temmuz’a kadar büyük anlaşmalardan kaçının. Bu tarihten sonra iş yaşamınıza ve sağlığınıza dikkat edin. Bir konunun iç yüzünü görebilirsiniz.

Burç Yorumları Temmuz 2019-Hande Kazanova‘nın videosundan yardım alınmıştır.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.