Burç Yorumları

Burç Yorumları 9-15 Ekim

Paylaş

Burç Yorumları 9-15 Ekim 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 9-15 Ekim 2017

Koç Burcu

Birlikte çalıştığınız çalışma arkadaşlarınızın davranışları hayatı ciddi şekilde sorgulamanıza neden olabilir. Kişileri olduğu gibi kabul edin. Partnerinizin size olan kuşkularını ortada kaldırmaya dikkat edin. Ailenizin sizin sevginize ihtiyacı olabilir. Arkadaşlarınızın sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir.

Boğa Burcu

Kariyerinizde yükselmek için fazla mücadele yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevmediğiniz bir işi yapmak zorunda kalmayın. Çalıştığınız iş yerinde ihtiyaçlarınızın yerine getirilmesi için diğerlerine bu konulardan bahsedin. En son söylenmesi gereken sözleri başlarda söylememeye dikkat edin. Uyumadan önce içinizi dinleyin.

İkizler Burcu

Kendinize değer vererek mutluluğunuzu arttırabilirsiniz. Geçmişte sizi üzmüş, hataya sürüklemiş ilişkilerle yüzleşebilirsiniz. Geçmişe ait düşünceleri artık bırakın. Aşk hayatınızda kıskançlık yapmaktan uzak durun. Güvensizlik hissettiğiniz kişileri aileniz ile paylaşmaktan çekinmeyin. Aileniz ile ilişkilerinizi dengede tutmaya devam edin.

Burç Yorumları 9-15 Ekim 2017-Yengeç Burcu

Çalışma ortamında dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. İş hayatında yükseliyorsunuz ve gelirleriniz artıyor. Gerçek dostlarınızın kim olduğunu belirlediğiniz bir haftadan geçiyorsunuz. Sağlam adımlar atarak iyi ilişkiler kurmak sizin elinizde olacaktır. Borç para isteyenlere, eğer içinize siniyorsa verin. Kısmeti çıkanlar geleceğe devam edebilir.

Aslan Burcu

Siz olgunlaşırken çevrenizdekiler sizin kadar olgun olmayabilir. Sorumluluklarınızı artık rahatlıkla alabilirsiniz. Dedikodunuz yapıldıktan sonra size bunu söyleyen kişileri hayatınızdan mutlaka çıkartın. Söz taşıyan insanlardan uzak durun. Partneriniz tarafından size hazırlanan sürprizlere tepkisiz kalmayın.

Başak Burcu

Yeni başladığınız ilişkinin geçmişte olduğu gibi zorluklar yaşatmasından korkabilirsiniz. Geçmiş ilişkiniz ile şimdiki ilişkinizi kıyaslamayın. Evli olanlar güven duygusunu sağlamlaştıracak ortamı oluşturmalıdır. Kendinize olan duyduğunuz sevgiyi ve önemi sorgulamanız gerekiyor.

Terazi Burcu

Birlikte çalıştığınız kişilerde kaygılar ön plana çıkabilir. Güven duymadığınız kişilerle mesafeyi koruyun fakat tepkisel davranışlarda bulunmayın. Partneriniz de öz güven eksikliği görebilirsiniz. Partnerinize bu eksikliği gidermek için yardımcı olun. İlişkinizin enerjisini bölen her şeyi hayatınızdan uzaklaştırın. İçsel dünyanızda sorun olan her şeyi çözümlemeniz faydanıza olacaktır.

Burç Yorumları 9-15 Ekim 2017-Akrep Burcu

Hayalleriniz ve hedefleriniz konusunda inanılmaz isteklisiniz. İş hayatınızda yaşadığınız karamsarlıklarınız bu hafta itibariyle bitiyor. Hayatınızdan netsizliği çıkarmanız gerekiyor. Planlamış olduğunuz şeyleri sezgileriniz sayesinde gerçekleştiriyorsunuz. Ailenizin kavgalarına karışmayın ve eleştirici tutum sergilemeyin. Nasihat ederek anlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Yay Burcu

Parasal konularda gelecek adına sorun oluşturmasın diye önlemler alabilirsiniz. İş ve çalışma hayatınızda kendinize duyduğunuz güven artıyor. Partnerinize evlilik için zamana ihtiyacınız olduğunu açıklayın, ondan kaçmaya çalışmayın. Omurganıza dikkat edin.

Oğlak Burcu

Geçmişe ait yıkıcı sorunlardan arınıyorsunuz. Yaşamınızda yeni planlar yapabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız veya çalışmayı planladığınız kişiler sizi hayalperest görebilir. Onlar böyle düşünebilir siz umudunuz kaybetmeden hayallerinize sıkıca tutunun. İş hayatınız istediğiniz gibi gerçekleşiyor. Partnerinize karşı yumuşak olun. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Kova Burcu

Birlikte çalıştığınız kişiler sizi eleştirebilir. Yine bir çok kişi dedikodunuzu yapacaktır. İş yaşamınızda bir çok fırsat yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz çalışma ortamı iyiyse değiştirmeyi düşünmeyin. İlişkilerinizde kıskançlıktan uzaklaşın. Partnerinizle kaliteli akit geçirmeye özen gösterin.

Burç Yorumları 9-15 Ekim 2017-Balık Burcu

İş ve kariyer yaşamınızda güvensizlikleriniz olabilir bunun geçici olduğunuz bilin. Sizden saklanan her şey önünüze gelebilir. Maddi konudan önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Evli olanlar romantizmi arttırmalıdır. Sağlığınızda psikolojik etkilere dikkat etmelisiniz. Ruhunuzu yoracak hiç bir şeyi bünyenizde barındırmayın.

Burç Yorumları 9-15 Ekim-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.