Burçlar

Burç Yorumları 8-15 Nisan 2019

Burç Yorumları 8-15 Nisan 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 8-15 Nisan 2019 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Aşk konusunda beklenmedik sürprizlerle karşılaşacaksınız. Özgüveniniz yüksek olmalı. Kendi başınıza kalmak ve mola vermek isteyebilirsiniz. Ayrı olanlarda kavuşmalar olacaktır. Çiftler arasında yaşanan geçimsizlikler sona erecektir. Sizi mutsuz eden kişileri artık hayatınızda barındırmak istemeyeceksiniz. İnsanların sizi yıpratmasına artık izin vermeyeceksiniz. Parasal konularda yarım kalan işleriniz istediğiniz gibi sonuçlanacak. Uyku düzeninize dikkat edin.

Boğa Burcu

Gelirinizi arttıracak büyük planlar yapacaksınız. Gelirlerinizin artması için daha planlı ve programlı olacaksınız. Düşüncelerinizi hayata geçirmede hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Aile yakınlarınıza manevi olarak destek olabilirsiniz. Sevdiklerinize sevdiğinizi göstermekten kaçınmayın. Zayıflamaya karar vermiş olanlar düzenli beslemeye özen gösterin. Duygularınızı kendi içinizde yaşamayın ve insanlarla paylaşın. Kendinizi konuşarak anlatın.

İkizler Burcu

Tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Hayalleriniz için artık harekete geçin. Kafanızdaki işleri uygulamaya geçeceksiniz. Hiçbir konuda kendinizi durdurmaya çalışmayın. Eşinizin desteği sizi motive edecektir. İyi bir dinleyici olmaya ve çok konuşmamaya özen gösterin. Her şeye karşı muhalefet olmayın. Kimsenin zorlamasıyla yeni bir ilişkiye başlamayın. Baş ağrılarına dikkat edin.

Burç Yorumları 8-15 Nisan 2019-Yengeç Burcu

İş ile ilgili planlar yapın. Hayata olumlu bakmaya devam edin. Biraz dinlenmek size iyi gelecektir. Ciddi travmalardan geçtiğiniz için hayata daha olumlu bakmaya önem verin. Hayatınızın çıkmaz noktalarına odaklanmayın tam tersi hayata olumlu bakın. Ruhunuza ne iyi geliyorsa onu yapın. Geçmişle hesabınızı bitirmelisiniz.

Aslan Burcu

Sizi heyecanlandıran ve geren haberler alacaksınız. Önceki arkadaşlarınız sizin hakkınızda dedikodular yapabilir. Dedikodulara kulaklarınızı kapatın. Beklenmedik sürpriz gelirleriniz olacak. Bu sayede kendinizi güçlü ve güvende hissedeceksiniz. Geciken beklentileriniz bu hafta tek tek gerçekleşecek. Ön plana çıkmak isteyeceksiniz. Şansınız ve talihiniz geri dönüyor. Ev ile ilgili planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başak Burcu

Önemsediğiniz kişilerin planları sizi heyecanlandıracak. Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak istiyorsunuz. Aşk hayatınız biraz karışabilir. Evli olanlar partnerlerine karşı şüpheci, araştırmacı bir dedektif gibi davranmaması gerekiyor. Aksi halde evliliğiniz çıkmaza girecektir. Eşinizle durumları konuşarak çözün. Çocuklarınıza sevgi göstermeye devam edin. Eşinizle gelirinizi ve konumunuzu kıyaslamayın.

Terazi Burcu

İş hayatınızla ilgili güzel haberler alacaksınız. Ani kararlar almaktan uzak durun. Kalabalıktan ve kaos ortamından uzaklaşmak size iyi gelecektir. İşten çıkarılanların beklediği tazminat bu hafta ellerine geçebilir. İşsiz olanlar hayalini kurduğu işlere sahip olacaktır. Yapmak isteyip de yapamadıklarınızı yapabileceksiniz. Bu hafta tanışacağınız kişileri çok iyi araştırın. Sizi üzen kişilere bir daha şans vermeyin.

Burç Yorumları 8-15 Nisan 2019-Akrep Burcu

Kendinizi yeterince anlatamıyor muyu sorgulayabilirsiniz. Öyle haberler alacaksınız ki duyduklarınıza inanamayacaksınız. Hakkınızda konuşulanlara inanamayacaksınız. Size iftira atabilirler. Aşk hayatınızda bencil olmaktan vazgeçin. Size yaşatılan olumsuz şeyleri bir başkasına yaşatmayın. Spor yapmaya başlama zamanınız geldi. Hayatınızdaki yanlışları bulup düzeltmelisiniz. Nefret duyduğun her şeyden kurtul.

Yay Burcu

Çok mutlu olacağınız bir haftadasınız. Romantik sürprizlere hazırlıklı olun. Habersiz katılacağınız ortamlarda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmezseniz siz kaybedersiniz. Eşinizle karşılıklı olarak ilgiyi yaşatacaksınız. Aileniz ve dostlarınızla hafta sonu seyahatlere çıkabilirsiniz. Gitmek istemediğiniz bir yere gitmeyin. Hayır demeyi bilin.

Oğlak Burcu

Yaşadıklarınızı içsel dünyanızda sindirmekte güçlük yaşayabilirsiniz. İş ortamında gerginliklerden uzak durun. Çalışma hayatınızdaki kişiye karşı onu olduğu gibi kabul etmeyi deneyin. Aşk hayatınızda mutluluk sizin elinizde. Geçmişi bitip tamamen geleceğe yöneliyorsunuz. Çevrenizdekiler sizi bu hafta soğuk görebilir. Sindirim sisteminize dikkat edin. Yeni bir ev veya araba alabilirsiniz.

Kova Burcu

İş hayatınızda cesaretinizi toplayıp belli adımlar atmanız gerekiyor. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Küçük kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hafta içerisinde bazen iyimser bazende karamsar bir ruh hali içerisinde olacaksınız. Bu durum çevrenizde dengesizlik olarak algılanabilir.

Burç Yorumları 8-15 Nisan 2019-Balık Burcu

Yeni değişiklikler yapmak ve yeni kararlar almak istiyorsunuz. Bunlar için hemen harekete geçin. Aşk hayatınızda alıngan tavırlardan uzak durun. Ummadığınız ve hiç beklemediğiniz birinin ihanetine uğrayabilirsiniz. Size iftira atabilirler. İftiraya uğrarsanız eğer hakkınızı aramaktan çekinmeyin. Hakkınızı aramazsanız üzülen siz olursunuz. Gelişim ve ilerlemeye odaklanın.

Burç Yorumları 8-15 Nisan 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir