Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 8-14 Mayıs 2017

Burç Yorumları 8-14 Mayıs 2017

Burç Yorumları

Burç Yorumları 8-14 Mayıs 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 8-14 Mayıs 2017 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Koç burcunda olanların para durumu mükemmel, sağlık durumu iyi ve aşk durumu kötü gözükmektedir. Eşinizle tartışma yapmamaya özen gösterin. Dinlemeye daha çok ağırlık verin. İşinizde gereksiz eleştiri yapmaktan kaçının. Konuşmalarınıza dikkat edin. Parasal konuda bereketli bir haftadasınız. Bel ve boyun ağrıları olabilir dikkat edin. Bedeninize değer verin ve kendinize dikkat edin.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Arkadaşlarınızla olan iletişiminiz çok iyi olacaktır. Para konusunda çok bereketlisiniz. Yatırım konusunda yenilik bekleyebilirsiniz. Size sürpriz yapanlar olacaktır. Yurt dışı bağlantılı işler de yapabilirsiniz. Eşinizden şefkat ve ilgiyi bulacağınız bir hafta geçireceksiniz. Psikolojiniz çok iyi durumdadır. İş konusunda da çok iyi bir hafta dasınız yeni işler veya terfiler alabilirsiniz.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların sağlık durumu mükemmel, aşk ve para durumları kötü gözükmektedir. Yapmış olduğunuz hareketlerinizden dolayı eşinizle aranız bozulabilir. Kendiniz gibi olmaya dikkat edin. Tartışmalara ve gerginliklere bu hafta açıksınız. Hırsızlıklara karşı tedbirinizi alın. Aile ilişkileriniz güç kazanıyor. Umutsuzluğunuzu kaybetmeyin.

Burç Yorumları 8-14 Mayıs 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Anlaşılamamaktan kaynaklı güvensizlik yaşıyorsunuz. Sizin hakkınızda kötü yorum yapanlara kulak asmayın onlar sadece konuşur. İşinizde yaşadığınız kaygıdan tamamen arınıyorsunuz. İşinizde terfi alabilirsiniz. Beslenme şeklinizi düzene sokuyorsunuz.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Baş ve boyun bölgenizde bir rahatsızlığınız var ise bir doktordan yardım almanızı öneririz. Banka işlerinizde ve parasal işlerinizde nerelere yatırım yapacağınıza ve nerelere imza atacağınıza dikkat edin. Aşk hayatınızda gidenler geri gelecektir.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Bu hafta açık sözlü oluşunuz ilişkilerinizde kırılmalara yol açabilir. İlişkinizde sorunlarınız var ise bunları ertelemekten vazgeçin onları çözmeye odaklanın. Rahatladığınızı hissedeceksiniz. Şikayetçi oluşunuz çevrenizdekileri sıkabilir. Şikayet etmeden hayatı yaşamaya çalışın. Bacak, bel ve omurga ağrılarınız olabilir.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Bu hafta her konuda iyi durumdasınız. Hayatı fark ederek yaşamaya başlıyorsunuz. Bu sizin hayattan tat almanıza katkı sağlıyor. Maddi kaygılarınız bitmeye başlıyor. Bahar alerjisine dikkat edin.

Burç Yorumları 8-14 Mayıs 2017-Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Parasal yönden iyi bir dönemdesiniz. Kararlı ve güven duyan bir kişiliğe bürünmeye başladınız. Düşüncelerinizi netleştirin çünkü netsizlik size huzursuzluk verir. Karamsar insanları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz. Anne ve babanıza iyi davranmayı unutmayın.

Yay Burcu

Yay burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Değişmek istemeyen kişileri değiştirmekten vazgeçin. Aşk hayatınızda yönetmekten vazgeçin. İş hayatınızda çok başarılısınız.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Parasal konularda daha sağlam adımlar atıyorsunuz. Bu hafta sizi yoran rahatsızlıklardan kurtuluyorsunuz. İş ve kariyer açısından çok iyi fırsatlar sizleri bekliyor. Kendinize hep güvenin bu size çok olumlu yansıyacaktır.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Sonuçlanamayan işleriniz sonuçlanacak. Çok iyi paralar kazanacaksınız. İş hayatınızda ön planda olacaksınız. Hayatınızda af edici olun size yapılan yanlışlara karşı hoşgörülü olmayı deneyin. Tansiyonunuza dikkat edin.

Burç Yorumları 8-14 Mayıs 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Parasal konularda yapacağınız harcamalarınıza dikkat edin. Harcamalarınızı planlı yapın. Duygularınızı çok iyi ifade ediyorsunuz. İş ve kariyerde hedefinizi belirleyin ve o yolda ilerleyin. Huzurunuzu kaçıran kişilerden uzak durmaya çalışın. İlişkilerde sevme ve sevilme konusunda çok mutlu olacaksınız. İlişkilerde biz olmaya özen gösterin.

Burç Yorumları 8-14 Mayıs 2017.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir